Oldal: 2 / 119 ElsőElső 1234561252102 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (1189) összesen

Téma: HK Repcsik

Senior Member Pistu logója
    Hozzászólás
    4.487

Re:HK Repcsik

Idézet rcbence eredeti hozzászólása
    Idézet pontshow eredeti hozzászólása

112 USD postával (21000Huf) és marad 200 gramm a kosárban. Belefér még egy akksi is.
    Csak egy akksi meg vevő kell bele és repül. Persze kell, hogy legyen egy távod is, de ezt gondolom nem kell külön megemlíteni sem. Üdv!
    Szia!
    Ezt mi alapján lehet kiszámítani,hogy még marad 200gramm?
    Üdv!
    A postakoltsegek suly alapjan vannak behatarolva. HK-nel kiirja minden termekhez a csomagsulyt, illetve ha juzerrel lesz akkor a szallitasi koltegnel kiirja, hogy abban a kategoriaban mennyi maradt meg felhasznalhato anelkul, hogy masik kategoriaba lepnel.

Senior Member
    Hozzászólás
    696

Értem.
    Köszi!
    A korlátokat hol tudom megnézni?
    Üdv!

Senior Member
    Hozzászólás
    696

Nem szóltam!

Megtaláltam!
    Köszi.

Senior Member
    Hozzászólás
    936

Idézet dzsoltike eredeti hozzászólása
    Poncsó, drága!
    Ha ez utóbbit nekem, a kezdőnek címezted, akkor hálás köszönetem. Remélem, örökké üldözni fog.
    Persze kell, hogy legyen még egy kis kraft is abban az akksiban, úgyhogy a kezdőnek nem árt venni hozzá egy arra alkalmas LiPo töltőt sem. Igaz, az feltehetőleg kissé megdobja majd a beszerzési költséget.
    De ezt gondolom egy profi számára nem kell külön megemlítenem. Üdv!
    Kedves Zsolti!
    Dehogy neked címeztem, sőt nem címeztem senkinek, csak mint érdekességet meg említetem. Egyébként a töltést házilag meg lehet oldani, ha nincs semmi, pár száz forintból.
    De ha már itt tartunk, akkor kell vevő és táv is, és az sokkal jobban megdobja a költségeket ;D
    Üdv!
    8)
    Van: AXN Jet, Extra 330, Cessna, MX-12<br />Volt: Guppy, Edge 540, Parkmaster, Pittsek<br />Lesz: Nemtommég

Junior Member
    Hozzászólás
    11

Hali
    loorio: Mennyit megy egyhuzamban a masina?
    Udv

Senior Member loorio logója
    Hozzászólás
    1.746

szia!

Sajna nem tudok mondani korrekt adatot, mert én szabadtéren a mínuszokban próbáltam...ott meg a kapacitás 3percet engedélyezett...

Üdv! ja de nagyon szépen-stabilan repült-ek :-)
    Ha meghalsz Tenemtudodhogy halottvagy Csak a többieknek nehéz Ugyanezahelyzet akkor is ha hülyevagy

Senior Member
    Hozzászólás
    936

Idézet loorio eredeti hozzászólása
    szia!

Sajna nem tudok mondani korrekt adatot, mert én szabadtéren a mínuszokban próbáltam...ott meg a kapacitás 3percet engedélyezett...

Üdv! ja de nagyon szépen-stabilan repült-ek :-)
    Múltidő?
    Összetörted őket?
    ;D
    Van: AXN Jet, Extra 330, Cessna, MX-12<br />Volt: Guppy, Edge 540, Parkmaster, Pittsek<br />Lesz: Nemtommég

Senior Member
    Hozzászólás
    486

Sziasztok!
    Eldöntöttük, hogy veszünk egy ilyen kis gépet, hogy a hosszú téli délutánok ne teljenek unalomban:
    http://www.hobbycity.com/hobbycity/s...idProduct=9476

Viszont van egy kis problémám. Ugye a repcsiben beépített LiPo akksi van. Na most általában a távirányítóról "töltött" modellek (játékok) nem megfelelően vannak töltve. Ez azt fogja eredményezni, hogy az akksi kibír mondjuk fél évnyi naponta játszást, 1 év helyett...
    Nem akarom átcsinálgatni a gépet, + konnektorokat, kábeleket gyártani rá. Ez csak a súlyát növelné. Úgy döntöttem, veszek hozzá még 1 db olyan akksit, ami benne van, hogy ha az eredeti meghal, ki tudjam cserélni. Viszont fogalmam sincs, miféle az akksi. Az biztos, hogy 1cella (3,7V), de a kapacitását nem tudni. Gondolom kisebb lesz mint 100mAh.
    Erre tippelek:
    http://www.hobbycity.com/hobbycity/s..._single_cell__

Ha valaki vett bőle, esetleg kinyitotta, elmondhatná, miféle az akksi. Esetleg lenne oly szives és kinyitná?:
    Más tapasztalatok is érdekelnek!
    üdv, Hajrá HK!!! ;D
    Dávid
    Üdv.: Dávid<br />•PA Addiction X•MorbackŸŸ•Mini Katana•Cessna480•Fox RC•<br />•Optic6•

Senior Member
    Hozzászólás
    1.438

Nekem helim van ilyen konfiggal. Abban gyárilag 50-es volt én 70-esre cseréltem, mert szintén nem tudtam milyen van benne amikor vettem. Az a 0.2 gr külömbség nem lesz nagy baj, ha a kisebbik lenne benne gyárilag.
    Minden repülés építéssel kezdődik, és 70%-ban a vége is az...

Senior Member
    Hozzászólás
    1.527

A kis mini helikhez ilyet árulnak itthon :

http://www.hobbycity.com/hobbycity/s...idProduct=8864

Lehet, hogy ez is jó bele.
    Eladó&nbsp;egy egyszer használt bontatlan ejtőernyő, kisebb karcolásokkal

Oldal: 2 / 119 ElsőElső 1234561252102 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz