Oldal: 110 / 110 ElsőElső ... 1060100106107108109110
Eredmény: 1.091 - 1.094 (1094) összesen

Téma: Styroman Féle Extrák!

Fórumtroll grezoo logója
    Hozzászólás
    1.239

Re:Styroman Féle Extrák!

Akkor minden ok, már csak a szélcsend kell a jó repüléshez
    Én nagyobb szélben is szeretem - szerettem az extrát... nagyon.. olyan játékos, mint egy fecske a szélben...
    én is 70g ossal 3s 2200 /50C vel repülöm.. 35A szabival..

Most tettem bele flightstabot -(ez lett a flighstab teszgép) OrangeRX V2 szuper volt vele... Nagy szélben is stabil. így viszont egy idő után unalmas lett... Össze is törtem.. .-)

Senior Member
    Hozzászólás
    307
    Jobban vezethető lesz a Yodamasterem, ha megnövelem az emelőlapok méreteit?
    Egy normál használt gépet vettem, de túlsúlyos lett. (1130g.) Repül, de nagyon instabil. A kormánylapok maradnának.
    Utoljára módosítva: atesz63 által : 2015-03-22 17:27
    Yodamaster

Member
    Hozzászólás
    64
    Leesett a hó... Földi üzemmódban:
    https://youtu.be/1w02-gXcTEU
    Lawrence

Senior Member
    Hozzászólás
    307
    Idézet glorinc eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Leesett a hó... Földi üzemmódban:
    https://youtu.be/1w02-gXcTEU
    EGYÜTT A LÉGI MODELLEZÉSÉRT POLGÁRI MOZGALOM

"Ez a csoport a magyar távirányítású modellező repülő mozgalom szabad és független magyar közösségének nyilvános fóruma.

Célunk a modellező társadalom életének bemutatása, érdekeinek megjelenítése és képviselete a jogalkotók és jogalkalmazók előtt.

Az érdekérvényesítésben, legfontosabb eszközünk az igaz és releváns információk, a plauzibilis magyarázatok és érvelések, valamint az megalapozott értékelések hatékony közvetítése.

Ez a csoport a közösség alapvető küldetésével, céljaival, akcióival kapcsolatos információk megosztására szolgál.Ugyancsak fontos terepe a vitáknak, nézetütköztetéseknek, minden olyan kommunikációnak, ami a kritikai gondolkodást segíti.

A bemutatkozó anyagokat vagy egyes kevésbé fontos beszélgetéseket néhány nap múlva elrejtjük, hogy ne görgessék le nagyon a fontos bejegyzéseket (ezért senki ne haragudjon meg!).

Az irreleváns marketing anyagokat azonnal töröljük, a felhasználóval együtt."

Az új légügyi törvény úgy néz ki jelenlegi stádiumában, hogy teljesen ellehetetleníti a magyar Rc. modellezésben résztvevők nagy táborát, ezért kérek mindenkit, hogy lépjen be valamilyen csoportba, hogy képviselni tudjuk saját érdekeinket a törvényalkotásban.

A fentebb említett Polgári Mozgalom a facebookon megtalálható.

Üdv.
    Utoljára módosítva: atesz63 által : 2017-01-14 11:30
    Yodamaster

Oldal: 110 / 110 ElsőElső ... 1060100106107108109110

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve