Oldal: 2 / 14 ElsőElső 12345612 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (138) összesen

Téma: PayPal Fussunk neki újra!

Senior Member
    Hozzászólás
    432

Re:PayPal Fussunk neki újra!

T-Rex 500 ESP&nbsp; <br />Futaba FF7 2,4Ghz

Senior Member
    Hozzászólás
    394

Helló

Én is akarnék paypalt de jelenleg visa electron van...Azt olvastam ezzel nem lehet.Nincs valami lista ami bevált kártyákat tartalmaz?
    és az igaz hogy csak dombornyomott kártyát fogadnak el?
    Gondoltam csinálok egyet csak erre a célra,melyik lehet a legolcsóbb?:S

ja és még valami.Átutalom az összeget tegyük fel(paypalra) Olyat csinálhat hogy szó nélkül lehúz a bankártyámról a paypal magának pénzt?

Senior Member
    Hely
    Budapest, Újpest
    Hozzászólás
    2.170

Idézet devius eredeti hozzászólása
    Helló

Én is akarnék paypalt de jelenleg visa electron van...Azt olvastam ezzel nem lehet.Nincs valami lista ami bevált kártyákat tartalmaz?
    és az igaz hogy csak dombornyomott kártyát fogadnak el?
    Gondoltam csinálok egyet csak erre a célra,melyik lehet a legolcsóbb?:S

ja és még valami.Átutalom az összeget tegyük fel(paypalra) Olyat csinálhat hogy szó nélkül lehúz a bankártyámról a paypal magának pénzt?
    Kérdezd meg a bankodat, hogy lehet-e a kártyát internetes vásárlásra használni. Van olyan VISA Elektron kártya, amit lehet, de nem biztos, hogy a tied ilyen. Ez bankfüggő. A PayPal nem húz le a kártyádról pénzt, csak a regisztrációkor. Ekkor is csak kb. 400 Ft-nak megfelelő összeget, ami csak azért van, hogy megbizonyosodjanak róla, hogy a bank hajlandó elfogadni a terhelést. Ha az ezen a terhelésen található 4 jegyű kódot (a következő havi bankszámlakivonatodon rajta lesz) beírod a PayPal honlapján, akkor viszautalják a pénzt.
    TT-01, TRF 416X, TRF 416 WE, Sakura Zero S, VRX Spirit

Senior Member
    Hozzászólás
    394

Én ezt a pénz lehúzási dolgot úgy értettem hogy az a 400 forint is úgy megy hogy autómatikusan,vagy nekem kell ráutalni?oda akarok kijukadni hogy a paypal úgymond kezelheti a kártyámon lévő összeget?Csak azért mert nem akarnék olyan kártyával "jáccani amin pénz van".De ha csak akkor kezelheti ha én is beleegyezek akkor semmi gond

Pl tudtam fizetni a data.hu ra is bankkártyával ,a banktól pontosan mit kérdezzek?hogy deríthető ez ki?vagy a legegyszerűbb hogy meg probálok regizni nem?
    Köszi a választ!

Senior Member Pistu logója
    Hozzászólás
    4.487

A paypal nem fog levonni toled egy fillert sem amit te nem hagysz jova. Minden vasarlas eseten aminek a kooltseget paypalon torleszted bemegy a rendszerbe, de nem kerul kifizetesre csak ha te konfirmalod.

A 400 forintot is konfirmalod amikor kitoltod az adatokat. Legtobb helyen nincs direkt fizetes, de ahol van ott meg kell adnod a kartya 3 jegyu szamat. Na ezutan barki marmikor levonhat penzt a aszamladrol szo nelkul. Es ezt minden alkalommal meg kell adnod. Akkor ki lehet matekolni melyik a biztosabb. Paypalnak megadni, vagy minden oldalon megadni.......

Senior Member
    Hozzászólás
    394

Igen ,most már értem.Köszönöm!

Támogató bedrock logója
    Hely
    Eger
    Telefon
    303778712
    Hozzászólás
    5.364

A kereskedői topic-ot, csak 50 hozzászólás fölötti user látja. Talán hasznos lenne áttenni ezt a témát, mondjuk az off topic-ba. No nem azért, mert nem ide passzol, csak ott láthatná mindenki.
    A lehetetlen nem tény, hanem vélemény!
    (Muhammad Ali)

Senior Member mkgy logója
    Hozzászólás
    3.876

Segítséget szeretnék kérni. Sajnos a PayPal számla feltötléssel adódtak gondjaim. Beküldtem édesanyám az Unicredit bankba, hogy fizessen be egy összeget a "Top Up" menüpontnál feltüntetett számlaszámra a saját ID-m megadásával. Sajnos több mint egy hete már, hogy semmi sem jelentkezik a számlámon. Próbáltam beszélni a Paypal ügyfélszolgálatával, de sehogy sem tudom megértetni velük, hogy személyesen lett befizetve, nem pedig a bankszámlámról lett utalva. A beszkennelt befizetési bizonylatot(Cash deposit) is belinkeltem nekik, de azt nem nyitják meg. Az a gyanúm, hogy az Unicredites hölgy nem a megjegyzés rovatba tüntette fel az ID-met, pedig nyomatékosan fel lett hívva rá a figyelme. Ilyenkor mi a teendő ? A befizetési bizonylaton pl. az ID-m a szem.ig.szám rovatba lett írva, mondjuk a számítógépes programjukba lehet jó helyre írták.
    Segítségetek előre is köszönöm.

Senior Member mkgy logója
    Hozzászólás
    3.876

Megoldódott a problémám. Anyum neve is szerepelt a megjegyzés rovatban és az kavart be.

Senior Member
    Hozzászólás
    1.510

Volt már olyan esete vkinek,hogy pl külföldről vett volna valamit, de valamiért nem jött össze a dolog,és visszaküldték az árát?

Most nekem ez történt,megjelent a 91 $ a számlámon, amit egy bolt küldött vissza,de nem mint egyenleg,hanem mint visszaküldött pénz, az egyenleg 0. Kedden (10.12) jelent meg paypal-on, de a számlámra még nem utalták át.

Nézegettem, de én nem találom,hogy nekem kéne "magamnak" a számlámra visszaküldeni.

Van valakinek valami 5lete?
    Üdv :Att.

Oldal: 2 / 14 ElsőElső 12345612 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve