Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (22) összesen

Téma: Diégó forever

Senior Member solowing logója
    Hozzászólás
    3.425

Re:Diégó forever

Köszönöm az elismerést! Itt az volt a cél,hogy minnél szarabbul nézzen ki viszont repüljön.Ezért került rá profilozott szárny.Mellesleg ezt a gépet max. 1 délután meg lehetett épiteni.Szeretnék azért ennél komolyabbakat is épiteni.Itt csak próbálgattam az anyagot,hogy mit bir.Szerintem ez egy kiváló anyag repzi épitésre(is).

Senior Member
    Hozzászólás
    1.528

Hozzászólás
    3.425

Remélem egy nap megütöm ezt a szintet.Nagyon jó gépek ezek.Főleg a jet! Itt az élő bizonyiték,hogy "szarból" is lehet várat épiteni........

Fórumtroll grezoo logója
    Hozzászólás
    1.239

Fórumtroll grezoo logója
    Hozzászólás
    1.239

meeg ezt is abból csináltam.. :-) http://www.youtube.com/watch?v=kVTSK...3&feature=plcp

Hozzászólás
    3.425

Ez már igen Gratulálok....remek gépek 8) 8) 8) Vasárnap el is hozhatod "matyiföldre" a scale találkozóra.... 8)Biztos lesz csodálkozás... 8) 8) 8)

Fórumtroll grezoo logója
    Hozzászólás
    1.239

Veszprém ... Azabaj. :-) Errefelé is rendezhetnének már ramazurit valahol.. :-)

Hozzászólás
    3.425

Nincs az olyan messze...
    Nagyon jó a nagyobbik géped....biztosan sokat dolgoztál vele.... Szépen repül,és jól is néz ki... Én hamar "belefáradtam" ebbe az anyagba....volt néhány "diégós gépem" de nagyon vigyázni kell rájuk mert nem egy megbocsájtó anyag....viszont elég olcsó és jól megmunkálható.... Sok sikert a továbbiakban...ha sikerült valami, rakd fel kérlek...jó látni ezeket a "nem a bótból van" kategóriájú gépeket....üdv.

Idézet solowing eredeti hozzászólása
    Bocsánat ez nem depron...vagy mégis? Nem tudom! Én úgy ismerem,hogy padlólap alátét.Zöldbe még nem láttam depront.Persze ez nem zárja ki,hogy depron.Az biztos,hogy nem műanyag ezáltal nem true S.P.A.D.
    Viszont akkor segits kérlek.Te melyik kategóriába sorolnád? Mivel hulladékból van ezért bátorkodtam ebbe a kategóriába betenni,ám ha ez sért valakit azonnal eltávolitom ezt a topicot....A cellux valóban jobban illene ebbe a modellbe...viszont a zsanér precizebb szerintem.Orrmotoros lesz szerintem.Bár az volt a cél hogy minél gagyibb legyen.Szerintem ezt a követelményt teljesitettem........

Sajna nem depron, nálam van mind a ketto, a depron keményebb merevebb, nem sokkal de érezhető a külömbség, a zold diegos-t kicsit jobban kell erositeni
    Ugyis repülni fog, vagy ha nem hát belerugok

Fórumtroll grezoo logója
    Hozzászólás
    1.239

Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •