Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (26) összesen

Téma: lipo akksik

andorka00
    Guest

lipo akksik

!!! ELADÒ LIPO AKKSIK !!!

1480mAh 7.4V 15C 3500Ft
    70 x 35 x 14.5mm
    Max Continuous Discharge 15C / 22.2A
    Max Burst Discharge 20C / 29.6A

1650mAh 7.4V 20C 4000Ft
    87 x 34.5 x 13.5mm
    Max Continuous Discharge 20C / 33A
    Max Burst Discharge 25C / 41.25A

1850mAh 7.4V 20C 4500Ft
    105 x 33.5 x 12mm
    Max Continuous Discharge 20C / 37A
    Max Burst Discharge 25C / 46.25A

2080mAh 7.4V 20C 5000Ft
    105 x 35 x 14.5mm
    Max Continuous Discharge 20C / 41.6A
    Max Burst Discharge 27C / 56.2A

2260mAh 7.4V 25C 5500Ft
    105 x 35 x 16.5mm
    Max Continuous Discharge 25C / 56.5A
    Max Burst Discharge 30C / 67.8A

3950mAh 7.4V 12C 7000ft
    143 x 47.5 x 12.5mm
    Max Continuous Discharge 12C / 47.4A
    Max Burst Discharge 16C / 63.2A

1480mAh 11.1V 15C 5000Ft
    70 x 35 x 22.5mm
    Max Continuous Discharge 15C / 22.2A
    Max Burst Discharge 20C / 29.6A

2260mAh 11.1V 25C 6000Ft
    105 x 35 x 24mm
    Max Continuous Discharge 25C / 56.5A
    Max Burst Discharge 30C / 67.8A

ezek a típusok vannak (mind új),

ha bármilyen kérdésed van írj a dudu00@t-online.hu címre!

üdv

Senior Member ermi logója
    Hely
    Szeghalom 20/3276572
    Hozzászólás
    217

Re:lipo akksik

Üdv Tamás !

Azt szeretném kérdezni hogy az akkumulátorra van e garancia???

Hely
    Szeghalom 20/3276572
    Hozzászólás
    217

Üdv Tamás!

A minap feltettem egy kérdést, ha vásárolok egy akkumulátort tőled számla nélkül, van e rá garancia ??? és ha igen hogyan lehet érvényesíteni.

Üdv ermI!

Senior Member
    Hozzászólás
    319

Idézet ermi eredeti hozzászólása
    Üdv Tamás!

A minap feltettem egy kérdést, ha vásárolok egy akkumulátort tőled számla nélkül, van e rá garancia ??? és ha igen hogyan lehet érvényesíteni.

Üdv ermI!
    Szia Emi!
    Nem szeretek beleszólni más üzletébe, de nem értem a kérdésedet. Nem boltban vásárolsz, nem bolti áron. Itt senki nem tud számlát adni, viszont általában kedvező áron vehetsz sokszor Magyarországon nem, vagy csak drágán elérhető dolgokat. Ha számla és garancia az igényed, akkor fordulj egy számlaképes hivatalos üzlethez, fizess magasabb árat. Egyébként a távolkeletről érkező, netről vásárolt akuk esetében is érdekes kérdés a garancia, illetve ennek érvényesítése...

Szóval bocs a nem témába vágó levélért, de tényleg nem értelek.

Laci
    T Rex 450 PRO, T Rex 500 ESP, Futaba T7C

Hely
    Szeghalom 20/3276572
    Hozzászólás
    217

Üdv Laci!
    Írod hogy nem érted a felvetésemet kérdésemet az alábbi eset történt
    Vásároltam Andorka Tamástól Mosonmagyaróvár Kismartoni u.37/3sz. ezt az AKKU 7,4 v 2260mAh sajnos az akku ilyen volt.

Üdv Tamás!
    Vásároltam tőled ezt az AKKU 7,4 v 2260mAh
    akkumulátort hétfőn megérkezett csak ma szombaton tudtam vele foglalkozni(kórházban voltam) megmértem az akkut
    4,80 v volt benne az I: cella 3,75 II:cella 1,05 volt. Fel tetem tölteni de a II: cella nem töltődik így részemre selejt vissza küldöm az akkut szíveskedj részemre vissza küldeni a pénzt 5905 Ft az egyik postát bevállalom.
    Gondolom hogy van rajta garancia.
    Üdv Imre.

Válasz Tamástól!
    garancia pedig boltban számlával vásárolt termékekre jár. valamint a levezésünk erre a kérdésre nem terjedt ki az elejétől fogva
    de amennyiben veszed a fáradtságot és kiteszed a többi kedves fórumozónak üzenem személyes átvétel esetén helyszínen bármilyen ellenőrzésnek alávetem azt a maradék 6 db akksimat ami még megvan!!!vettem a fáradságot és megnéztem a visszaküldött akksit...

sajnos a szakmai hozzá nem értést nem tudom pótolni.... mint villamosmérnök hallgató a következö 2 egyszerü lehetõséget tudom elképzelni:
    1. vagy a töltöd rossz
    2. vagy aki kezeli
    egy imax b6 töltöre dugtam fel és míg elvoltam konditerembe fel is töltötte
    örömest várom válszod, hogy hogyan tovább....
    vettem a fáradságot és megnéztem a visszaküldött akksit...

Üdv Tamás!
    Fájó szívvel veszem tudomásul az effajta hozzáállást a jó üzlettel kapcsolatban. Ez csak neked jó, hisz nálad az aksi és a pénz is.
    A bizalmam az árút illetően
    megrendült, így elállok az üzlettől, melyben
    még így is én veszítek. Neked egy filléredbe sem került. Kíváncsi lennék, fordított esetben te hogy reagálnál egy ilyen jó üzletre?
    Ajánlom figyelmedbe a fórumon lévő akkumulátorok töltése című eszmefuttatást, ahol választ kapsz a tudatlanságodra. t
    Talán a "villamosmérnök jelölt" sem tud mindent. Nem kívánok ezzel a témával tovább levelezgetni. Amennyiben a pénzt a héten nem kapom meg, úgy kénytelen leszek a köztünk lezajlott összes levelezést feltenni a főrumra, mások okulása végett. A fórumon még ilyen hozzáállással soha nem találkoztam.
    Somogyi Imre

Írta Tamás
    mert vmi neked nem úgy jött össze nem vagyok hajlandó egy sikeres üzletet semmisé tenni.. az üzlet emgkötettet az akksinak nincs bajanagyon szívesen tal´lhatunk vmi megoldást hogy vhogy visszaküldjem az akksid..

Üdv Tamás
    A pénzemet szeretném vissza kapni.
    Üdv ermi

Írta Tamás
    ha nemcsak elolvasnád az üziket hanem meg is értenéd akkor az nem lenne rossz...
    akkor leírom ismét:
    az akksinak semmi baja, felajánlottam hogy bezs´lejük emg miként jut vissza,
    te azt mondtad h nem érdekel
    az h kapzsi és erklcstelen nem kell h eltürjem
    így úgy gondolom nem kell veled tovább ezt a levleezést folytatnom

Én ermi >
    A fórum rendszeres olvasója és adott esetben vásárlója még ilyen hozzá állással nem találkoztam. Óva intek mindenkit "andorka00 "hidetésen való vásárlásától.

andorka00
    Guest

köszönöma kedves olvasóknak h ide tévedtek... személyes esetünk példaértékű lehet.. mint ermi lejárató kampánya,

megköszönném ha nem csak töredékekeket tennél fel a levelezésből!!! de te tudod... hány éves lehetsz 12? h szomszédok riogatását írod, vagy h felhívod a mamámat... nem 10éves pojáca avgyok...

a megoldást meg felkínáltam neked a problémádra...

szóval ha te így én is így...

a kedves fórumozóknak pedíg üzenem köszönöm h végigolvasták, nekem nem lételemem h eladjam pár felesleges akksimat, de akit érdekel személyesen győrben lecsekkolhatja a terméket... meghívom a laposra egy italra mellette, csakhogy más is véleményt alkothasson

ui.: szövegtöredékek kiragadásával könnyű beégetni vkit

pacsi:
    tamás

andorka00
    Guest

ja bocs kihagytam h fikázol miközben én szó nélkül leteszteltem a terméket ami tudtom nélkül visszajött... időt és munkát nem kímélve, és még vissza is akartam küldeni neked

szóval ismét hatlamas nagy pacsi

ja és mégegyszer kérem a többi fórumozót h csak személyesen egy ital mellett

Hely
    Szeghalom 20/3276572
    Hozzászólás
    217

Üdv Tamás!
    Az üzenetedre válaszolva, utánanéztem a felvetésednek. A töltőm egy Hiperion töltő, úgy gondolom, hogy a legjobbak közé tartozik. Több Lipó akkumulátorom is van, melyeket ez a töltő felismer, ill. fel is tölt. A lipó akkumulátor töltésével kapcsolatban utánanéztem egy pár dolognak: terhelés mellett mérve 2,75 V alá nem csökkenhet a feszültség, üresen mérve ugyanez a cella 3 V alá nem csökkenhet. Ha ez alá csökken, akkor az már életképtelen, nem biztos, hogy újraéled a cella. Lehet, hogy a feszültség meg lesz benne, de a teljesítményt már nem tudja leadni. Örülök neki, hogy te azon kivételek közé tartozol, akinek sikerült életet lehelni bele. Mivel ez az akkumulátor már csalódást okozott nekem, ezért úgy gondoltam, hogy bevállalom a postaköltséget . Szíveskedj részemre visszautalni 5 000 Ft-ot, a már megadott számlaszámra. Úgy gondolom, ha először lemérted volna a cellafeszültséget, akkor valószínűleg te is úgy döntöttél volna, hogy nem küldöd el ezt az akkumulátort, hacsak nem akarod becsapni szándékosan.

Nem győzöm hangsúlyozni a fórumon az adás és vétel a becsületen és tisztességen alapszik. A mások átverése becsapása becstelen cselekedet egész fórumot belehetne zárni ha ezen az alapon működne.
    Üdv ermi

andorka00
    Guest

ugyan már.. ha beismernéd h senki nem vert át... mint mondtam a bevizsgálás után megállípítást ynert h nincs baja..... erről nem én tehetek h te meggondolod magad.... egy tv-t se viszel vissza 1 7 után h meguntad kéred a pénzt...

szólval most is mondom utoljára az akksinak nicns baja és a felesleges levelezéssel az én isőmet is pazarolod...

ha megtudjuk bezsélni h jut vissza állok elébe

ha nem mellőzd a zaklatásom

köszönöm

Hely
    Szeghalom 20/3276572
    Hozzászólás
    217

megmértem az akkut
    4,80 v volt benne az I: cella 3,75 II:cella 1,05 volt. Fel tetem tölteni de a II: cella nem töltődik így részemre selejt vissza küldöm az akkut szíveskedj részemre vissza küldeni a pénzt 5000 Ft az postát bevállalom.

Ha szerinted jó az akkú tartsd meg magadnak , az ilyen akkuban én már nem bízok meg.
    A visszaküldött akku sértetlen volt használatnak semmi nyoma.

>Kérlek utald vissza pénzt a tisztesség és becsület ezt kívánja!!

Üdv ermi!!

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve