Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 19 (19) összesen

Téma: Amikor mások törik a gépedet!

Senior Member Susitu1 logója
    Hely
    BP
    Hozzászólás
    2.362

hmm

Dear All,
    amíg nem vagytok szülők, nem tudjátok, mit akar csinálni a gyerek, nem az ő fejével gondolgodtok. Én apa is vagyok és modellező is, az én fiam is ment és pusztítani 'akart', mert nem tudja, hogy az nem egy kocka ami soha nem törik el vagy nem egy könyv amit 200billiószor kinyithatsz!
    A gyerek a játékot látja benne nem a 200órás munkát! Egyetértek veletek is, mert legszívesebben belerúgnék abba a gyerekbe aki amortizálná a repülőmet, de megoldásnak azt látom, hogy mindenki aki érdeklődő nézelődő, annak el kell magyarázni, hogy miféle érzékeny dolgok ezek a repülők. Nem hibáztatni kell akárkit amikor megtörténik a baj, hanem okosabbnak előrelátobbnak kell lenni.
    a DRÓNBÁRÓ

Senior Member
    Hozzászólás
    292

Re: Amikor mások törik a gépedet!

Idézet bicska1 eredeti hozzászólása
    Hello
    Ekkora szívást én még soha nem hallottam, ne vegyétek kárörömnek !!
    Azért elképzele: vki sétáltatja a kutyáját a "reptéren' és a leszálló gép után rohan a kedves eb...... :twisted: :twisted:
    ( sztem már én is a sitten lennék )
    -üdv: Bicska-
    Jóestét.

Szombat reggel fél kilenckor kimentem a székesfehérváron , maroshegy meletti mezőre reptetni.
    Éppen 3D figuráztam mikor egy termetes kigyurt kopasz hapi jött sétáltatni igencsak szépre nőtt németjuhász kutyáját.
    Megkérdezte hogy nem futtatnám meg e a kutyáját? kérdem-ÉN?
    -igen.
    Arra gondolt hogy a repcsi után fut a kis "pincsije".
    mondom- nekem 8.
    ;D ;Derre szólt a kutyának és a réten fel-alá futkározott a kutyuska a repcsim után.. ;D ;D
    ;DKözben szépen el 3D-tem ......................... ;D
    ;D Az egész esemény nagyon humoros volt.
    De természetesen amikor futott hozzám a kutya akk ideges voltam mert kituggya mikor milyen kedve van az állatoknak.
    Szerncsés kimenetelű volt a reptetés.
    Illemtudóan megköszönte hogy megfuttattam a kutyáját, -megköszönte- és elment.
    Nekem öröm volt látni rohnagálni a kutyát , emellett jót repültem, és még a skinhead hapinak a kérését is megtettem.

Erről ennyit ....
    Üdv:
    Lakner Dávid/karakán
    Amíg világ a világ : 40MHz 58ch

Senior Member
    Hozzászólás
    979

amikor futott hozzám a kutya akk ideges voltam
    Erről eszembe jutott:

Mi a teendő, ha egy Pitbull, párzási célzattal a lábadra mászik!!??
    .
    .
    .
    .
    .
    Haladéktalanul szinlelj orgazmust!!!

Senior Member
    Hozzászólás
    292

;D ;D ;D ;D ;D ;D
    Amíg világ a világ : 40MHz 58ch

Senior Member
    Hozzászólás
    1.279

Vagy mondd hogy "Most ne, fáj a lábfejem" : )
    cnv.hu

Senior Member
    Hozzászólás
    1.484

Velünk is megesett egy hasonló jellegű dolog. Kb egy hónapja, vittük ki a barátom vadiúj Cessna 182-esét, berepülni. Előző éjjel fóliáztuk, aprólékos munkával a gépet. ( az 1.60-as Cessna Skylane, 0.61-es 4 ütemű motorral.) Kiérünk a repülőtérre, Vecsésre. Összeszereljük a gépet. Kiraktam a startládát. Éppen tankolom fel a repülőgépet, hátunk mögül egy surranás, kisgyerek rohanva felénk, megbotlott, és tiszta erőből ráesett a repülőgépre. Nagy szerencsére komolyabb baj nem történt, se a gyerekkel, sem a repülőgéppel (csodával határos módon)

....
    Komolyan az az érzésem, kell hamarosan egy földi repülőtéri ellenőrző biztonsági személy, aki rendet tart.
    Futaba T9C / 9Z WCII /T8U-S

Moderátor APPME logója
    Hely
    Gyomaendrőd
    Telefon
    null-null-zibn
    Hozzászólás
    3.778

Szerezz be egy olcsó villanypásztort.
    Signore Membran
    Good Will Hunting
    Kis pacsirta, kedves kis pacsirta,
    Kis pacsirta, megkopasztlak én...

Senior Member anakonda logója
    Hely
    göd
    Hozzászólás
    136
    Ez az eset régebben történt, gondoltam megosztom.

Szóval épp röptettem a kis micro P-51-est (ezt: https://www.youtube.com/watch?v=23tRXrBbVMc ), amikor odajött egy férfi kisgyerekkel (a férfi nem a gyerek apukája, azt mondta). A gyerek ki akarta próbálni, gondoltam ezt nem tudja összetörni, ha függőlegesen vágja a földbe, akkor sem, úgyhogy röviden elmagyaráztam neki az irányokat és elengedtem a gépet. Egy darabig ment egyenesen, aztán a kissrác behúzta a kart jobbra, a gép leesett, de nem lett baja, Igen ám, de a gyerek nem vette le a gázt, úgyhogy a motor tovább forgott volna, de a földbe beleállva nem tudott. Gyorsan levettem neki a gázt, mielőtt leégett volna a motor. Elmagyaráztam neki, hogy ilyenkor vegye le a gázt. Megpróbálta mégegyszer, ugyaez és NEM VETTE LE A GÁZT! Nem a motor égett le, eltört a pilincka kis áttétel
    Mivel ilyet nem igazán kehet kapni, a gép sorsa megpecsételődött...

Nyugodjék békében!

Üdv.
    Az orrnehéz gép randán repül,az orrkönnyű meg csak egyszer

KékFelhő, Yak-55,Auto g-2, BH Aero Cruiser, Solero,JCP Crack Su-29 3D, Cessna 182, Saját tervezésű és építésű tréner, CX-10 quadrocopter, Das Ugly Stik, Super Kinetic, Fieseler 156 Storch, Kis világító csupa by Cseb

Control: FS-T6
    1PLANE2FLY3D4EVER

Senior Member Reddragon84 logója
    Hely
    Budapest
    Hozzászólás
    692
    Bátyám épített korábban (kb 20-22) éve könnyű kis eldobós vitorlázót balsából fóliázva. Egyszer eldobta egy domboldalban, gyönyörűen siklott, azóta se láttam hasonlót csak sajnos megtalált egy fát. A vízszintes vezérsík lehullott, egy kutya egyből elkapta, de olyan finoman fogta meg a fogaival, hogy "csak" a hártyát szakította át, a fa bordázatnak egy kis baja se lett. Sajnos a fán ragadt gép többi részénél is hártyaszakadások voltak, azóta se lett megcsinálva, de elrakta bátyám, mert pompás gép volt.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva