Oldal: 115 / 117 ElsőElső ... 1565105111112113114115116117 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.141 - 1.150 (1169) összesen

Téma: HK Repcsik

Senior Member kisjaki logója
    Hely
    Kecskemét
    Hozzászólás
    435
    Szia! Újabb tapasztalat a géppel kapcsolatban , agyalok hogy kellene egy ilyen de jó lenne tapasztalat gyakorlati is hogy mennyire vált be illetve milyen a gép. Köszi
    "A játék tartson, ameddig a játéknak van ideje, de amikor komoly dolognak jön el az ideje, abba kell hagyni a játékot."
    Lehet menni építeni egy újabb játékot .... Tel: +36209181585

Senior Member laszieee logója
    Hely
    Bp, 11.ker
    Telefon
    30/233-82-hatöt
    Hozzászólás
    3.674
    szevasztok, régen jártam erre, szomorúan látom h haldoklik a fórum, és a topik is. Az hogy HK repcsi vonalon semmi érdekes (számomra) újdonság nem jelent meg, sajnos az is sokat elmond. Túltolta a HK vagy nem tudom, de mindenesetre kb 2-3 éve várok egy paraglidert a HK -tól, de semmi. Látottok esetleg a weekly update -ben bármi ilyesmit ? hiába gyönyörű de egy sokadik warbird már nem vonz be sajnos, de egy másik színű durafly tundra sem .... szal értitek

Ui.: szereztem egy kifutott szériás HK Turnigy bonsai -t, ami régi vágyam volt, 200gr alatt nincs kötelezettségem semmire max örülni, és élvezni a repülést a kis kalaptartóssal
    Szar géppel a legdrágább modellezni ...

Kiemelt fórum támogató Tomcs logója
    Hely
    Bpest XIV.
    Telefon
    +3670 5025448
    Hozzászólás
    5.055
    sajnos nincs súlyhatár arra is vonatkozik minden mint a nagy gépekre....
    grat a géphez és sok sikert hozzá
    minden ami repül...

Hely
    Bp, 11.ker
    Telefon
    30/233-82-hatöt
    Hozzászólás
    3.674
    jah h már az (súlyhatár) sincs ... elmehetnek a f*szomba így is úgy is

Junior Member
    Hozzászólás
    2
    Sziasztok!
    Nincs valakinek esetleg egy Durafly SkyMule-ja? Két nappal ezelőtt sikerült rommátörnöm az enyémet,és alkatrésznek még felhasználnám,ha lenne egy repülőképes gépem. Köszi a választ!
    [Táv, vevő, akksim van,de utóbbiból elfogadok esetleg egy jobb állapotút akár... )

Hely
    Bp, 11.ker
    Telefon
    30/233-82-hatöt
    Hozzászólás
    3.674
    ahogy látom ez a topik is döglik , nincsenek új gépek se nagyon ... ezvan, változik a világ, a HK is másra koncentrál ... sajnos továbbra sem egy jó paplanernyős paragliderre

Senior Member Vili logója
    Hely
    Szentes, Csongrád megye
    Telefon
    70/374-1773
    Hozzászólás
    2.238
    Szia Laci!

Őszintén, mit remélsz? Már szinte minden a multicopterekre van kihegyezve. A mi iranyunk második, harmadik vagy ki tudja hányadik vonalbeli a HK-n
    Szép lassan elsorvad a repülő modellezés náluk.
    Hébe hóba a Durafly be dob némi újdonságot és ennyi. Az oldal menüje gyakorlatilag szinte használhatatlan. Jó időbe telik bármit is megtalálni rajta. Csak akkor látogatok fel néha ha tudok rá időt szánni.

Ja, jut eszembe, lett egy olyan flyzone Corsair-em mint neked volt annó. ;-)
    Az örök habozó!

Hely
    Bp, 11.ker
    Telefon
    30/233-82-hatöt
    Hozzászólás
    3.674
    szia Vili, jogos. Semmit.
    Nemcsak a modellek, hanem mi modellezők is változunk. Igazad van, nem is tudom mit remélek, de a tudat rosszabb hogy tudom h elég reménytelen a szitu.
    A kopter világ nem az én világom. Valószínű nem a modellek kapcsán van hiányérzetem, hanem egyéb lelki dolgok sugárzódnak ki …
    A HK oldal kezelhetősége valóban gyalázatos … igaz h 1/10-ed annyi időt sem töltök a HK -n … de a múltkor percekig kerestem hol lehet az újdonságokat megnézni
    Végül meglett, de azért jót nevettem magamon, hogy jesszus már ez sem megy.

Na azt a Corsair -t bánom. Van egy olyan érzésem hogy szerettem volna. Esélyt se adtam neki... ez gáz

Amúgy fura, ez a paraglider dolog van még a csőrömben, és ha lehetne ismét egy stinger 64 jet -em, az jó lenne.
    De amúgy meg annyira elég az az 5 modell, ami van. Azzal is alig jutok ki.

Sebaj
    De remélem csak a holtszezon, ilyenkor lehet erősebb a nosztalgia feeling bennem mint a jelen hatása

Senior Member Vili logója
    Hely
    Szentes, Csongrád megye
    Telefon
    70/374-1773
    Hozzászólás
    2.238
    Laci, nem is repültél vele!!?? Azt hittem azért adtad el mert rá untál. Sajnálom hogy el adtad, de talán helyre hozható, a minap az osztrák willhaben-en volt egy használt, de jó állapotú 140€-ért. De dugig van más gyártótól való Corsair-el is. Ha gondolod ki keresem és elküldöm a linket ha még megvan a gép.

Nyugi, nekem sem világom a multicopter, és sokan szenvedünk olyan kisugárzásban mint te.
    Az örök habozó!

Kiemelt fórum támogató Tomcs logója
    Hely
    Bpest XIV.
    Telefon
    +3670 5025448
    Hozzászólás
    5.055
    Sziasztok

Kevés már a hsz itt a fórumon sajnos pedig milyen jól pörgött régen...
    Durafly hab gépekbe mindig van újdonság én elvagyok velük. Sajnos nincs már annyi időm és lehetőségem mint régen. Én biztos kitartok még pár évig a hab gépekkel divatok tól függetlenül. Nagyobb fa gépek re nincs lehetőségem sajnos.
    Utoljára módosítva: Tomcs által : 2019-02-07 17:50
    minden ami repül...

Oldal: 115 / 117 ElsőElső ... 1565105111112113114115116117 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve