Szavazás eredménye: Off vagy onroad?

Szavazók
129. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • offroad

56 43,41%
  • onroad

22 17,05%
  • mind2

17 13,18%
  • mind2n lassú

15 11,63%
  • Mi az hogy nikko??

19 14,73%
Oldal: 2 / 15 ElsőElső 12345612 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (148) összesen

Téma: Nikko modellek

Senior Member csabatex logója
    Hely
    Jászberény
    Hozzászólás
    1.313

Re:Nikko modellek

Sajnos, azt nem tudom, mivel a játék távirányítók általában fix csatornásak és nem állíthatók, vagy hangolhatóak. Persze lehet, hogy tévedek.
    Esetleg abban lehet esélyed ha a játék távirányítódnak meg van a vevője. Az szerintem úgy müxik.
    Én egyébként a vaterán jutottam hozzá a rádióhoz nagyon kedvező áron és ennek több előnye is van.
    Nem tudom az eredeti elektronika a Nikko-k nál hogy működik de a rendes távirányítóknál lineáris a vezérlés ( vagyis a kormánykitérés és a gáz is fokozatosan szabályozható míg a legtöbb játék távirányítóknál csak fix kormánykitérés és fix gázadaás adható.)
    Éppen ma teszteltem le a hatótávolságot egy egyenes útszakaszon és már alig láttam a kis autót de még mindig az irányításom alatt állt. kb 200 - 250 méter.
    Még ment volna de már tényleg alig láttam ezért inkább visszakanyarodtam.
    Szóval jó szórakozás

Magyarul: veszek egy gagyít, átszerelem az autóba, és megy?
    Mindegy, milyen a gép, avval kell gyorsan menni, ami épp kéznél van, ilyen egyszerű...<br />Jean Alesi

Hely
    Jászberény
    Hozzászólás
    1.313

Nos igen, a fent leírtak alapján működni fog.
    Ezek szerint te is egy használt autót vettél?
    Egyébként az autót is a vaterán vettem 700ft-ért (ez itt nem a reklám helye) csak tény.

Én attól akivel eggyütt autózom hétvégén, ö mondta hogy szerinte sz@r, de én meg úgy voltam vele, hogy a zerosom hátulja ilyen(alkatrész), a többit pedig úgyis széjjelszedem ;D ;D ;D, de aztán megvilágosodtam !!!

Amúgy az ára 500ft volt de lealkudtam 300-ra!!
    Mindegy, milyen a gép, avval kell gyorsan menni, ami épp kéznél van, ilyen egyszerű...<br />Jean Alesi

Hely
    Jászberény
    Hozzászólás
    1.313

Hát ez szenzációs ár, és tényleg megnézném hogy néz ki.

Míg csinálom a képet, addig leirom hogy néz ki:-a gumi kopott
    -a kaszni karcos
    -a lökhárító két helyen eltört

amúgy van még egy 1:32 nikko Suzuki Vitara monster aminek az alján 3!!!!!! darab karc van, de ehhez sincs távírányító :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

Még van ;D egy Nikko zeros névre halgató monsterem ép állapotban,
    és egy fél éves nikko 1:32 Porsche Carrera GT

Egy olyan autót láttam a német ebay-en mint a tied eredetibe újonnan 20!eróuróért. mmennyít érhet a tied?? [img][/img]

Hely
    Jászberény
    Hozzászólás
    1.313

Hát nemigazán tudom mert én is használtan és törötten vettem távirányító nélkül.
    De amibe nekem került konkrétan: Autó- 700+930posta, pisztolytáv- kb 2000ft postával, kormányszervó- kb800ft ebayről, a vevőt és a kristályt a munkatársamtúl kaptam ajándékba, - aksi 1600ft ebayről.
    + sok idő a barkácsolással.

Ma akarom vinni szervízbe(a többivel együtt).

Hely
    Jászberény
    Hozzászólás
    1.313

Úgy érted át lesznek építve, vagy csak renoválás?

Egyébként a fő profilom az elektromos repülés és abból is a depron széria.
    A fiam kedvéért nézegettem az autókat, de amikor megláttam mennyibe kerülnek a profi járművek rögtön tudtam, hogy egy jó darabig nem lessz ilyenem.
    Ezért kezdtem a játék kategóriában keresgetni, és így jött össze ez a kis autócsoda ;D
    Persze van neki gyenge pontja is pld az első keréktengelyek. Sajnos van némi holtjátéka ami befolyásolja a kormányozhatóságát de elenyésző az élvezet mellett.
    Ja és van egy ECO hajóm is, csak azt még nem tudtam kipróbálni.

Oldal: 2 / 15 ElsőElső 12345612 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva