Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (22) összesen

Téma: Diégó forever

Senior Member solowing logója
    Hozzászólás
    3.326

Diégó forever

Ime elkészült a remek Diégós gépem!
    http://kep.ivpicture.hu/192897.jpg

Hozzászólás
    3.326

Re:Diégó forever

[quote=solowing ]

Hozzászólás
    3.326

http://videa.hu/videok/jarmuvek/pece...sOX4QnadaulTpx

Hozzászólás
    3.326

Elnézést mindenkitől az első link miatt.....Nem tudom mi van ma semmi se jön össze............

Senior Member
    Hozzászólás
    188

Jópofa. Viszont amin megakadt a szemem: a motor tartót nem lenne jobb keresztbe fordítani? Sokat javítana a gép légellenállásán.

Zotya

Hozzászólás
    3.326

Van ott más gond is....Az a motortartó sz@rnak se jó.Először tolómotoros volt....Most orrmotoros lesz. 0 aerodinamika a motortartó miatt....Egyébként elég jó lett.Még csiszolgatom....csengőmoci megy bele a permax 400 kevés.......pedig 500g az egész.Gondolom a hihetetlen aerodinamika miatt suhan ilyen gyengén.Viszont ez volt a verseny lényege.minnél gagyibb legyen.Szerintem sikerült ;D ;D ;D ;D

Senior Member
    Hozzászólás
    1.528

A motortartos otlet akkor lenne olyan otlet amit erdemes megtartani, he vizrol akarnal felszallni vele es szarazon akarnad tartani. ha csak az orrara teszel egy tuzfalat es adsz neki egy kis le es elhuzatast akkor hatalmas vatozast fogsz tapasztalni. Az aerodinamikajaval utanna nem sok bajod lessz. Meg kedezhetem eigy a vegen, hogy ez mitol S P A D?? ez egy depron masina, vagy nem latam valamit rajta?? Meg egy dolog, de nem bantasibol. A draga zsanerozas helyett, a cellux az ugyan olyan jo zsanerozashoz, es talan meg erossebb is.
    Jo kiserletezest!! Zsolt

Hozzászólás
    3.326

Bocsánat ez nem depron...vagy mégis? Nem tudom! Én úgy ismerem,hogy padlólap alátét.Zöldbe még nem láttam depront.Persze ez nem zárja ki,hogy depron.Az biztos,hogy nem műanyag ezáltal nem true S.P.A.D.
    Viszont akkor segits kérlek.Te melyik kategóriába sorolnád? Mivel hulladékból van ezért bátorkodtam ebbe a kategóriába betenni,ám ha ez sért valakit azonnal eltávolitom ezt a topicot....A cellux valóban jobban illene ebbe a modellbe...viszont a zsanér precizebb szerintem.Orrmotoros lesz szerintem.Bár az volt a cél hogy minél gagyibb legyen.Szerintem ezt a követelményt teljesitettem........

Senior Member
    Hozzászólás
    1.528

Nem hiszem, hogy valakit sert a dolog, de az elektromos topikban tobben forgolodnak, es tobben hasznaljuk ezt az anyagot. Szemej szerint en soha sem hasznaltam eddig meg rendes depront, de ezt es a tarsait annal inkabb. Ebbol az anyagbol barmilyen tipusu repulot lehet epiteni, meg akkor is ha hulladekbol maradt is ki. Gelei Imi, szinte csak evvel dolgozik, es az en gepeim ennek az anyagnak a masik verziojabol keszulnek.
    Gagyi!!! Ki kell abranditsalak, ennek semmi koze a gagyihoz. Ha mer valamin profilos szarny van az mar nem gagyi, annak ott vannak a lapgepek........ Ez repulo.

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva