Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 13 (13) összesen

Téma: Mindig húzd ki a rádio antennát!!!!!!!!

Senior Member Roller logója
    Hozzászólás
    1.596

Re:Mindig húzd ki a rádio antennát!!!!!!!!

Idézet Nisus eredeti hozzászólása
    Óóóó, kérem, 2,4-el is meglehet ezt játszani!

Csak nem kell betekerni az antennát a modulba... na ugye...
    Én meg, mivel irgalmatlan jófej vagyok, így adtam át egy sporttársnak kipróbálásra a Zoom 4D gépet. Mit ne mondjak, megszült vagy négyszer, mire valahogy letették ketten a gravitációval
    Aztán, 2 hét múlva a kiselefánt agyammal eldobtam az F-14-et. Az első fordulóban fura volt. A másodikban roncs halmazállapotú.
    De nyugodt maradtam, mert az antenna sértetlenül feküdt a dobozában és nem is kopott a sok jeladástól így.

Kezdek hajlani arra, hogy nem csak dekorcélokat szolgál az a kis fekete puca a modulon ;D
    De őszintén mégis mire gondoltál; azért van kivezetve a rádió dobozából, és kifeszitve egy 10 centis műanyag burokba, mert ugy jobban néz ki?

Senior Member
    Hozzászólás
    689

Re:Mindig húzd ki a rádio antennát!!!!!!!!

Nem testvérem, ez egy un.: "hiba" volt. Elfelejtettem betekerni. Kb a 200. startom volt azzal a modullal és ez kimaradt a preflight checklistből. Igen, tudom, neked még sohasem fordult elő, hogy valamit elvétettél, de a rossz hírem az, emberekkel vagy körbevéve. Tudod, azok a hozzád hasonló lények, akik néha hibáznak. Mindenesetre néhányuk kellő önkritikával fel vannak szerelkezve és be is merik vállalni ezeket a hibákat. Csak azért persze, hogy utána jöhess te és egy igazán építő jellegűt jól beszólhass nekik.

Mi így szeretjük.
    És téged is!

A jó dolgok repülnek. Vagy nagy, feszes cicijük van...

Member
    Hozzászólás
    64
    Antennabetolás problémája megoldva:
    HK táv antennája letört hátizsákba pakolva. A drót még tartotta, ezért beragasztottam. Az antenna már mégse volt antenna: a Wing Dragon (oldalkormányosan) az M3 Scania reptéren 10 méter emelkedés után megállt, se kép, se hang. Végül szép körökben sértetlenül levitorlázott.
    A távot szétszedtem, az antennavezetéket a panelről leforrasztottam, s egy döglött HK vevő antennáját beforrasztottam, s a távban helyeztem el a "jobb felső sarokban". Kisebb művészet volt, hogy ne érjen össze a külső árnyékolás az antennával.
    Kipróbáltam lépéspróbával, majd repülve is elment addig a repülő, amíg a szem ellát. Vissza is jött
    Lawrence

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve