Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (26) összesen

Téma: lipo akksik

Senior Member ermi logója
    Hely
    Szeghalom 20/3276572
    Hozzászólás
    217

Re:lipo akksik

megmértem az akkut
    4,80 v volt benne az I: cella 3,75 II:cella 1,05 volt. Fel tetem tölteni de a II: cella nem töltődik így részemre selejt vissza küldöm az akkut szíveskedj részemre vissza küldeni a pénzt 5000 Ft az postát bevállalom.

Ha szerinted jó az akkú tartsd meg magadnak , az ilyen akkuban én már nem bízok meg.
    A visszaküldött akku sértetlen volt használatnak semmi nyoma.

Kérlek utald vissza pénzt a tisztesség és becsület ezt kívánja!!

Üdv ermi!!

Senior Member
    Hely
    Szil
    Hozzászólás
    635

Ejj tegnap Györben jártam ihattunk vona eggyet ;D
    Szédületes ez a világ

Hely
    Szeghalom 20/3276572
    Hozzászólás
    217

Szíveskedj részemre visszautalni 5 000 Ft-ot, a már megadott számlaszámra. Úgy gondolom, ha először lemérted volna a cellafeszültséget, akkor valószínűleg te is úgy döntöttél volna, hogy nem küldöd el ezt az akkumulátort, hacsak nem akarod becsapni szándékosan.

Szomorú Nem győzöm hangsúlyozni a fórumon az adás és vétel a becsületen és tisztességen alapszik. A mások átverése becsapása becstelen cselekedet egész fórumot belehetne zárni ha ezen az alapon működne.
    Üdv ermi

andorka00
    Guest

mivel az ellenőrzés során nekem már hozzá kellettem nyúlni, blankolni stb. h tudjam tölteni már nem tudom újként eladni.. így nekem is csak a felét éri
    nincs sok (ezek fegyver átalakítások után maradtak meg) és nem a felajánláson van a hangsúly... hisz mint mondtam nincs baja, és írtam is ha megdumáljuk hogy jut vissza visszajutatom

de ha a követelőzés és fikázás helyett megoldást kerestél volna (mint ahogy párszor felajánlottam) előbb a végére lethene járni

azt hiszem teljes mértékben korrekt voltam h lecsekkoltam... mint mondtam ez nem kívánságműsor h egy 7 után visszaküldöd h kell a pénz.... a tvt se viszed vissza a boltba.... h kell a pénz

meg ezekután akarsz még velem alkudozni, annak ellenére h én kompromisszumkész voltam lejáratsz a forumon.. hát kössz de inkább felejtsük el egymást

Hely
    Szeghalom 20/3276572
    Hozzászólás
    217

Írta Tamás
    mert vmi neked nem úgy jött össze nem vagyok hajlandó egy sikeres üzletet semmisé tenni.. az üzlet emgkötettet az akksinak nincs bajanagyon szívesen tal´lhatunk vmi megoldást hogy vhogy visszaküldjem az akksid..

Üdv Tamás
    A pénzemet szeretném vissza kapni.
    Vásároltam Andorka Tamástól Mosonmagyaróvár Kismartoni u.37/3sz. ezt akkumulátort 7,4 v 2260mAh sajnos az akku ilyen volt.
    akkumulátort hétfőn megérkezett csak ma szombaton tudtam vele foglalkozni(kórházban voltam) megmértem az akkut
    4,80 v volt benne az I: cella 3,75 II:cella 1,05 volt. Fel tetem tölteni de a II: cella nem töltődik így részemre selejt vissza küldöm az akkut szíveskedj részemre vissza küldeni a pénzt.
    Én nem lejáratni akarlak azt megteszed magad az e fajta viselkedéseddel,
    én mások figyelmét szeretném felhívni ha tőled vásárolnak mire számítsanak.

Member
    Hozzászólás
    55

Szervusz kedves Tamas es Imre!

Jo kis "csata" alakult ki. Csak most láttam a levelezést, mert hiányoltalak már, hogy régóta nem jelentkeztél, ezért kezdtelek el keresni itt a fórumon is! Bocs Tamás, ez Imrének szólt, hiszen helybéliek vagyunk, hasonló hobbival, össze kell tartanunk.

Csak hogy bele ugassak a levelezésetekbe, Imre védelmében annyit el kell mondanom, lehet, hogy nem egy ízig-vérig elektromos szakember, de annyit lát még, hogy a műszerén le tudja olvasni a számokat, meg egy-két leírt szöveget tud azért "értelmezni". Sohasem állította azt, hogy magasan kvalifikált tudása van az elektronika terén, azonban annyit azért ért hozzá, hogy kisebb dolgokban magabiztosan el tud "közlekedni". Igaz, mikrovezérlőket még nem programoz, mint én, akinek csak holmi elektronikai technikusi végzettsége van, de egy aksiról meg tudja állapítani, hogy az jó vagy sem! Ha tényleg feltöltötted az aksit és az az aksi egy postázási út alatt valami ok folytán lecsökkent 1V cellafeszültség környékére, azt az aksit én is visszaküldtem volna! Azt hiszem, akik aksit használnak, 99%-uk így döntött volna, mindenki vérmérséklete szerint!

Én magát az eljárást nem értem, a hozzáállást! Valamit árulsz, feltöltöd, nem ellenőrzöd le és amikor panasszal fordul hozzád a vásárló, akkor meg a villamosmérnöki papírodra hivatkozol? Nálad ez a dolgok megoldása, hogy a másikat műszaki analfabétának nézed? Akkumulátort árulsz vagy zsákbamacskát? Olyan vagy, mint a rendőrök: akkumulátornak látszó tárgy... Miért nem próbálkozol ezzel a hozzáállással a vaterán vagy a teszveszen? Lehet, hogy első adandó alkalommal úgy kivágnának onnan hogy csak na???

Én szoktam vásárolni az ebay-ről is, meg itt az egyik békéscsabai modellező ismerőstől is aksikat, töltőt, szervókat. Minden egyes alkalommal úgy kapom meg, hogy az aksi feltöltve, leellenőrizve, de bármi probléma lenne, nyugodtan vigyem vissza. Eddig egyszer jeleztem felé, hogy merítéskor az egyik cella jobban lemerül egy 3 cellás liponál, mint a többi, gondolkodás nélkül az volt a válasza, hogy vigyem vissza, kicseréli. Nem tettem, innenstől az én bulim, de nem kellett egyikőnknek sem vergődnie különböző papírokkal, hogy kinek milyen van...

Egyébként szeretném felhívni a figyelmed, hogy az ebay-en vásárolt dolgokat is vissza lehet küldeni, az eladók garit vállalnak a termékekre, na de ahhoz kicsit tovább kell olvasni az oldal alja felé is!

Áhhh... nem is mérgelem tovább magam a hozzáállásodon, ha ebből akarsz "megélni, hasznot húzni", akkor minnél előbb változtass rajta, merthát gondolom, nem a máltai szeretetszolgálatnál dolgozol?!

Annyit még elárulok, Imre akár megharagszik, akár nem, hogy nem gazdag ember, de nem fog megakadni 5e ft-on. De még többön sem... hidd el nekem! Itt a hozzáállással van a gond részedről, mert hát egy előnyös üzletet kötöttél és nem akarod elismerni a hibát. Nekem is volt töltő, melyet leküldött a kínai, de az utolsó pillanatban mégsem adtam el, mivel az én megítélésem szerint nem működött 100%-osan. És igazam lett, mert amit saját részemre használtam, annak is ugyanaz volt a hibája. Egy napos gondolkodás után rájöttem, hogy egy felhúzó ellenállás kell bele, aminek gyárilag még a helye sincs a panelon. Azóta normálisan indul a töltő, a kapcsitápja nem vágja rövidzárba a tápfeszt. Eladhattam volna a gyári hibájával is, mert a mai napig várja egy hibátlan töltőt a licitáló srác, de nekem ilyen a hozzáállásom!

Lehet, hogy én vagyok maradi? vagy valahol tanítják a lenyúlás technikáját, csak én maradtam ki a tanfolyamról...

Mindenki saját meggyőződése szerint...

Várom az építő jellegű villamosmérnöki hozzászólásokat! Merthát nekem nem adatott meg, hogy olyan papírom legyen...

Üdv!
    Imre (egy másik, nem a vásárlópartnered, de nem is lesz az)
    Pap leszek az kurva isten!<br />---<br />Futaba T6EX 2.4GHz<br />FIK80<br />Easy Star

Member
    Hozzászólás
    55

Szia ermi!

Tamás rendezte már az aksit?

Udv!
    Imre
    Pap leszek az kurva isten!<br />---<br />Futaba T6EX 2.4GHz<br />FIK80<br />Easy Star

Senior Member tamás 55 logója
    Hely
    Budapest
    Telefon
    70 9777662
    Hozzászólás
    2.470

Név: andorka00
    Pozíció: Csirke
    Regisztrált: 2009-12-08, 13:19:46
    Utoljára aktív: 2010-02-19, 23:07:08
    MSN:
    YIM:
    Twitter:
    E-mail: dudu00@freemail.hu
    Weboldal:
    Aktuális állapot: Nem elérhető Nem elérhető
    Nem:
    Kor: N/A
    Lakóhely:
    Helyi idő: 2010-02-21, 20:53:00
    Nyelv:
    Aláírás:

végül is lehet attól valaki jó villamosmérnök, hogy egy egyszerű adatlapot sem tud kitölteni! Lehet, nem tudja, hogy mikor született, még nem mondták meg neki, hogy hol él és az is előfordulhat, hogy még a nemét sem döntötte el.
    Viszont Imre is hibás, mert egy ilyen noname embernek nem utalunk pénzt látatlanba.
    T-Rex 575/600; S-Bach; extra 300/1200; DLG-k, Heron
    sokszor kerülök gödörbe! De nem is akarok kijönni belőle!

Hely
    Szeghalom 20/3276572
    Hozzászólás
    217

A pénz még Tamás nem küldte vissza, valószínű hogy ebből veszi meg a diplomát. 8) 8)

Senior Member
    Hely
    Vas megye-Répcelak
    Hozzászólás
    1.909

Szerencsére ritkán, de ilyen emberek is vannak.

Andorka000000000-ennél azért többet ér az eladói becsület, már büszkeségből is benyeltem volna, vagy magam használnám fel azt az akkut. 8)

bár ez a fórum nem is az eladásról szól elsősorban, hanem szakmai tapasztalat csere és közös hobbit művelők találka helye több célt tartva szem előtt!
    Aki itt akar gazdagodni ajánlanám neki a Vatera/Tesz-Vesz stb- aukciós oldalakat.

Bocs a közbe vau-ért, de nem értem rá Győrben iszogatni, bár nagyon sok tisztességes modellezőről tudok ott is!
    -aki a csorda után megy, sz@ros füvet legel-

Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve