Eredmény: 1 - 3 (3) összesen

Téma: Modell & Hobby Roadshow 3. helyszín

Modell & Hobby Roadshow 3. helyszín

Szeretettel meghívunk mindenkit a 2009. augusztus 1-én és 2-án megrendezésre kerülő Modell & Hobby RoadShow 3. állomására, melyet a Verda Napok keretén belül (belépő a bejáratnál vásárolható) Szentkirályszabadján tartunk meg.

A rendezvényen - hasonlóan az előzőekhez - trénerek segítségével (ingyen) kipróbálhatóak a helikopter és az autómodellek, valamint az airsoft fegyverek is. Hogy a család se unatkozzon, a gyerekeket Fifi-vel szórakoztatjuk.

Junior Member
    Hozzászólás
    21

Re:Modell & Hobby Roadshow 3. helyszín

Tisztelt Modelléshobby.
    lehet nem a jó helyen teszem fel a kérdésem, de mivel nem jártam még ezen rendezvényükön, és nagyon érdekelne, szeretném megtudni, hogy milyen belápőjegyárakra számítsak.
    illetve ez egyszerin vagy mindkét napra érvényes?
    köszi az infókat.

Re:Modell & Hobby Roadshow 3. helyszín

Idézet rumpi eredeti hozzászólása
    Tisztelt Modelléshobby.
    lehet nem a jó helyen teszem fel a kérdésem, de mivel nem jártam még ezen rendezvényükön, és nagyon érdekelne, szeretném megtudni, hogy milyen belápőjegyárakra számítsak.
    illetve ez egyszerin vagy mindkét napra érvényes?
    köszi az infókat.
    Tisztelt Érdeklődő!

A rendezvényünk a Verda Napok 2009 rendezvény sorozattal együtt, azonos helyszínen kerül lebonyolításra. A Verda napok rendezvényre a jegyárakról itt lehet infót kapni: http://www.verdanapok.hu/jegyinformacio.html
    Ezen belül mi már semmiféle egyéb költséggel nem terhelünk senkit. Mindenféle modellünket teljesen ingyenesen lehet kipróbálni.

Üdvözlettel
    Modell&Hobby

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve