Oldal: 6 / 83 ElsőElső ... 23456789101656 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (821) összesen

Téma: VINTAGE RC CARS, avagy fénykorról szabadon!

Senior Member josslein logója
    Hozzászólás
    172

Re:VINTAGE RC CARS, avagy fénykorról szabadon!

Bat21 grat. nagyon szép autó.

kisg325 nagy pl.így kerülnek elő ritka darabok.Valaki szétnéz a garázsban és talál egy ilyet.
    Toyota Tundra High-Lift<br />Toyota Hilux Bruiser classic edition Groom Lake<br />Bruiseruptor

Senior Member allercé logója
    Telefon
    +36-30-657-0732
    Hozzászólás
    481

Szia Bat21!
    Nos ez klassz! Ilyenkor kell rádöbbennem, hogy nem az én garázsom a legjobb garázs ;D ;D
    Eladásra nem találsz ott még valamit?????
    Ha esetleg nem tudod azt a fránya ragacsot leszedni, és ezáltal elmegy a kedved az egésztől, valószínűleg rám tudod tukmálni térítés ellenében a darabot!!!!

Üdv!
    Allercé
    +36-30-657-0732 ha hívni szeretnél!

Senior Member
    Hozzászólás
    199

Jó reggelt !

Szeretnék elnézést kérni a tegnapi félreérthető hozzászólásom miatt.
    Ez a szép Holiday Buggy nem az a klasszikus "lelet".
    Több évi vadászatot követően tavaly sikerült rábukkannom az e-bay-en és viszonylag izgalommentesen megvásárolnom.
    Mivel jómagam is lelkes kedvelője vagyok a 70-es, 80-as évek RC autóinak, ezért pár hasonló járgány még "található" a garázsomban. Ha érdekel benneteket, szívesen lefényképezgetem őket.
    Az autók java része "születésüktől" fogva a tulajdonomban van, mivel ehhez sajnos már kellően vén vagyok :-\
    Az első gyári RC autóm egy Tamiya 58002 (régebben 1002) Martini Porsche 935 Turbo volt. Ez a mai napig üzemképes állapotban megvan, habár az elmúlt éveket (mind a mai napig) egy vitrinben töltötte a Modellzónában, mint kiállítási tárgy
    Mivel én alapvetően "versenyzős" típus vagyok, az öreg autóimat sem gyári állapotra restaurálom, inkább próbálom megőrizni azon állapotot, ahogy az "életükben" kinéztek. Emiatt az autók sokszor kissé kopottasak, tele használati nyomokkal, de számomra így valódiak.
    A tegnap buggy után mára egy hasonló bokorugrót kerestem. Ez az autó nálam öregedett. A zaklatások hatására az első "lökhárítója" eltávozott közülünk, így ezt egy nem túl autentikus, ám annál hatékonyabb alumínium pótdarabbal korrigáltam. Természetesen ez hamarosan eltűnik róla és visszakerül az eredeti, pontosabban egy Grashopperről származó lökhárító.

Na, további jó mulatást kívánok
    A negatív élmény is élmény...

Senior Member
    Hozzászólás
    2.019

Szia Bat21!

Persze,hogy érdekel itt mindenkit a gyűjteményed! Várjuk a képeket!

Amúgy ha azt mondod,hogy a Holiday és a Wild One után van egy Sand Scorcher-ed is,akkor lepetézek! Ha netán akad egy Kyosho Javelin-ed is,akkor....

kisg325
    modellfutar.hu

Senior Member
    Hozzászólás
    409

Idézet Bat21 eredeti hozzászólása
    Jó reggelt !

Szeretnék elnézést kérni a tegnapi félreérthető hozzászólásom miatt.
    Ez a szép Holiday Buggy nem az a klasszikus "lelet".
    Több évi vadászatot követően tavaly sikerült rábukkannom az e-bay-en és viszonylag izgalommentesen megvásárolnom.
    Mivel jómagam is lelkes kedvelője vagyok a 70-es, 80-as évek RC autóinak, ezért pár hasonló járgány még "található" a garázsomban. Ha érdekel benneteket, szívesen lefényképezgetem őket.
    Az autók java része "születésüktől" fogva a tulajdonomban van, mivel ehhez sajnos már kellően vén vagyok :-\
    Az első gyári RC autóm egy Tamiya 58002 (régebben 1002) Martini Porsche 935 Turbo volt. Ez a mai napig üzemképes állapotban megvan, habár az elmúlt éveket (mind a mai napig) egy vitrinben töltötte a Modellzónában, mint kiállítási tárgy
    Mivel én alapvetően "versenyzős" típus vagyok, az öreg autóimat sem gyári állapotra restaurálom, inkább próbálom megőrizni azon állapotot, ahogy az "életükben" kinéztek. Emiatt az autók sokszor kissé kopottasak, tele használati nyomokkal, de számomra így valódiak.
    A tegnap buggy után mára egy hasonló bokorugrót kerestem. Ez az autó nálam öregedett. A zaklatások hatására az első "lökhárítója" eltávozott közülünk, így ezt egy nem túl autentikus, ám annál hatékonyabb alumínium pótdarabbal korrigáltam. Természetesen ez hamarosan eltűnik róla és visszakerül az eredeti, pontosabban egy Grashopperről származó lökhárító.

Na, további jó mulatást kívánok

Hát grat.!Nagyon szép gyüjtemény!Én is várom a képeket!
    Tamiya Mercedes 1850L<br />Axial SCX-10 Defender 90<br />Tamiya XC Pajero

Senior Member
    Hozzászólás
    2.019

Szert tettem két régi bódéra,de sajna csak bódék...

A képet az RcPilot.hu tárolja.

A képet az RcPilot.hu tárolja.
    modellfutar.hu

Telefon
    +36-30-657-0732
    Hozzászólás
    481

Hali!
    Honnan a pékből szerezted ezeket? Elég ritka darabok, csak kár, hogy lexan, nehéz restaurálni >:
    De ha nekilátsz, lesz két szép kasznid!

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
    Jó munkát!
    Üdv!
    Allercé

Senior Member
    Hozzászólás
    2.019

Szia!

A Carstylingon hirdették. Ezenkívül vettem még egy 190-es Mercit és kaptam grátiszként egy ramaty 959-es Porsche-t is.
    Az Ascona szinte hibátlan csak több lyuk van rajta,mint ami kellene,hogy legyen. A festék simán lefog jönni róla,valami akrillal lehet fújva,mint ahogyan a Scorpion-om is volt. A Celica úgy néz ki,hogy keményebb dió,mivel ennek az eleje sérült és a szúrófények is hiányoznak. Lehet,hogy a Celica marad ebben az állapotában. :

Szerintem egy ilyen design lesz belőle:
    modellfutar.hu

Telefon
    +36-30-657-0732
    Hozzászólás
    481

Jól néz ki!
    A carstyling-on nem csak igazi autók és autós motyók vannak? Én úgy tudtam igen! Mit keresett ott két rc bodega? Szerintem Neked igen nagy mázlid volt ;D

Senior Member
    Hozzászólás
    2.019

Van egy rc-s fórum is a Carstylingon,ahol elég kevesen vagyunk. ;D
    modellfutar.hu

Oldal: 6 / 83 ElsőElső ... 23456789101656 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve