Oldal: 3 / 256 ElsőElső 12345671353103 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (2559) összesen

Téma: Átverés

Administrator Dudkin logója
    Hely
    Mount Vernon, New York
    Hozzászólás
    2.200

Re:Átverés

Idézet Kazoo eredeti hozzászólása
    Nem is erről beszéltem Kizárólag nevelő szándékkal gondoltam :-[
    Nincs annal nevelobb erzes, mint amikor megall 2-3 /nem 10-50/ halalosan nyugodt, kimert, felnott modellezo a haz elott amikor a szulok is otthon vannak. A.k.a. csaladlatogatas.

Dud

Senior Member
    Hozzászólás
    1.438

Valami hasonlóval gondoltam én is a kezdést... csak sajnos ki tudja milyen a csálád... lehet nem esett messze az alma a fájától...
    Minden repülés építéssel kezdődik, és 70%-ban a vége is az...

Senior Member
    Hozzászólás
    696

Off:dudkin,egy mozdulattal le tudod állítani a fórumot örökre? :-\
    Sajnálnám egy nagy csaló ember miatt.
    Nem tudom hány tag van,de nagyon sok ember szívna egy ......... ember miatt.

Administrator Dudkin logója
    Hely
    Mount Vernon, New York
    Hozzászólás
    2.200

Idézet Kazoo eredeti hozzászólása
    Valami hasonlóval gondoltam én is a kezdést... csak sajnos ki tudja milyen a csálád... lehet nem esett messze az alma a fájától...
    Ebben az esetben kell merlegelni a kulso, hangsulyozom legalis segitseg bevonasat.

A karosultakat meg nem akarom elkedvteleniteni, de maganjogi perben ilyen kis osszegekkel bizony a birosag nem fog foglalkozni.

Ugyebar mi fog tortenni, valaki, lelkes tesz egy feljelentest a rendorsegen, hogy megvagtak 3-5-8 ezer forinttal. A rendorseg 5000 forint felett talan, de nagyon talan indit egy nyomozast ismeretlen tettes ellen. Nyomozati idoszak, adatgyujtes, hetek, honapok. Tanuk megkeresese, informaciok, blaah blah. En a hajamat tepem, mert ugyis minden szal itt fog kikotni, hogy adjak hasznalhato bizonyitekot. Ugyvedet fogadok magam is, jobb a bekesseg. Penz az ablakban.

NEkem unalmas oraimban ennel jobb szorakozasom is van.

Na vegul talalunk valami hasznalhato nyomot, amely szerint XY ipcimrol tortent ez es ez a hozzaszolas/email a szolgaltatonal stb. Ok is talan kiadjak az infot, talan nem. Kovetkezo lepeskent ugye rendorseg kiszall az elkoveteskori ipcimhez kotheto lakasra, ahol riadt tekintetu kisember varja. Vallomastetel. Egyszercsak idezes, birosag, oda persze tanunak berangatnak engem, a karosultat, meg meg a tovabbi resztvevoket. Mondjuk a veszpremi birosagra. Munkaidoben! Hu ehhez is csomo kedvem lesz!!

No es itt akkor az elkoveto mar elokotort egy jo ugyvedet, es azt mondja majd, hat nagy a csalad, barki ulhetett a bekapcsolt gepnel adott idoben, o marpedig nem koteles terhelo vallomast tenni csaladtag ellen, meg amugyis betortek az o asztali gepere/feltortek a wifi halozatot, meteoriteso az oka vagy talan a napszel.

Mind nevetunk, majd hazaautozunk sajat koltsegunkon, mert az allam biz csak a masodosztalyu vonatot teritette volna. Azt sem szeretem.

Hogy miert gondolom ezt igy draga barataim? Mert egyszer mar megtortent velem.

Udv: Dud

Senior Member
    Hozzászólás
    1.438

Hát ez sajnos a szomorú valóság.... de ahogy számolgattuk kb 70 ezerre rúg a kis barátunk tette. Ezért egy ejnye bejnyét már csak kapna. Viszont valóban egyszerűbb lenne szép szóval rábírni kedves modellező társunkat arra, hogy ne akarjon ennyi galibát okozni mindenkinek. Reméljük nem kell a rendőrséget belevonni az ügyeben és magától feladja az össze csalt lopott dolgaival való modellezést, hiszen ilyen embert nem szívesen tűr meg ez a réteg sem. Én még reménykedem, hogy vissza jutnak hozzám a dolgaim.
    Minden repülés építéssel kezdődik, és 70%-ban a vége is az...

Senior Member
    Telefon
    06302791337
    Hozzászólás
    305

A rendőrséget felejtsük el,a verést felejt,egyszerű a megoldás látogatás.
    A kezdő modellező legjobb társa,a ragasztó,és a magas fű!<br />Házalók,kalandorok,kerüljenek!!

Senior Member
    Telefon
    06302791337
    Hozzászólás
    305

Budapestről kb 300km oda vissza. Ha van közelebb valaki az még jobb.Marad még az anyuka barátok,tanárai hátha tud valaki hatni rá.Nem hiszem ha az a közösség ahol él vagy tanúl megudná a viselt dolgait,biztos nem ünnepelnék meg.
    A kezdő modellező legjobb társa,a ragasztó,és a magas fű!<br />Házalók,kalandorok,kerüljenek!!

Senior Member
    Hozzászólás
    450

Idézet ferka11 eredeti hozzászólása
    Budapestről kb 300km oda vissza. Ha van közelebb valaki az még jobb.Marad még az anyuka barátok,tanárai hátha tud valaki hatni rá.Nem hiszem ha az a közösség ahol él vagy tanúl megudná a viselt dolgait,biztos nem ünnepelnék meg.
    En tobbszor jartam nala,es selyteseim szerint az "ellopott" targyakat is lattam,nagymamá Tiboldaroc utan lakik,nekem motorral kb 4perc leerni hozza,attol,hogy Ti nem banthatjatok attol meg egy masik 17éves elporolhatja Az anyja neve: Marton Belane
    ::: JR :::

Senior Member
    Hozzászólás
    896

A kis geciputtony tuti,hogy a saját anyukáját is átveri.Simán kikel rúgni a tüdőt a mellkasából azt kész.

Nem lepődnék meg ha az egész család így élne.
    tel:+3620/3974521<br />A sün egy makacs madár. Csak akkor hajlandó repülni ha belerúgok.

Senior Member
    Hozzászólás
    450

Idézet pollen eredeti hozzászólása
    A kis geciputtony tuti,hogy a saját anyukáját is átveri.Simán kikel rúgni a tüdőt a mellkasából azt kész.

Nem lepődnék meg ha az egész család így élne.
    Ezaz Pollen,szepvolt! Vegre egy szokimondom ember.Kihasznalja a szolasszabadsagod!
    ::: JR :::

Oldal: 3 / 256 ElsőElső 12345671353103 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve