Oldal: 1 / 14 1234511 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (138) összesen

Téma: PayPal Fussunk neki újra!

Senior Member
    Hozzászólás
    432

PayPal Fussunk neki újra!

Újszülöttnek minden.....................................!
    Akik esetleg most szeretnének ilyen számlát nyitni itt egy kis segítség! :-\
    http://www.ingyen-tarhely.info/paypal/regisztracio/
    http://www.penzesmunka.hu/paypal_szamla.html
    T-Rex 500 ESP&nbsp; <br />Futaba FF7 2,4Ghz

Senior Member
    Hozzászólás
    432

Re:PayPal Fussunk neki újra

Kedves moderátorok!
    Ha esetleg nem ez a megfelelő hely, kérem oda rakni, bár eredetileg is itt találtam meg.
    Köszönettel:
    Bertók Zsolt

Senior Member
    Hozzászólás
    432

Re:PayPal Fussunk neki újra!

paypal kezdőlap:
    https://www.paypal.com/hu

Senior Member
    Hozzászólás
    432

Hasznos infókat csak bátran-bátran!!!
    A segítség mindenkinek jól jön! (már akit érdekel)

Senior Member
    Hozzászólás
    432

Senior Member
    Hozzászólás
    701

Azt jó tudni szerintem, hogy az sms értesítő fontos hogy legyen a regisztrált kártyához, mert amikor megadod a kártyaszámot, levon 400HUF a számládról, hogy ellenőrizze a "terhelhetőségét", levonáskor kapsz az sms-ben egy négyjegyű számot(is) (pl.: igy néz ki az sms vége PP *1350) , ezzel a számmal kell "verifikálnod" a kártyád.

Üdv.:
    Attila.
    HITEC A9, Eq7<br />F-3D,X50,3DP Mini!

Senior Member
    Hozzászólás
    695

Idézet satis eredeti hozzászólása
    Azt jó tudni szerintem, hogy az sms értesítő fontos hogy legyen a regisztrált kártyához, mert amikor megadod a kártyaszámot, levon 400HUF a számládról, hogy ellenőrizze a "terhelhetőségét", levonáskor kapsz az sms-ben egy négyjegyű számot(is) (pl.: igy néz ki az sms vége PP *1350) , ezzel a számmal kell "verifikálnod" a kártyád.

Üdv.:
    Attila.
    Szia!

Nem fontos, hogy legyen sms értesítő, anélkül is tudni fogod a négyjegyű kódot.
    Üdv.:<br /><br />&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; Tsoi

Senior Member
    Hozzászólás
    701

Idézet Tsoi eredeti hozzászólása
    Idézet satis eredeti hozzászólása

Üdv.:
    Attila.
    Szia!

Nem fontos, hogy legyen sms értesítő, anélkül is tudni fogod a négyjegyű kódot.
    Jogos, fontosnak nem fontos, csak gyorsabb
    Ha van internet banking akkor is gyorsan megnézhető...
    Vagy van valami más módja is?
    HITEC A9, Eq7<br />F-3D,X50,3DP Mini!

mmormota
    Guest

A biztonságra érdemes fokozottan ügyelni, mert ha hackerek megszerzik a jelszót, le tudják nyúlni a pénzt.
    A legbiztonságosabb olyan számlát használni erre a célra, amin általában nincs pénz, csak akkor és annyi amennyi a vásárláshoz kell. (ez egyébként segít a hirtelen felindulásból elkövetett, később megbánt vásárlások ellen is...) ;D

- csak saját, kémprogramoktól mentes PC-ről szabad bejelentkezni
    - előtte bezárni a böngészőt, és frissen indított böngészőbe begépelni a címet (és nem linkre kattintani!)
    - internet kávézóból semmi körülmények között, munkahelyi gépről is veszélyes
    - szoktak küldeni spamet (én legalább tíz hamis emeilt kaptam eddig), amiben különféle indokokkal bejelentkezésre szólítanak fel, és linket is adnak - az ilyen sosem igazi, a jelszót szeretnék ellopni

Senior Member
    Hozzászólás
    329

Idézet mmormota eredeti hozzászólása
    A biztonságra érdemes fokozottan ügyelni, mert ha hackerek megszerzik a jelszót, le tudják nyúlni a pénzt.
    A legbiztonságosabb olyan számlát használni erre a célra, amin általában nincs pénz, csak akkor és annyi amennyi a vásárláshoz kell. (ez egyébként segít a hirtelen felindulásból elkövetett, később megbánt vásárlások ellen is...) ;D

- csak saját, kémprogramoktól mentes PC-ről szabad bejelentkezni
    - előtte bezárni a böngészőt, és frissen indított böngészőbe begépelni a címet (és nem linkre kattintani!)
    - internet kávézóból semmi körülmények között, munkahelyi gépről is veszélyes
    - szoktak küldeni spamet (én legalább tíz hamis emeilt kaptam eddig), amiben különféle indokokkal bejelentkezésre szólítanak fel, és linket is adnak - az ilyen sosem igazi, a jelszót szeretnék ellopni
    Én ezt még kiegészíteném azzal, hogy paypal és netbank esetén mindig meg szoktam nézni, hogy az oldal SSL tanusítványa érvényes-e, és az adott oldalhoz tartozik-e.

Az meg, hogy hacker vagy cracker vagy sima bűnöző, az más kérdés. Szerintem biztos nem az első.

Oldal: 1 / 14 1234511 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva