Oldal: 3 / 31 ElsőElső 123456713 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (301) összesen

Téma: Modell alapok kezdőknek

Senior Member
    Hozzászólás
    256

Re:Modell alapok kezdőknek

Miután megjöttek a gépek (neten vettem) és megtudtam nézni élöben már én is kiderittem hogy egy himoto buggy traxxsas kasznival.
    A himotora felrakom a terepgumit árkon-bokron át megy, csak szerintem kicsit lomha.
    A mad fighter viszont nagyon állat ))))))))) Gyors, robbanékony, kicsit ideges a hátsókerékhajtás miatt de még ez is mókás.

Junior Member
    Hozzászólás
    4

Sziasztok!
    Találtam egy használt Tamiya DF03 Dark Impact buggy neten elég kedvező áron.
    Érdekelne hogy ehhez lehet e még kapni alkatrészt. És hogy megbízható modell e?
    A kocsihoz kéne vennem még motort mert az nincs hozzá. Ebből milyet érdemes venni?
    Elvileg egy Super reverse F1 szabályzó van benne szóval ahogy itt olvasgattam ahhoz kéne néznem motort de tanácstalan vagyok. Egy jó pörgős kocsit szeretnék.
    Ja és egy táv is kéne a kocsihoz. Abból milyet ajánlotok? Pisztoly formát szeretnék.

Senior Member Necro logója
    Hely
    Tatabanya
    Hozzászólás
    12.713

Idézet clley eredeti hozzászólása
    Sziasztok!
    Találtam egy használt Tamiya DF03 Dark Impact buggy neten elég kedvező áron.
    Érdekelne hogy ehhez lehet e még kapni alkatrészt. És hogy megbízható modell e?
    A kocsihoz kéne vennem még motort mert az nincs hozzá. Ebből milyet érdemes venni?
    Elvileg egy Super reverse F1 szabályzó van benne szóval ahogy itt olvasgattam ahhoz kéne néznem motort de tanácstalan vagyok. Egy jó pörgős kocsit szeretnék.
    Ja és egy táv is kéne a kocsihoz. Abból milyet ajánlotok? Pisztoly formát szeretnék.
    Szia,

latom kicsit el vagy tevedve
    a DF03 aranylag uj tipus, ugyhogy nem csak meg, de meg sokaig lehet alkatreszt kapni hozza
    pl Modellzona, ok is forgalmazzak...
    A megbizhatosagat neked kell eldonteni, hiszen minden modell megbizhato, amit az ember sajat maga rak ossze...ez privat velemeny

A szabalyzo dolog pedig szvsz forditva van, a mocihoz kell valasztani szabalyzot..
    de mivel neked van egy, igy nagyjabol egy akarmilyen 540-es meretu mocit tehetsz bele, persze kefest. Szinten ott a boltban, vagy itt a forumon valaszthatsz egyet...
    Nem hinnem, hogy "jo porgos" kell kezdesre, de ez a fogalom elegge sajatsagos..mindenkinek mast jelent.
    elmeletben tegyel bele egy Tamiya Super Stock RZ vagy BZ mocit es jo lesz sokaig

Tav pedig jo lehet egy Futaba 2PL, ami mostansag a forumon occoert lehet megszerezni....nagyjabol a bolti ar feleert...

kb ennyi....sok sikert!
    RCPortal - KCSD
    Winter Academy, Rampage

Junior Member
    Hozzászólás
    4

Köszönöm a gyors választ.

Junior Member
    Hozzászólás
    4

Egyébként ezt néztem még.
    Ez kicsit olcsóbb és gyárilag szerelt.
    Szerintetek ez milyen? http://www.hpiracing.com/kitinfo/10791/
    Ahogy néztem róla videókat nem egy gyors kocsi. Bár az eredeti HPI videón elég gyorsnak tűnik de gondolom azok agyon vannak szerkesztve.

Junior Member
    Hozzászólás
    4

Megint én
    Találtam egy másik modell-t.
    Ugyan abban az árban van mint a HPI BRAMA csak ehhez 2.4ghz távirányítót adnak.
    Azt hallottam hogy az sokkal jobb mert azt már semmi nem zavarja be. Ellentétben a 27mhz sekkel amiket egy másik kocsi vagy akár a taxik rádiója is zavarhat.
    Szóval ő lenne az: http://modellfutar.hu/himoto-megae-xb10-2-4ghz-rtr.html
    Nehéz a döntés mert nem szeretnék rosszat venni ;D

Hely
    Tatabanya
    Hozzászólás
    12.713

nos mar az elsore sem azert nem irt senki, mert nem akart, hanem mert donteni neked kell
    es amig igy csapongsz ossze-vissza, addig amig eldontod, csak magadnak fogsz irni
    ne vedd rossz neven....
    olvasgasd a forumot, mikrol miket irnak (tapasztalat) es aztan ugy vasarolj, hogy tudd mira akarod hasznalni, nagyon sok tema foglalkozik ezzel
    de hidd el teljesen mindegy, hogy ki mit irna, hogy ezt vedd meg, ugysem azt vasarolnad meg es megis, akkor meg lehet csalodnal...szoval ezt magadnak

ps: es ez a topik nem arrol szol, hogy milyen autot vasarojunk, arra van masik, hanem arrol, ha mar van autod es valaben elakadtal, akkor megprobalunk segiteni...
    RCPortal - KCSD
    Winter Academy, Rampage

Senior Member
    Hozzászólás
    122

Üdv Mindenkinek!

Lenne valaki, aki kifejtené nekem, hogy mit jelöl a felniknél az offset kifejezés?

Valamint, ha már itt vagyok, megkérdezem, van-e valakinek tapasztalata a Himoto on-road verdájával (nascada)?

Köszi a válaszokat!
    Ansmann RF

Hely
    Tatabanya
    Hozzászólás
    12.713

RCPortal - KCSD
    Winter Academy, Rampage

Senior Member
    Hozzászólás