Oldal: 1 / 26 1234511 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (253) összesen

Téma: Kyhoso/Deagostini/Mercedes DTM Már az ujságárusoknál

Senior Member
    Hozzászólás
    403

Kyhoso/Deagostini/Mercedes DTM Már az ujságárusoknál

Sziasztok,most este hallottam hogy megint lesz ilyen.Csakmost a 2008as C osztályú Mercédeszét tudhatjuk magunknak majd a közeljöbőben bár nem biztos hogy olyan közel lesz és az sem hogy olcsó.Olyan 180.000.- Ft körüli árban mozog majd,bár ha belegondolunk 1-2hetente 1000forint nem olyan vészes ár egy ilyen 1/8as csodáért.És még szép is de mondjuk kyhoso tehát nem gagyi.Robbanó motorral szerelt a kicsike,én egy kicsit érdekesnek találom hogy magunknak kell összeépíteni a motort.Főleg hogy a piros rakéta is most fejeződött be valahogy jó befektetés lesz nekik,mert szerintem elég nagy sikert aratott itt Magyarországon.

Többit késöbb.
    Az oldal.:

http://www.amg-mercedes-racer2008.de...l_bauteile.php

Senior Member
    Hozzászólás
    403

Re:Kyhoso/Deagostini/Mercedes DTM Már az ujságárusoknál

Eközben rábukkantam egy leírásra és hogy 43Számból fog álni leírás itt.
    http://www.amg-mercedes-racer2008.de...ew_Website.pdf

Senior Member
    Hozzászólás
    1.101

Szerintem ide be is linkelheted az F1 topikját,ugyanaz fog végigmenni..........drága-olcsó,egyedi....ááá,nem is értem ezt a kiadót megint,nem 1 év mulva akarok modellezni.
    T4 2015

Senior Member
    Hozzászólás
    403

Jogos,viszont garantálom hogy nem 1 év lesz mivel hetente fog kiadni újságot tehát 43hétmúlva már modellezhetsz ;D
    Én meg addig tudok várni,úgy is repülök,csak így autó is lesz

Senior Member
    Hozzászólás
    1.356

Na tessék....egy újabb át..szás. Eszerint a dokumentum szerint kereken 80 számból fog állni.
    http://www.amg-mercedes-rc2008.hu/DTM_poster.pdf

Ha kiszámolom akkor ez egy szép 190-ezres összeg. Ehhez persze üzemanyag, akkuk töltővel, kasznifesték, gumi ragasztó, légszűrő olaj, stb,
    stb, stb szükségeltetik. És ismét túlvagyunk a 200e-en mint a Forma-1-es autónál.
    Ráadásul meg kell említeni hogy egy olyan kategóriába tartozó autóról van szó, aminek idehaza nincs egyáltalán működő versenysorozata,
    tehát ebből is csak parkolós játék lesz egy darabig.
    Egy másik fórumban a magyar Kyosho forgalmazó mondta el hogy a fellelhető fotók szerint nem tudták beazonosítani az alváz típusát.

Ebből az összegből bármelyik modellboltban az ember kezébe nyomnak egy komplett szettet minden felszereléssel és még marad is
    a 200-ból 60-100ezer attól függően hogy milyen járgányra esett a választásunk.

De ha valaki még ezután is tanácstalan, és nem tud dönteni, írjon egy PÜ-t írja le az elképzelését és megpróbálok összeállítani
    1-2 lehetséges variációt hogy könnyebb legyen a döntés.

Gyurici

Senior Member
    Hozzászólás
    1.101

Üdv!
    Az "ebből az összegből" kérdésre van egy pár sztorim.Gumisként tapasztaltam,hogy megveszik a tecsóban a kínai vackot,mire mondom nekik,hogy ennyiért gumit is adtam volna,erre a válasz:ezt adják hitelre is.
    Nos ez is egyfajta hitel,csak itt az utolsó csekk előtt nem használhatod a terméket. :
    Jani
    T4 2015

Senior Member
    Hozzászólás
    981

Member
    Hozzászólás
    57

Szerintem is gyengén érvvel emellett aki a részletfizetéssel jön. Ha valaki csak azért venne ilyen, mert így nem kell egyben fizetnie, akkor tegye félre hetente az újság árát és félidőben(ahhoz számítva, hogy az újságból mikor lenne autója) vehet rajta egyet.

Idézet RC[FUN eredeti hozzászólása
    ]
    Eközben rábukkantam egy leírásra és hogy 43Számból fog álni leírás itt.
    http://www.amg-mercedes-racer2008.de...ew_Website.pdf
    Németeknél is 80 számból fog állni. A PDF és a német oldal szerint is. A feltüntetett 43 lapszám alkatrészei csak az eddig megjelent példányokat mutatja.

Egyébként én komolyan elgondolkodtam azon, hogy belevágjak ebbe a gyűjtögetős sorozatba. Annak idején a Ferrari F1 2005 is nagyon csábított, de sajnos ott az első lapszámról lemaradtam, így lemondtam róla. Bár utólag nem bántam meg, hogy nem gyűjtögettem, mert ahogy utánaolvastam a dolgoknak, egy hátsókerekes autóval nem olyan könnyű boldogulni.
    Viszont tegnap megvásároltam ennek az AMG Mercedesnek az első példányszámát. Úgy voltam vele, hogy 390 Ft nem egy nagy összeg, inkább megvettem és majd egy hét alatt eldöntöm, hogy folytatom-e, vagy inkább lemondok róla. Kiszámolva tényleg húzós az a 188.000 Ft-os végösszeg, de apránként elosztva tűrhetőnek mondható. Pár webshopba ellátogatva 160 ezer Ft környékén találtam hasonló tudású modelleket (ugyanilyen motorral szerelve, négykerék hajtású, 1:8-as méretarány, Kyosho), tehát ez a +28k betudható annak, hogy egyedi a karosszéria + némi háttérinfóval és egyéb hasznos dolgokkal szolgál a magazin.
    Egyedüli aggályom az, hogy 80 lapszámból áll, ami ugye hetente fog megjelenni. Így bizony csak másfél év múlva lesz egy működőképes RC-je az embernek, pont akkorra, mikor beköszönt a tél és újabb hónapokat kell várni arra, hogy kipróbálja az ember. Na és ezalatt a másfél év alatt igen sok minden megtörténhet: pl. nem jönnek be a kiadó számításai és úgy dönt, hogy félbeszakítja a sorozatot. Addigra beleöl az ember X összeget, amit gyakorlatilag kidobott az ablakon. Vagy ilyen nem fordulhat elő? ???
    üdv.: Zsömbi

Junior Member
    Hozzászólás
    10

Sziasztok,

én megrendeltem a terméket, mégpedig az alább ok miatt:
    ezt az autót a 0-ról rakhatom össze, nem egy 99%-ig kész modellt kapok, amit már "csak" vezetni kell. Az építés öröméért csinálom. Ha esetleg tudtok olyan modellt, amit szinén ilyen kis darabokból lehet összerakni, szóljatok és azt fogom megvenni, mert én is inkább most modellezenék, mint 1 év múlva.

Oldal: 1 / 26 1234511 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva