Oldal: 1 / 83 123451151 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (821) összesen

Téma: VINTAGE RC CARS, avagy fénykorról szabadon!

Senior Member allercé logója
    Telefon
    +36-30-657-0732
    Hozzászólás
    481

VINTAGE RC CARS, avagy fénykorról szabadon!

Sziasztok!
    Ezt a topicot azért indítottam, mert a jelek szerint többen vagyunk, akik mágnesként vonzódnak a jóféle korból származó, mára már klasszikussá vált vintage cuccokért. Itt szabadon megoszthatnánk egymással bármit, legyen az restaurálás, alkatrészpótlás, ős elektronika, stb.
    Üdv!
    Allercé
    +36-30-657-0732 ha hívni szeretnél!

Senior Member
    Hozzászólás
    2.019

Re:VINTAGE RC CARS, avagy fénykorról szabadon!

Köszöntelek allercé eme topik szülőatyját! ;D
    Itt szabadon szárnyalhatunk,így tiszta marad a másik topik és ez így van rendjén.
    Mivel itt nincs biznyisz tilalom itt akár lehet írni arról,hogy kit érdekelne a Rough Rider,nem?
    modellfutar.hu

Senior Member josslein logója
    Hozzászólás
    172

Üdv Mindenkinek.

Örülök én is a topiknak itt aztán cseveghetünk nyugodtan. Remélem jó sokan leszünk.
    A Rough Rider úgy számoltam kintröl úgy 70 max 75-böl itt van,ha itthon is kijönne cirka ennyiböl(bár kétlem) akkor engem is érdekelne.
    Toyota Tundra High-Lift<br />Toyota Hilux Bruiser classic edition Groom Lake<br />Bruiseruptor

Telefon
    +36-30-657-0732
    Hozzászólás
    481

Üdv Mindenkinek!

A Rough Rider-es témát, mármint a vásárlást, akkor próbáljuk megbeszélni ebben a topicban. Ha gondoljátok, én vállalom a "tárgyaló" szerepet a MZ-val, csak látni kellene előtte, hogy valójában miről is beszélünk! Szerintem, de ezt már a másik topicban mondtam, ha négyen-öten összeállunk, akkor már jók lehetünk!
    Más.
    Csak érdekességként említem, hogy van a birtokomban 2 db majdnem 21 éves 1200mAh-os NiCd 7,2-es stick pack. A gyártója: FUJI. Ez önmagában még nem szenzáció, de ha azt is hozzáteszem, hogy az egyikbe ma ICE-vel belepumpáltam 1472mA-t, a másikba "csak" 1172mA-t és egy alapmotoros Pajeroval fél órát játszottam a két akksival, így már érdekesebb a sztori! Nekem fixa-ideám, hogy ma kevés kivétellel csak szemetet ontanak a "fogyasztói társadalomra" mindenhonnan. Semmi nem olyan mint 20-30 évvel ezelőtt. Nem hiába keresem mindenből a békebelit ;D LRP és Nosram akksikat használok, tudom is, hogy hogyan kell nem megdögleszteni őket idő előtt, de minden szezonban kell vennem néhány újat... Mi lesz ezekből 21 év múlva???
    Üdv!
    Allercé

Telefon
    +36-30-657-0732
    Hozzászólás
    481

Szia Josslein!

Üdv a topicban! Szerintem a RR ára jobb is lesz, ha legalább 4-5 db-ot veszünk egyszerre! Csak legyenek még jelentkezők!!!!
    Üdv!
    Allercé

Senior Member
    Hozzászólás
    2.019

Valóban,régen még minden anyagból volt! Ahogy írtad allercé most már fogyasztói társadalomban élünk,ergo ilyen sz@rokat is gyártanak nekünk,mivel nekik ez a biznyisz sajna. Szerintem engem ezért nyűgöznek le ezek a régi vasak,ezek még igazi strapabíró cuccok. Az akksijaid nem semmik! Nekem egy 1200-as 90' környéki Tamiya akksim van,de szerencsétlen már totál megadta magát,mert a töltőm csak villog és nem tudja kezelni,totál kisült szerintem,mint a sültkrumpli. ;D
    modellfutar.hu

Senior Member
    Hozzászólás
    2.019

Asszem itt elgurult a gyógyszer:
    http://www.youtube.com/watch?v=rJ2ny...eature=related
    modellfutar.hu

Senior Member
    Hozzászólás
    2.019

Idézet josslein eredeti hozzászólása
    allercé: Akkor én fölhatalmazlak,hogy járjál el légyszíves Rough Rider ügyben.
    Én is támogatom.
    modellfutar.hu

Senior Member josslein logója
    Hozzászólás
    172

Mindenesetre a Rough Rider előtt egy ilyet rendelek van még hely a polcon. Elfogadható az ára szerintem.
    Van most az ebay-en egy eredeti kiadás is NIB 300$-ért akit érdekel.

http://cgi.ebay.com/58346-Tamiya-1-1...d=p3286.c0.m14
    Toyota Tundra High-Lift<br />Toyota Hilux Bruiser classic edition Groom Lake<br />Bruiseruptor

Telefon
    +36-30-657-0732
    Hozzászólás
    481

Hali Josslein!
    Nekem van 2 db tip-top állapotú Grashopperem teljesen gyári állapotban, kivéve extra világítás és persze ESC a mechanikus helyett! Nagyon mókás autó, a Grashopper pedig nagyon találó név, tényleg úgy néz ki, mint egy szöcske! ;D
    Üdv!
    Allercé

Oldal: 1 / 83 123451151 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve