Oldal: 113 / 119 ElsőElső ... 1363103109110111112113114115116117 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.121 - 1.130 (1189) összesen

Téma: HK Repcsik

Senior Member laszieee logója
    Hely
    Bp, 11.ker
    Telefon
    30/233-82-hatöt
    Hozzászólás
    3.688
    Idézet Lacmaster eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

Sajnos egy rossz tapasztalatot kell megosztanom a HK gépekkel kapcsolatban
    Ugye megvettem az ASW 28 gépet, amelyet egy rossz start után sikerült picit a jobb szárnyvégnél megtörni!
    Gondoltam semmi gond hiszen EU raktárból vettem...Persze!
    Egy szárny illetve a tartozékok, 29.99 font, viszont 100font a szállítás!!!!!
    Most jeleztem feléjük, ez azért elég korrekt...

Másik pedig egy T-45 Ghosthawk edf..
    Képen, videón nagyon passzentos, erre, kicsomagolás után derül ki 70%-ban gagyi kínai..ezt is jeleztem feléjük...Az orrkúp vmi vicc, egy tized millis műanyag, nulla tartással! Persze hogy az első leszállásnál 4 felé repedt(
    Most kontaktban vagyunk mert vmi garanciáról beszélnek, kíváncsi leszek!
    Nincs semmi baj a kínai gépekkel (jó tudjuk hogy vannak rákfenéik, de...) ...
    ... lenti leírás alapján inkább pici önkritika a helyénvaló hisz Te törted össze. De ezt nem is tagadod

Mivel a leírásodból nem derül ki, hogy milyen anyagú az ASW ... így javítási javaslatot se tudunk adni.
    _HA hab, akkor főzd ki / mártogasd bele kb 95 fokos vízbe, a hab ki fogja rúgni magát, kicsit pufi lesz mint a sült szalonna bőr. de ahogy hűlik vissza fognak zsugorodni a szemek. (kicsit rásegíthetsz ha mosogató szivaccsal "simogatod" kicsit)
    98%-osra vissza fog alakulni.

T-45
    keresel vkit aki farag fából egy mesterdarabot, és mélyhúztok egy darab abs -t, vagy gyártatsz 3D nyomtatós emberrel.

Üdv
    Szar géppel a legdrágább modellezni ...

Senior Member kekbon logója
    Hely
    Székesfehérvár
    Telefon
    06309940773
    Hozzászólás
    3.020
    ezzel a gépecskével vannak tapasztalatok:
    https://hobbyking.com/en_us/hobbykin...914mm-arf.html
    65985.jpg

Vagy ezzel:
    https://hobbyking.com/en_us/hobbykin...930mm-arf.html
    65986.jpg

olvastam a revieweket, de jobban szeretném, ha lenne konkrét tapasztalat....

Esetleg tudtok ajánlani valami 1m körüli műrepülőt? Igazából minden érdekel, amivel van konkrét tapasztalatotok...

Műszaki infók, képek és videók:<br />http://www.peschka.hu/?/rc_modellezes/

Member
    Hely
    Szabadkígyós
    Hozzászólás
    96
    Idézet laszieee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nincs semmi baj a kínai gépekkel (jó tudjuk hogy vannak rákfenéik, de...) ...
    ... lenti leírás alapján inkább pici önkritika a helyénvaló hisz Te törted össze. De ezt nem is tagadod

Mivel a leírásodból nem derül ki, hogy milyen anyagú az ASW ... így javítási javaslatot se tudunk adni.
    _HA hab, akkor főzd ki / mártogasd bele kb 95 fokos vízbe, a hab ki fogja rúgni magát, kicsit pufi lesz mint a sült szalonna bőr. de ahogy hűlik vissza fognak zsugorodni a szemek. (kicsit rásegíthetsz ha mosogató szivaccsal "simogatod" kicsit)
    98%-osra vissza fog alakulni.

T-45
    keresel vkit aki farag fából egy mesterdarabot, és mélyhúztok egy darab abs -t, vagy gyártatsz 3D nyomtatós emberrel.

Üdv

Szia!

Azt gondolom az írásomból kiderül, nem azzal van gondom, hogy én voltam béna és lehetetlen javítani!
    A problémám az volt hogy hiába létezik EU,UK raktár ha tojnak az európai ügyfeleikre, vagy egy mézesmadzag effekttel jól beédesítik az embert, majd 3x-os áron küldenek bármit is...És ez nem az első eset illetve Uk ügyfelek tízesével jelzik ugyan ezt!! Beszéltem pár sráccal Angliában és hasonlóan vannak a C47, Bixler gépekkel...Hasonló a helyzet az új Su-35-el is!!
    Ehhez nem bénának kell lenni, sztem..
    Köszönöm a javítással kapcsolatos javaslatokat, eszközölni fogom)
    Illetve gondolj bele, ismerjük Styroman mestert, vajon mi az egyik ok amiért és amit hangsúlyoz ő maga is...Olcsó gép és megfelelő alkatrész ellátás...
    Milyen szép lenne ha egy styro gép Kínából kapna szárnyat, ha hibázol 40 ezerért.._!?

Üdvözlettel, Laci

U.i
    Repülni fogunk, mert repülni kell

Hely
    Bp, 11.ker
    Telefon
    30/233-82-hatöt
    Hozzászólás
    3.688
    Figy Lacmaster,
    Nem pontosan értem hogy Bálintot miért kevered ebbe bele. EPO nem egyenlő EPP. Se anyagba, se formailag.
    Az hogy olyan gépet vettél aminek nincs alkatrész ellátása? ez miért a HK hibája? Eddig se tudtak minden gépükhöz EU -ból motyót biztosítani, ez van - el kell fogadni. Legközelebb ha veszel vmit már ezzel is kalkulálni fogsz.
    Ui.: a legtöbb HK -s gép, vmelyik számunkra ismeretlen gyártó klón gépe. Szinte biztos hogy megtalálható az erederi gyártó némi nyomozással. Nekem volt egy ST modell repcsim, aminek 4-5 klónja volt, és 2-3 hét alatt ástam elő olyan shopot akinek volt alkatrésze is ... Próbálkozz, google, fesztáv, EPO, típus stb keresőszavakkal
    Viccet félre értem én mi a gond, ami kicsit is nagyobb / nehezebb, az kb egy vagyonért jön, főképp ha becopsz egy vám -ot is mellé. De hát ez van, ezen kár károgni.
    Service és irány repülni
    Üdv Laci

Hely
    Bp, 11.ker
    Telefon
    30/233-82-hatöt
    Hozzászólás
    3.688
    Pörög ám a topik ... nem csoda mondjuk a magyar helyzet kapcsán ...

ui.: a korábbi kommentem egész jól tartja magát, azóta se láttam olyan gépet megjelenni - amire "igazi nagy dobás" jelszót aggatnék.

Ez max. egy paraglider lehetne amugy hamarabb lesz Hacker ernyőm ( 2 éves tervbe van csak benne), mint HK -s, az tuti

Hely
    Bp, 11.ker
    Telefon
    30/233-82-hatöt
    Hozzászólás
    3.688
    Van ötlet honnan a viharból tudnék HK Phoenix 2000 (Lanyu TW-743) vitorla törzset venni?
    65869.jpg

Senior Member Vili logója
    Hely
    Szentes, Csongrád megye
    Telefon
    70/374-1773
    Hozzászólás
    2.303
    Szia Laci!

A Banggood-ot vagy az Aliexpresst nézted már?
    Az örök habozó! Nameg Funcopter forever!

Hely
    Bp, 11.ker
    Telefon
    30/233-82-hatöt
    Hozzászólás
    3.688
    szia Vili, ali -n nincs, Banggod -on is kerestem. nulla sikerrel ... nem kizárt h van csak nem jó névvel keresem (Lanyu modell , TW-742, Volantex stb) ... van amúgy káosz rendesen, csak terméket nem találok

Senior Member Vili logója
    Hely
    Szentes, Csongrád megye
    Telefon
    70/374-1773
    Hozzászólás
    2.303
    Laci, ezt találtam az Rc Hungary-ban: http://rchungary.unas.hu/Boomerang-GT-ARF-200cm-ACME

Engem nagyon emlékeztet a törzse a Phoenix -re. Lehet egy próbát megér, hátha tudnak törzset külön, feltéve ha ugyanaz.
    Az örök habozó! Nameg Funcopter forever!

Hely
    Bp, 11.ker
    Telefon
    30/233-82-hatöt
    Hozzászólás
    3.688
    köszi Vili - na igen a klónok ... közben az amainhobby -n találtam, csak az USA ... meg se merem nézni mennyi a posta (ha van egyáltalán)

Oldal: 113 / 119 ElsőElső ... 1363103109110111112113114115116117 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva