Oldal: 256 / 256 ElsőElső ... 156206246252253254255256
Eredmény: 2.551 - 2.559 (2559) összesen

Téma: Átverés

Senior Member
    Hozzászólás
    2.204
    Miattam van az egész, annyit offoltam, hogy nem volt áttekinthető, kitől nem szabad vásárolni, bocsánat...
    videa.hu/videok/kreativ/az-orokke-repulo-papirrepulo-termik-uiTZrZMUF6zvoJR7

Member quadrotibi logója
    Hely
    Mosonmagyaróvár
    Telefon
    06304557895
    Hozzászólás
    74
    Sziasztok!Engem jenő84 vert át,postán ne vegyetek tőle semmit,pofátlan köcsög.Sárközi Jenő "rico" a becsületlen neve. Nyiregyházi.A quadcoptert úgy hirdette hogy csak a leszállótalpak törtek össze,ennyi baja van.Át szerettem volna épiteni ezt a tipust ami kellett volna belőle a hajtás,motorok,vezérlő panel,táv.A táv jobb oldali karja el volt törve és 50 forintos pillanatragasztóval lett össze taknyolva,ami kb 5 percig tartott.A hajtásnál valami iszapszerü anyag volt a fogaskerekek közt,addig hajtotta mig csontig kopott.Érdemes megnézni.

http://kepfeltoltes.hu/160324/DSCF50...toltes.hu_.jpg

E-mailben igéretett tett a kártalanitásra,azóta se telefonra,se e-mailre nem reagál.Itt a mail,a rico424@freemail.hu-ról:
    Szia!Ne haragudj,de nem rég értem haza...sajnálattal hallom a fogaskerék problémát!A quadcopter csomag nem régi,és ez tény!A fogaskerekek közé valószínű por szemek mentek!Ilyenkor a copter motorjai nehezebben pörögnek fel külön külön....Ha esetleg van kompresszor,stb, a közeledbe,akkor fújd ki óvatosan....ezen kívül még a propok erős önmeghúzása miatt szokott ilyen probléma lenni....kérlek próbálj meg lazítani rajtuk,de ne túl sokat,mert akkor a quad irányíthatatlan lesz.Ha ezek nem segítenek a problémán,akkor jelezd felém és berendelem neked a komplett fogaskerék szettet,külön jelezve,hogy szivacs csomagolásba tegyék!Mindenképp megoldjuk a problémát!
    Fuck dancing,let's fuck!A helyes döntés alapja a tapasztalat.A tapasztalat alapja a helytelen döntés.(Murphy)

Senior Member Jenő84 logója
    Hely
    Nyíregyháza
    Telefon
    06205837965
    Hozzászólás
    296
    Sziasztok,Szia!

Nem fogok vitatkozni senkivel!Úgy küldtem el,hogy ki lett próbálva mielőtt vissza tettem a dobozába,és elküldtem a gls szolgálattal!Jelezted felém,hogy mi a problémád.......nem akartam köröket futni,ezért felajánlottam,hogy berendelem neked a fogas kerék szettet!Téged ez hidegen hagyott,és a 3d nyomtatás árát kérted!
    Itt vagyok egy pár éve,sok modellezőt ismerek!De még így xarral nem dobáltak meg!Már elnézést kérek!

Jenci
    egyszer fent egyszer lent...és így tovább...

Member quadrotibi logója
    Hely
    Mosonmagyaróvár
    Telefon
    06304557895
    Hozzászólás
    74
    Szia!Nem gondolod komolyan hogy én koptattam igy szét 1 nap alatt!!!!!!!Látszik ám hogy egy jópár üzemóra benne van,mire igy megkopott.....
    Azt hittem gyorsabb lesz 3d nyomtatással,de olyan méret hogy az én ismerősöm meg sem tudja csinálni....
    Az alkatrészt csak mondtad hogy berendeled,utána fel sem vetted a telefont,illetve e-mailre sem reagáltál......
    A mai napig a szekrényben fekszik a gép,ha valóban korrekt ember vagy még berendelheted,de nem fogod csak mondod.....
    Fuck dancing,let's fuck!A helyes döntés alapja a tapasztalat.A tapasztalat alapja a helytelen döntés.(Murphy)

Member quadrotibi logója
    Hely
    Mosonmagyaróvár
    Telefon
    06304557895
    Hozzászólás
    74
    És még egy kérdés.Mit érek az új tengelyekkel,rajta az új fogaskerékkel,ha a motoron lévő szanaszét van kopva?

Senior Member Emunem logója
    Hely
    Wien/Kisvárda
    Hozzászólás
    1.911
    Nem muszáj sok kommentet írni, lehet szerkeszteni is az elözö mondókát.
    Üdv: Emunem

Minden lehetséges...

VRX Blade 10T / Piros rettenet
    W.I.P. / Axial SCX-10 / Ford F-150 aka KÉK Bálna
    W.I.P. / Tamiya TT-01 / Zöld darázs / BMW Z4 HB Project
    2,4GHz / Póráz
    + Hangvezérelt utódok.

Senior Member
    Hozzászólás
    2.204
    de muszaj ujra es ujra leirni a mondokat.

ec pec kimehetsz
    holnap utan bejohetsz
    cernara cinegerre
    ugorj Vica az egerre
    Kuss!!!

Tapatalk-kal küldve az én ZTE V795-el

Senior Member Emunem logója
    Hely
    Wien/Kisvárda
    Hozzászólás
    1.911
    OFF: Prome, egészségedre Mostanában mit szívsz?
    Üdv: Emunem

Minden lehetséges...

VRX Blade 10T / Piros rettenet
    W.I.P. / Axial SCX-10 / Ford F-150 aka KÉK Bálna
    W.I.P. / Tamiya TT-01 / Zöld darázs / BMW Z4 HB Project
    2,4GHz / Póráz
    + Hangvezérelt utódok.

Senior Member
    Hozzászólás
    2.204
    hasis, alkoss is, gyarapits is!!!

Tapatalk-kal küldve az én ZTE V795-el

Oldal: 256 / 256 ElsőElső ... 156206246252253254255256

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva