Oldal: 3 / 14 ElsőElső 123456713 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (138) összesen

Téma: PayPal Fussunk neki újra!

Senior Member
    Hozzászólás
    130

Re:PayPal Fussunk neki újra!

Üdv!

Türelem.....meg fogod kapni,csak idő kérdése.A magyar bankok malmai lassan őrölnek
    Nekem is volt ilyen,pár nap és megkapod.

Senior Member
    Hozzászólás
    1.510

Idézet kisjos eredeti hozzászólása
    Üdv!

Türelem.....meg fogod kapni,csak idő kérdése.A magyar bankok malmai lassan őrölnek
    Nekem is volt ilyen,pár nap és megkapod.
    köszi!

ezt sejtettem én is,csak már 2 nap eltelt, emiatt kezdtem el filózni....
    Üdv :Att.

Senior Member H.krisztián logója
    Hely
    Naszály
    Hozzászólás
    2.277

Sziasztok.
    Nagy szarban érzem magam ezért segítséget kérek.
    Kb 60 rendelésem volt a Hobby kingtől de így még nem jártam.
    Szóval. összeállítottam a csomagot rámentem a kifizetésre beixeltem amit kellett,majd jóváhagytam.
    Átvitt autómatikusan a paypal oldalára majd Beírtam a jelszót majd érthetetlen okból kikapcsolt a számítógépem.
    visszakapcsoltam megnéztem a hobby king oldalán a csomag mellé az van írva
    Idézet
    Awaiting Payment

Fizetésre vár.

Viszont a számlámról eltünt az összeg.
    akkor most mi van.
    A csomagot megnézem ott az összefoglalóban van olyan lehetőségema hogy kifizet vagy van a töröl lehetőség.
    tehát mintha a kifizetés nem sikerült volna de a pénz mégsincs az otp-s számlámon.
    A paypal-nál sem látom sehol. Sír Sír Sír Sír Sír Sír
    email: h.krisztian17@gmail.com
    tel: 06306419408
    06209627196

Senior Member
    Hozzászólás
    325

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni "pénz visszakérés" ügyében. A net tele van azzal, hogy hogyan kell paypal számlát nyitni, meg , hogy az mennyire biztonságos mert gond esetnén vissza lehet kérni a pénzt, viszont arról sehol nem írnak(vagy csak én nem találom), hogy gond esetén hogyan kérjem vissza a pénzemet.

A történetem a következő:
    Az rcbearings.co.uk -tól szerettem vona csapágyat rendelni, beregisztráltam hozzájuk, majd fizetéskor lehetett választani paypalos fizetést, és aközött, hogy nem a biztonságos fizetést választom. Mivel nekem nem volt ilyen számlám, ezért az útóbbit választottam. Szépen be is kérte a kártyaadataimat, majd hallottam is, hogy megjött az SMS a levonásról. Utána viszont a böngésző megnyitott egy paypalos ablakot, és kérte, hogy adjak meg a jelszót, mivel csináltak nekem egy paypal számlát. Ez úgy mind szép és jó, csakhogy, az rcbearings felé meg nem jutott el a befizetési igazolás, ott két hét után is kifizetlenként szerepeltek a csapágyak. Gondoltam megint végigpörgetem, mostmár paypalos fizetéssel, erre ismét SMS, megint levonták az árát, de ekkor már az oldalon is átváltott a státusz megrendeltre, majd másnap elküldöttre.
    Első sorban az első levonást szeretném visszaszerezni, relatíve nem nagy összeg 2100Ft, de akkor is jogtalan levonás volt. Viszont elképzelhető, hogy a második jó rendelés árát is vissza kell kérnem mivel a megrendelés május 20.-án történt, és még mindig nem hozta a postás a csapágyakat, pedig csak Angliából küldik, ellenben a hobbyKinges 23.-ai rendelésemmel ami már Pesten van.
    Szóval hol és milyen menüpontban tudom visszakérni a levont összeget?

Köszi előre is!
    Üdv:Viktor
    Üdv:Viktor

Senior Member
    Hozzászólás
    470

Paypalt-csinálni akaróknak:
    Kicsit feljebbi linkek között az egyiken írják, hogy a nevet fordítva célszerű megadni. Ez főleg akkor fontos, ha nem akarod megadni a kártya-adataid, csak pénzt utalni a paypalos számládra egy bankszámláról, és úgy használni. Én nem hittem el elsőre, gondoltam kipróbálom normálisan (first name-kersztnév, last name-vezetéknév). Az átutalás meneténél a paypalon is le van írva, hogy csak akkor tudsz utalni, ha ugyan azon a neven van a paypal, és a bankszámla is. Érdemes fordítva beírni a neved(first name-vezetéknév, last name-keresztnév) mert a paypalos névmódosítás elképesztő mennyiségű melóval jár(na) (faxolj el nekik egy szem.ig. másolatot, egy számlát,amin rajta van a neved, címed, bankkártyamásolat, stb..). Én egyszerűen töröltem az accountom és nyitottam egy újat, picit gyorsabb
    csak egy jótanács
    Mayday, mayday, mayday!

Senior Member
    Hozzászólás
    160

Sziasztok!
    Kaptatok már ilyen hibaüzenetet?
    Sorry — your last action could not be completed
    If you were making a purchase or sending money, we recommend that you check both your PayPal account and your email for a transaction confirmation after 30 minutes.

If you came to this page from another website, please return to that site (don't use your browser's Back button) and restart your activity.

If you came from PayPal's website, click the PayPal logo in the upper-left corner to return to our home page and restart your activity. You might have to log in again.

Nem vagyok jó angolból, mit kell csinálnom, hgy tudjak utalni?
    Slow Stick

Senior Member Marci logója
    Hozzászólás
    1.840

Idézet Stallmaster eredeti hozzászólása
    Kicsit feljebbi linkek között az egyiken írják, hogy a nevet fordítva célszerű megadni. Ez főleg akkor fontos, ha nem akarod megadni a kártya-adataid, csak pénzt utalni a paypalos számládra egy bankszámláról, és úgy használni. Én nem hittem el elsőre, gondoltam kipróbálom normálisan (first name-kersztnév, last name-vezetéknév). Az átutalás meneténél a paypalon is le van írva, hogy csak akkor tudsz utalni, ha ugyan azon a neven van a paypal, és a bankszámla is. Érdemes fordítva beírni a neved(first name-vezetéknév, last name-keresztnév) mert a paypalos névmódosítás elképesztő mennyiségű melóval jár(na) (faxolj el nekik egy szem.ig. másolatot, egy számlát,amin rajta van a neved, címed, bankkártyamásolat, stb..). Én egyszerűen töröltem az accountom és nyitottam egy újat, picit gyorsabb
    csak egy jótanács
    kösz az infót!!!
    Modellreptér facebook: https://www.facebook.com/nemesikle.hu
    Eladó metiles trainerek
    + Modellreptér fotók: http://tinyurl.com/h5tnc2d
    Modellreptér videók:
    https://www.youtube.com/user/TURNIGYhu/videos

PARROT BEBOP 1 alkatrészek ==>
    https://goo.gl/photos/Mt2aHHsso6nyL3P4A

Senior Member
    Hozzászólás
    159

[quote=Marci ]
    Idézet Stallmaster eredeti hozzászólása
    csak egy jótanács
    Nekem csak a vezetéknév egyezik a bankszámlán lévővel amiröl utalni szoktam(családtagé) és soha nem volt gond.

Senior Member
    Hozzászólás
    160

Én kaptam most egy figyelmeztetést:

Please send some additional information
    We need some documents to confirm your identity.
    Please send PayPal copies of the following items to help confirm your identity to comply with EU regulations:
    •A valid photo ID for account holder such as: National ID card, Passport, Driving License, Official government issued Photo ID (Army, Police, Diplomatic), or Residency Permit
    •Proof of address, such as a postal bank statement*, a postal credit card statement,* a mobile phone bill**, an online utility bill or financial statement**, a driving license issued in the last 12 months (different than the one used to confirm your identity), or a National ID Card issued in last 12 months (different than the one used to confirm your identity)
    * Financial institution can differ from those listed in your PayPal account
    ** Must include logo of institution, your name, physical address, a valid date of issue (date may be present in recent transactions or as part of "last log in"), and transactions (if a bank account statement)
    We take your privacy seriously. Any personal identifying information you submit to PayPal remains private, secure and is only shared with a third party when required by law.

Most komolyan azt akarják, hogy faxoljam el a személyim, stb?
    Ha jól tudom, azt nem vagyok seholse köteles odaadni, kivéve rendőrség, vagy esetleg hitel intézésénél!
    Azt írja van 130 napom, azt csá!
    Slow Stick

Támogató Air.Wolf logója
    Hely
    Zalaegerszeg
    Hozzászólás
    2.541

Hali!

Új bankkártyát fogok kapni tudja valaki kell e valamit tenni?

Zozo
    "Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

Oldal: 3 / 14 ElsőElső 123456713 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva