Oldal: 3 / 107 ElsőElső 12345671353103 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (1061) összesen

Téma: DIY Tricopter

mmormota
    Guest

Re:DIY Tricopter

Gyorsan is tud repülni a tricopter:

ma sikerült repülni a fejlesztet kiadással, kicsit megnéztem közelebbről a vadkacsákat. Próbálok videót is felrakni majd, de mostanában elég ratyi a nettem.

<br />20/580-8519

Senior Member
    Hozzászólás
    2.278

Hogy vált be a helicommand?

nálam van a cuc. De még nem építettem be. Angol használatit nézegettem, de nem minden világos. Jó lenne egy magyar fordítás. Szükség lesz rá, ma is benéztem egypárszor. Majdnem beestem a szarvasok közé. Kellene egy hatékony helyzet fény is. Éjszaka a neon és a farok led az elégséges, de nappal nem elég.
    <br />20/580-8519

Senior Member tomeedey logója
    Hely
    Nyírbátor-Budapest IX.
    Hozzászólás
    326

lazar!
    Fpv-vel próbáltad? Ha igen akkor mik a tapasztalatok? Egyébként gratula a gépedhez!
    Üdv tamás.
    Az ég a bátrakat szereti!

még sajnos nem, de már alig várom. Sajnos a gazdasági oldal nincs meg hozzá.
    Szerintem áprilisnál előbb nem kerül rá sor.
    <br />20/580-8519

Senior Member tomeedey logója
    Hely
    Nyírbátor-Budapest IX.
    Hozzászólás
    326

Talán két héten belül meg tudom ejteni a saját Tricopter Maiden Flight-ját Úgydöntöttem hogy a quadrocopterem (ami sosem készült el) sensoraiból Tricopter lesz. Kicsit át kell alakítani a programot, mondhatni hogy újra kell írni, de sajna a quad 4 motorából az egyik tropára ment, a 4 szabályzóból egyet eladtam, szóval jó lenne a hajtásláncot ugyanolyan elemekből felépíteni. Ígyhát marad a tricopter. Jelenleg ott tartok hogy minden készen áll az összerakásra, tesztelésre, állítgatásra, csak egyetem mellett kizárólag hétvégén kerülök haza.
    Az ég a bátrakat szereti!

helicomand hoz nincs valakinek egy hevenyészett magyar fordítás?
    <br />20/580-8519

Senior Member super456 logója
    Hely
    Leányfalu
    Hozzászólás
    2.431

Sziasztok!

Kb egy ével ezelőtt amikor túltengett bennem a kreativitás, nekem akkor jutott eszembe hasonló szerkezet. Sosm került megvalósításra, valószínüleg jobb is így
    Az én elgondolásom csak abban különbözött, az itt lévő gépektől, hogy a cp-s lett volna ;D
    és 1 motorja lett volna, ami szíjon keresztül vitte volna a hajtást a heli farokmechanikákhoz.
    Amikor egy eleséltm az ötletemet egy nálam jártasabb embernek, azt mondta, hogy az úgy nem lett volna jó, mert túl sok vezteség lett volna a szíjakon...
    Végülis 3 szíj meghajtásán tényleg sok veszteség keletkezhet.
    Az instabilsága fel sem merült bennem, ezért nem is gondoltam gyrokra. Ezért is jó, hogy nem kaszaboltam szét vele mindent.

Ami szimpatikus benne, hogy valószínüleg jobban állja a zuhanásokat, mint a helik.

Üdv
    Balázs
    Balázs

"Sponsored by destiny"

Senior Member
    Hozzászólás
    294

Lazarcopter van már valami eredmény a helicommanddal?
    Üdvw: Krisztián
    A jó barát garantálja, hogy kihoz a börtönből, de az igaz barát ott fog ülni melletted.

Oldal: 3 / 107 ElsőElső 12345671353103 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva