Oldal: 5 / 119 ElsőElső 1234567891555105 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (1189) összesen

Téma: HK Repcsik

Senior Member
    Hozzászólás
    936

Re:HK Repcsik

Jobban megnéztem a leírást meg a képeket és van hozzá ragasztó valóban. Megvárom míg meg jön és kipróbálom azzal, ha nem jó, akkor epoxy lesz, én még UHU port nem használtam és inkább maradok az epoxynál. (bár még semmi sem biztos) Itt is két félből állhat a törzs, mint az E. Glidernél?
    Van: AXN Jet, Extra 330, Cessna, MX-12<br />Volt: Guppy, Edge 540, Parkmaster, Pittsek<br />Lesz: Nemtommég

Senior Member swayner logója
    Hely
    Ráckeve
    Telefon
    06202406193
    Hozzászólás
    536

Hali.
    Pedig az UHU por tök jó.
    Csak bekened a ragasztandó felületek egyikét,összenyomod a másik féllel,hogy mind a két felület ragasztós legyen,szétveszed,vársz tíz percet.Utána összenyomod és többet nem is nagyon tudod szétszedni.
    Előnye az epoxyval szemben.hogy rugalmas.
    Amit lehet én azzal ragasztok.

Senior Member
    Hozzászólás
    322

Én is csak ajánlani tudom az UHU por-t. Csupán egyetlen hátránya van. Olyan, mint a Sztár Tonic.
    Aki egyszer megkóstolja nem tud leszokni róla ;D ;D ;D
    Természetesen nem orálisan gondoltam.
    Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek...

Senior Member
    Hozzászólás
    294

Ezzel rabasztok depront EPP-t meg minden habot de ragasztottam már vele tépőzárat balsára is és meglepően jól megragadt.
    Valamint volt, hogy ezzel zsanéroztam oda is tökély!
    Vigyázat függőséget okozhat... ;D
    A jó barát garantálja, hogy kihoz a börtönből, de az igaz barát ott fog ülni melletted.

Senior Member Draco logója
    Hely
    Érd, Bp.
    Hozzászólás
    1.536

Szia Pontshow!

Az UHU por is nagyon jó ragasztó és az összessel szemben az előnye a rugalmasság! Én ugyan depront ragasztottam (& zsanéroztam) még csak vele, de valóban tartós. Ott van még a purex is ami csúnyácska is és maszatolós is - ha nem figyelsz kicsit, de az is stabilan tartja a habot.

A "Turnigy Glidert" mivel ragasztottad anno, ill. annak milyen volt a "habja"?

üdv. D.
    Akit az Istenek szeretnek, örökre meghagyják gyereknek...

Senior Member
    Hozzászólás
    936

Üdv!
    Kössz a tippeket, bár még nem használtam UHU-port, de rengeteg infót olvastam már róla a fórumon, mert sokan használják.
    Draco!
    A Glider ugyanaz az anyag lehet, mint ez a kisebb vitorla és 5perces epoxyval lett ragasztva.
    Van: AXN Jet, Extra 330, Cessna, MX-12<br />Volt: Guppy, Edge 540, Parkmaster, Pittsek<br />Lesz: Nemtommég

Senior Member
    Hozzászólás
    936

Hogy a Kínaiknál pont most van újév...
    Ezek csak holnap élednek fel / józanodnak ki.
    Várhatok a repcsire, remélem holnap postázzák , már minuszban van a stock is.

Senior Member Draco logója
    Hely
    Érd, Bp.
    Hozzászólás
    1.536

Idézet pontshow eredeti hozzászólása
    Üdv!
    Kössz a tippeket, bár még nem használtam UHU-port, de rengeteg infót olvastam már róla a fórumon, mert sokan használják.
    Akkor érdemes kipróbálnod a port is :P (csak UHU!) mert igen jó!!! ;D

Idézet pontshow eredeti hozzászólása
    Draco!
    A Glider ugyanaz az anyag lehet, mint ez a kisebb vitorla és 5perces epoxyval lett ragasztva.
    ...na de a Tg.glider milyen anyagból van - úgy értem mennyire hasonló a Multiplex-hez? Hogy bírja a "gyűrődést"?

üdv. D.
    Akit az Istenek szeretnek, örökre meghagyják gyereknek...

Senior Member
    Hozzászólás
    936

Nincs összehasonlítási alapom, de azt olvastam, hogy nagyon hasonlít a Multiplex habhoz. A gyűrődést nem próbáltam. Nem repültem vele. Üdv!

Egy videó ahol összehasonlítják az ES-el, a végén repül is.: http://www.youtube.com/watch?v=R9PkAxlt_sg

Senior Member
    Hozzászólás
    936

FPV repülés az AXN-el, HD felvétel: http://www.youtube.com/watch?v=4j4tR...eature=related

Oldal: 5 / 119 ElsőElső 1234567891555105 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva