Oldal: 1 / 594 123451151101501 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (5938) összesen

Téma: Turnigy 9X 9ch 2,4G táv

Senior Member Pistu logója
    Hozzászólás
    4.487

Turnigy 9X 9ch 2,4G táv

Sziasztok,

A kerdesem az lenne, hogy kinek van kezzel foghato tapasztalata ezzel a radioval kapcsolatban......

Egy topicot talaltam mar rola, de tobb szem tobbet lat
    http://www.rcgroups.com/forums/showt...ght=Turnigy+9X

Hozzászólás
    4.487

Re: Turnigy 9X 9ch 2,4G táv

Ezek szerint nekem kene kitaposni ezt az osvenyt???

Senki nem talalkozott meg ezzel a tavval?

Senior Member
    Hely
    havacsnorbert@gmail.com
    Hozzászólás
    713

Szia Pistu!
    Nem kell uttörőnek lenni, elég ha tudsz angolul. Fél óra szörfözés után mindent meg lehet tudni erröl a rádiórol. Egy olcsó rádiónak elmegy, de én inkább gyűjtenék egy futaba 7c-re. Annak még mindíg nincs párja.......
    McpX BL, Assault 700, és egy fél szekrény autó

Hozzászólás
    4.487

Az angol forumot vegigolvastam, es a hobbycitys forumot is. Nekem igazabol az a lenyeg, hogy modulos legyen amibe bele lehessen tenni egy corona modult, mert nem vagyok hajlando 23e-ert venni 617es vevot minden gepembe. A coronabol pedig ennyiert 5ot kapok es ugyanolyan jol mukodnek.....

Most T6EXem van, de jo lenne kicsit tobb csatorna es a modul nagyon kellene. 9C lenne az ternativa, de senki nem akarja eladni es rohadt draga is.

Senior Member
    Hozzászólás
    486

Sziasztok!

Ez a rádió (szerintem, döntsétek el ti) megegyezik az IMAX 9X-el.
    Volt (van) itt egy topik, amit ha megtalálok, belinkelek ide.
    A gyártó (IMAX) oldalán is van róla írva talán valami, azt is idedobom nemsokára.

Bocs a belekottyért.
    üdv. Dávid
    Üdv.: Dávid<br />•PA Addiction X•MorbackŸŸ•Mini Katana•Cessna480•Fox RC•<br />•Optic6•

Hozzászólás
    4.487

Szia,

Nincs belekotty
    Ees felig igazad van. Az rcgroupos topic alapjan majdnem ua, de megse. Mind softverben mint minosegben is mas. Ha lehet hinni nekik akkor az Imax a gyengebb mind2ben.

De az igaz, hogy ezt az IMAXos topicot meg nem neztem itt. ugyhogy most azon is atragom magam

Senior Member
    Hozzászólás
    486

Aha, értem, ez csak egy feltevés volt részemről, úgytűnik nem találtam bele
    Azért a linkeked idedobom hátha valakinek szüksége lesz rá:

Az itteni topik:
    http://forum.rcmodell.hu/index.php/topic,42539.0.html

Fezóék átszerelték a modult egy MX-12 be (megéri elolvasni):
    http://forum.rcmodell.hu/index.php/topic,44869.0.html

A gyártó oldalán (fent products, aztán transmitters és ott az 1es gomb, utána pedig view more):
    http://www.skyrc.us/indexhome.htm?#/...ransmitter/c9/

üdv.
    D.
    Üdv.: Dávid<br />•PA Addiction X•MorbackŸŸ•Mini Katana•Cessna480•Fox RC•<br />•Optic6•

Hozzászólás
    4.487

Az itteni topic nem tul hosszu

Meg egy kiszemelt van a WFLY 9 de csak ha belemennek az altalam kiszemelt modulok

ha nyernek a lotton konnyebb lenne a helyzet

Senior Member
    Hely
    havacsnorbert@gmail.com
    Hozzászólás
    713

Szia Pistu!
    Azt javaslom, hogy mielőtt pusztán az ára miatt elvetnéd a futaba rendszert, nézd meg, hogy mit kapsz a pénzedért(kicsit ásd bele jobban magadat a corona rendszerbe a külföldi vagy a hazai topicokban) Én nem vetném el a futaba rendszert pusztán az ára miatt(én sem engedhetem meg magamnak, hogy megvegyek 100.000-ért 4 darab vevőt, én cserélgettem a meglévő 1 darabot, azzal a nyugodt tudattal, hogy semmi gixer nem jöhet közbe)
    Remélem, hogy tudtam valamit segíteni. Még két mondás jut az eszembe ezzel kapcsolatban, illetve 3(ebböl 2-t külhoni fórumon olvastam, és idézném őket) vagyis:
    1 "olcsó húsnak híg a leve"
    2 "you get what you pay for"(azt kapsz, amit fizetsz)
    3 "if you pay with peanuts all you get is monkeys"(ha mogyoróval fizetsz, csak majmot kapsz)
    Én keservesen meg tanultam, hogy a gyanúsan olcsó cuccok sokkal több pénzt vittek el tőlem(pl bluebird vevő)
    Tisztelettel: Havacs Norbert
    McpX BL, Assault 700, és egy fél szekrény autó

Hozzászólás
    4.487

Mindenben igazat adok neked, viszont meg kell nezni azt is mire hasznalja az ember.

A corona rendszerrol nem talaltam semmi olyan roszat mi ellenezne a hasznalatat. A Turnigy ado pedig hatareset. A maglepoen alacsony ar mellett az olvasottak alapjan jobb minoseg kaphatunk mint amit az ar mutat. Vannak meg mit fejleszteni, de: arra amire en hasznalom, es fogom meg egy ideig arra elmeletileg jo lenne tudasban es megbizhatosagban is. Nem vagyok extrem juzer igy extrem igenyeim sincsenek.

Amire szuksegem van: Tervezem egy kicsit komolyabb vitorla vetelet (a komolyabb alatt az EGhez viszonyitva ertem ) ehez kell nekem 6nal tobb csati a fekes es esetleg egyeb mixes dolgok miatt, illetve sima mezei kozepes meretu murepulok hasznalatahoz, elektromos, nitros es remelhetoleg kesobb benyas modelleknel.

A jelenlegi T6 egyenlore megfelel es ha nagyon akarnam meg talan eleg is lenne meg 1 ideig, de a futaba arait tekintve a vevo vasarlas iszonyatos problema a 2,4es savon.

A Fezos topic alapjan az IMAXos adoval nem volt problemaja tehat annyira nem lehet rosz.

Tehat a jelenlegi igenyeket figyelembe veve az ar/ertek aranya jonak tunik. De..... nem akarok megvenni valamit csak azert mert olcso! a dolog nem errol szol, ezert is nyitottam a topicot, hogy meg tobb tudast probaljak osszeszedni. remeltem, hogy valakinek van ilyenje es esetleg egy fogdosas elejeig kiprobalhatom, megnezhetem

Oldal: 1 / 594 123451151101501 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva