Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (38) összesen

Téma: Modell Mánia - Békéscsaba

Re:Modell Mánia - Békéscsaba

Sziasztok!

A lehetőségekhez igazodva folyamatosan bővűl az árukészlet. Egyenlőre mindenképp az apróságokra helyezzük a fő hangsúlyt. Építőanyagok, alkatrészek, kiegészítők, akkuk, szabályzók, motorok, stb.
    Természetesen ha van valakinek kiszemelt modellje, rendelésre megoldható szinte majdnem minden.

Időközben érkeztek még vasút modellek és kiegészítők, makettek, festékek is.

Modell Mánia
    shop.modellmania.hu

Senior Member
    Hozzászólás
    135

egész eddig azt vadásztam hogyhogy nincs modellezőélet csabán ??? hát mégis van ! ?

Üdv!

De még mennyire hogy van. Egy kis csapat szinte minden estére reptet a Praktiker melletti nagy réten elektromos repülőkkel és helikkel, persze csak ha az időjárás engedi.
    Télen van 3-4 elektromos autó versenyünk és vagyunk páran robbanós offroad-al is.
    Remélem jövőre sikerül valami offroad pályát összehozni ahol még többet tudunk gyakorolni.

Modell Mánia
    shop.modellmania.hu

Sziasztok!

Régen jelentkeztem!

Új hír hogy hamarosan elindul a weboldalunk. Itt érhető majd el: www.modellmania.hu

Modell Mánia
    shop.modellmania.hu

Sziasztok!

Újjabb hírek!

A készlet nagy része felkerült a webshopba, a képekre egy kicsit még várni kell, de folyamatosan kerülnek fel azok is.
    A darabszámok is stimmelnek 95%-ban!
    Lehet nézelődni!

shop.modellmania.hu

Üdvözlettel: Koncz György
    shop.modellmania.hu

Sziasztok!

Új szolgáltatással bővült webshoppunk!
    Ezentúl lehet kérni email emlékeztetőt azon termékekről amelyek nincsenek éppen készleten,
    de amint érkezik küld a rendszer egy emailt a beírt emailcímre, vagy ha regisztrált vásárló valaki
    akkor a regisztrációkor megadott címre.

Akadt egy hiba is, a termék leírások egy adminisztrációs hiba folytán eltüntek, de hamarosan visszakerülnek.
    Képek továbbra is folyamatosan kerülnek fel.

Koncz György
    shop.modellmania.hu

Senior Member
    Hozzászólás
    119

Hali!

Azzal az említett offroad pályával alakult valami?

Robi
    Egy ff7-de eladó

Támogató bedrock logója
    Hely
    Eger
    Telefon
    303778712
    Hozzászólás
    5.364

Üdv,

Normál postai levelet vagy csomagot lehet kérni?
    Nekem most pár kormány emelőre lenne szükségem, amit a shopban láttam, de annyiba kerülne a futár, mint a cuccok.
    A lehetetlen nem tény, hanem vélemény!
    (Muhammad Ali)

Szia!

Igen, lehet! Pont tegnap néztem a Magyar Posta új, április elsejétől érvényes díjszabását.
    Be is állítottam az összes szállítási módot. Van vagy 5 féle, különböző grammos besorolássokkal, ahogy a
    posta is adja a szolgáltatást. Csak elsőbbségivel és ajánlottan küldöm, mert így biztonságos és gyors.
    És ez csak átutalásos (előre) fizetéssel működik. Így lett beállítva a shopba.
    A termékek súlyai még nincsenek beállítva, ezért arra kérnélek gyüjtsd össze mire lenne szükséged, linkeld be nekem egy levélbe emailben, lemérem őket és megmondom melyik szállítási módot válaszd.

A futár szolgálattal történő szállítási mód néhány napig szünetel, futár cég váltás miatt!

Gyuri
    shop.modellmania.hu

Sziasztok!

Új fizetési lehetőségek és szállítási módok lettek beállítva webshoppunkban!
    Néhány hete lehet fizetni elektronikus úton, átutalással.
    Valamint az átutalásos fizetési módhoz bevezettük a postai szállítást a Magyar Posta április elsejétől érvényes
    dijszabásaival (plusz csomagolási költség).

A szállítási súly alapján 5 féle szállítási mód lett beállítva:

0-100g ajánlott elsőbbségi levélként feladva! 450Ft

101-250g ajánlott elsőbbségi levélként feladva! 500Ft

251-500g ajánlott elsőbbségi levélként feladva! 650Ft

501-750g ajánlott elsőbbségi levélként feladva! 920Ft

751-2000g ajánlott elsőbbségi levélként feladva! 1200Ft

Ezen szállítási módokat elsősorban a kis méretű,kis értékű, alacsony tömegű termékek megrendeléséhez javasoljuk! Balsa lapok, fenyőlécek, acélhuzalok, karbon rudak, csövek, réz és aluminium csövek esetében ez a szállítási mód a méreténél fogva nem alkalmazható. A megrendelés elküldése előtt a rendszer automatikusan felajánlja a kosárba tett termékek összsúlya alapján a választható szállítási módokat és költségeket. Azon szállítási módokat amelyek súlyhatára alacsonyabb mint a megrendelt csomag súlya, nem lehet választani, a szállítói listában sem jelennek meg.

A szállítási díjjak tartalmazzák a csomagolás költségét és az ÁFA-t.

Szállító: Magyar Posta

Üdvözlettel: Modell Mania
    shop.modellmania.hu

Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve