Oldal: 2 / 167 ElsőElső 1234561252102 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (1662) összesen

Téma: Aurora 9

Támogató Tocska logója
    Hely
    Érd
    Telefon
    70/6266868
    Hozzászólás
    2.698

Re:Aurora 9

A megtorpanás adódhat ám abból is, hogy a kiadott nullszéria hirtelen jött tapasztalatait leszűrve, no meg a piaci érdeklődést lemérve indítják majd a tényleges gyártást.
    A gyerekbetegségekről írt véleményeddel viszont teljesen egyetértek, de nem csak a HITEC vonatkozásában, hanem a világon szinte bármivel kapcsolatban. Még a legnevesebb gyártók is (vagy éppen azok?!) hívnak vissza szériákat vagy dobnak ki furcsamód hirtelen x.1-es verzókat. Csak egy PC-s hasonlattal élve a legújabb hardveres kártyák nem ritkán el sem indulnak a velük csomagolt CD-s driverekkel, hanem egyből le kel tölteni hozzájuk a netről az azóta lóhalálában kijavított service-pack-ot.

Senior Member
    Hozzászólás
    975

Arról esetleg van valami információtok, hogy a szoftveres része vajon frissíthető lesz-e a későbbi javított verziókra? Gondolom erre mindenképpen szükség lesz, és még egy, bár lehet, hogy buta kérdés, ha frissíthető akkor ezt egyszerűen egy letöltött friss verzióval meg lehet-e tenni otthonról, vagy ehhez szervízbe kell vinni az adót?
    Senki sem tökéletes. Belőlem is hiányzik például a hiba.

Senior Member
    Hozzászólás
    1.097

Sziasztok!

Ma szerencsésen hazaérkeztem vadonatúj Aurora 9 tipusú rádiómmal ;D.

Az első meglepetésem hogy jobb oldalt volt a gáz. Na mondom ez fasza, szethetem szét.
    Kicsit kérdően néztek rám a boltban, majd a segítőkész kolléga a pult másik oldalán kb 1 perc alatt átállította (mechanikusan) a rádiót. Nagyon egyszerű! Nem kell szétszedni a rádiót csak a hátoldalán lévő csavarokkal beállítható!
    Ezúton is köszönet a Modell Hungária dolgozóinak!
    Most éppen töltöm, de ha megismerkedtünk beszámolok!

Üdv.
    üdv:<br />Szarka Zoltán<br />harminc/488 19 31<br />MMSZ 4245

Senior Member
    Hozzászólás
    367

A tapasztalataidra mi is kiváncsiak vagyunk, mivel úgy gondolom, hogy elég sokan vennének egy ilyen tengeriherkentyüt, ha tapasztalatok megfelelőek!
    A cimbim is gondolkodik rajta, de még nem tud dönteni, hogy a kiforrott régebbit, vagy a novicsentó újat vegy meg, sok jóval! ???
    simi

Ja! A webshopban miért nincs ??? >
    Néhány törött gép, de bátor vagyok, mint vak a zebrán!

Senior Member
    Hozzászólás
    1.097

Idézet simi762 eredeti hozzászólása
    Ja! A webshopban miért nincs ??? >
    Szia!

Mert az ilyen gerinctelen alakok mint én is, majdhogynem a szállító teherautóról elhordtuk a készletet, nem tudott beporosodni a boltban. Ez tegnap volt, ma kellett volna megjelennie a webshopban a készletnek, de a mai napra szerintem már elfogyott. Tudtommal hamarosan érkezik még

(most nézem, nem végeztünk tiszta munkát maradt még, így van készleten)
    http://www.modellhungaria.hu/product...ducts_id=12074

Senior Member
    Hozzászólás
    975

Húúúúúúúúú! Nagyon várom a tapasztalatokat, ha azt mondjátok, hogy jó, hát máris rohanok az üzletbe venni egyet, csak hát úgy látszik a hitetlenek táborába tartozom, amíg nincs sok pozitív tapasztalat, nem merem megvenni.

Senior Member
    Hozzászólás
    714

Sziasztok, Eistvan JÓÓ. Rohanhatsz!!!!!!!!!!!
    Én is elbizonytalanodtam, de az Evo-9 Jeti Duplexel, eddig tökéletes, akkor meg?????
    Kiváncsi vagyok Én is a tapasztalatokra.
    Üdv PaSky
    BETONT BIROD???

Senior Member
    Hozzászólás
    1.097

Sziasztok!

Éles bevetésről nem igazán tudok beszámolni még sajnos, időhiány miatt.
    Még csak a programozhatóságával ismerkedek (esténként nyomogatom tévénézés helyett, nagyobb élmény ;D).
    A programozhatósága az nagyon tetszik, világos átlátható! Egy külön ablakban megnézhető milyen mixeket aktiváltam eddig, ez szerintem nagyon tuti.
    Elektromos repülőknél nagyon nagy előny, hogy a vevőt az SPC csatlakozóján meg lehet táplálni a főakkuról (35V-ig!). Ilyenkor nem a bec működteti a vevőt hanem a főakku, ráadásul a kijelzőn azonnal megjelenik az meghajtó akku feszültsége ami nem egy elhanyagolható momentum!
    Ha az ismerkedés tovább mélyül jelentkezem!

Senior Member
    Hozzászólás
    975

Sziasztok!

Nem bírtam ki, ma bementem a MH-ba kicsit megtapogatni az adót. Tényleg van nekik raktáron, de ha elfogyna november közepén jön nekik egy nagyobb szállítmány belőle, és akkor jönnek a vevők, és a szenzorok is hozzá, most még csak a dobozban lévő vevőt tudják adni, plusz mennyiség nincs belőle. Az úr nagyon készségesen elmondta, hogy jelen pillanatban csak drágább adót tudna adni, jobbat nem, úgyhogy szigorúan az AURÓRA 9-et kell megvenni. A kiegészítők a legolcsóbbak lesznek a palettán, egy 7 csatornás vevő kb. 15000.- forint lesz hozzá, és hát ugye teljes duplex rendszer. Az érintő kijelzője nagyon korrektül működik, a menük értelemszerűek, tisztán átláthatók. Az egész egy kifejezetten gusztusos darab, kellemes a fogása, egy szépen, és jól kidolgozott egység érzését kelti, bár ez szerintem elég szubjektív dolog, nekem nagyon bejött. És mivel azt írtam, hogy rohanok megvenni, most sajnos egy kicsit helyesbítenem kell, már biztos, hogy ezt fogom megvenni, de mivel osztottam szoroztam sajnos csak novemberi vásárlás lesz belőle, de akkor biztos. Ha sikerül megvennem, természetesen megosztom mindenkivel a tapasztalatomat, már alig várom, hogy repülhessek vele.

Senior Member
    Hozzászólás
    2.021

kiváncsi lennék mit tud amit a "régi nagyok" nem tudnak...
    A repülés a világ második legizgalmasabb élménye. Az első legizgalmasabb a leszállás!

Oldal: 2 / 167 ElsőElső 1234561252102 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva