Oldal: 2 / 287 ElsőElső 1234561252102 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (2870) összesen

Téma: 1/8 Elektromos autómodellek

Senior Member
    Hely
    Gyula
    Hozzászólás
    154

Re:1/8 Elektromos Truggy (Brushless)

Sziasztok!
    Elkészült nekem is az átalakítás az alap egy CEN MATRIX r2-es volt.
    A képeken lehet látni mindent amit csináltam nem egy szépség de ha beválik akkor fogok rajta finomítani egyenlőre csak beraktam a cuccot majd ha kipróbáltam beszámolok hogy sikerült!
    A képet az RcPilot.hu tárolja.

üdv csomi
    BÉKÉS RC !!

Senior Member
    Hozzászólás
    532

Szia!

Ha rám hallgatsz, akkor az akksiknál hamar elfelejted a gyorskötözőket. El sem hiszed, milyen hamar tudnak elszakadni...

Üdv B.
    Losi TEN-SCTE

Senior Member
    Hely
    Gyula
    Hozzászólás
    154

Köszönöm a tanácsot igyekszem tépőzáras megoldást keresni!
    Szombaton sikerült kipróbálni az autót hát meglepően más mint a robbanós változat volt,némi setupolás után elég kezes volt a gép csupán egy valami zavart az pedig a távom volt mert kb-20 méter után nem vette a jelet -vagyis akadozott FUTABA2pl-em van és eddig nem volt vele semmi bajom most meg zavarosan viselkedett majd meg próbálom máshova tenni a vevőt mert most a szabi mellett van !
    A motor jól viselkedett kb 10 percig hajtottam aszfalton BABEL-féle offroad gumival ami a nagy sebességtől megnyúlt :P
    A moci 70 fokos volt ami elég jó nem melegedett tovább a leírás szerint 82 fokig nem káros legalábbis ezt írja majd később kiderül.
    Nos röviden ennyit tudtam írni róla nekem nagyon bejön (azt hiszem) :-\
    üdv csomi
    BÉKÉS RC !!

Senior Member billiyoe logója
    Hozzászólás
    504

Helló!

Xerun 150A-s szabihoz ki milyen mocit ajánlana 4 cellával szeretném használni. Linkeket szivessen fogadok, mivel az ár is számít.
    A válaszokat előre is köszönöm.
    Üdv!
    Hej mambó, hej mambó!!! Lecsúszott a bugyi, meg a meltartó!!! Kilátszik a puni, meg a melbimbó!!!

Member
    Hozzászólás
    96

sziasztok azt szeretném kérdezni hogy ez a szett 1-8-as trggyba jólenne vagy sem?
    (vagy keressek valami mást)
    ti mit javasoltok?
    Brushless Car Power System 5200Kv/100A

Senior Member
    Hely
    Zala/Somogy
    Hozzászólás
    1.024

2000-2700kv kozotti szettet nezzel es 1/8ba valot! Nekem az 1/10es szettem 200/320A. A 100A elgge sovanyka lesz, szerintem a kv pedig sok.
    Nem mondom, hogy innen vedd inkabb itthonrol, hogy legyen ra garanciad mert nem olcso dolgok viszont itt legalabb ossze van szedve egy helyre jo par darab: http://www.amainhobbies.com/index.ph...C-Motor-Combos

Senior Member billiyoe logója
    Hozzászólás
    504

Sziasztok!

Segítséget kérnék tőletek!
    Jelen pillanatban van egy Xerun 150A-s szabim és ehhez szeretnék mocit venni. 3 lehetőség között variálok:
    1. xerun moci
    2. mamba
    3. tekin

Ha jól tudom a Xerun moci nem senzoros és ezért gondoltam a másik két márka egyik képviselőjére.
    Szóval kinek melyik mocit ajánlaná!!! /Egyáltalán párosítani lehet ezzel a szabival a másik két mocit?/
    A válasziokat előre is köszönöm!
    Hej mambó, hej mambó!!! Lecsúszott a bugyi, meg a meltartó!!! Kilátszik a puni, meg a melbimbó!!!

Senior Member
    Hely
    Zala/Somogy
    Hozzászólás
    1.024

A Castle nem szenzoros, a Tekin igen. Minosegben utik Xerunt. LRP motort is megnezheted..
    Szenzor nelkuli szabalyzoval mind a ket fajta motor megy, szenzoros szabalyzoval csak a szenzoros motorok.

Member
    Hozzászólás
    41

Üdv!

Castle és a Xerun ugyan az csak a burkolata más és árban persze de teljesen megegyezik még a Leopard brushless végül a Tekin igen jó minőségű motor de ez már szenzoros ez is csak abban lehet jobb amikor elindulunk "nem rángat".

Melegedés: ez attól is lehet hogy ha az áttétel nem megfelelő túl nagy így nagyon le van terhelve a motor vagy nem jól van beállítva a szabályzó eddig én is úgy gondoltam ha szabályzón max-ra állítók mindent majd kis átételezés hagy pörögjön jó lesz. ilyenkor a motor melegedett és az akku is puffadt. Majd az indítást meg a legkisebbre raktam és az időzítéssel próbálkoztam és a motor nem melegszik 40-50 foknál feljebb aksise melegszik az autó még jobban is megy

jómagam egy Loepard motort használok egy Xerun 80A szabival

Üdv!
    Email címem : dbartha87@gmail.com

Member
    Hozzászólás
    41

Email címem : dbartha87@gmail.com

Oldal: 2 / 287 ElsőElső 1234561252102 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz