Oldal: 399 / 402 ElsőElső ... 299349389395396397398399400401402 UtolsóUtolsó
Eredmény: 3.981 - 3.990 (4018) összesen

Téma: Eger és környéke repülős baráti kör!

Senior Member
    Hozzászólás
    1.956
    Úristen lassan 7 éve.

Támogató bedrock logója
    Hely
    Eger
    Telefon
    303778712
    Hozzászólás
    5.356
    Most vasárnap ebéd után tervezek egy kis repítést a Királyon. Kacsa is jön. Jertek!
    Elég megviselt állapotban lehet a földút, ha így van akkor a körforgalom melletti parkolóban!
    Utoljára módosítva: bedrock által : 2018-01-26 21:19
    A lehetetlen nem tény, hanem vélemény!
    (Muhammad Ali)

Senior Member Zuin logója
    Hozzászólás
    308
    Sziasztok!

Ismét, immár második alkalommal is megrendezésre kerül az EMH-DMBK közös szervezésű modell börze!!!

Időpontja: 2018. 05. 06.

Ha Mátyásföldön nem tudtál mindent eladni, vagy megbántad, hogy egy vételt elmulasztottál, vagy csak egyszerűen szereted a börzék hangulatát, nézelődnél, vagy a barátaiddal akarsz találkozni, beszélgetni, vagy egyszerűen csak úgy, akkor szeretettel várunk Benneteket 2018. május 06-án, 10:00 és 14:00 óra között a Dunamenti Modellező Baráti Kör Egyesület -Dunakeszi modellező reptéren megrendezésre kerülő tavaszi modellbörzén.

KOORDINÁTÁK: É47°36'28,96" és K19°08'45,95"

TÉRKÉP:

HELYSZÍN MEGKÖZELÍTÉSE:
    Mivel a reptéri kifutópályán áthaladni szigorúan tilos, a helyszín megközelítése kizárólag Dunakeszi alsó, Pálya utca, illetve az Alagi major /M3/ felöl lehetséges. A reptéri hangárok felől már beléptető rendszerrel ellátott sorompó zárja le az utat.

PARKOLÁS: A belső - úgyszintén sorompóval elzárt - területre autóval kizárólag az eladók járművei hajthatnak be. Az autókat a szokásos módon, orral kifelé két sorban fogjuk elhelyezni, így egy folyosót képezve az adás vételhez. A vásárlók, látogatók, modellezni vágyók a sorompón kívüli, út melletti részen parkolhatnak. A helyszínen a szervezők mindenkinek segítenek majd az eligazodásban.

REPTETÉS: A DMBK Egyesület modellreptere eseti légtérengedéllyel rendelkezik!!! A maximális biztonság érdekében bármilyen légi modell reptetése kizárólag érvényes biztosítással (igazolhatóan), az arra kijelölt felszálló helyen, a helyszínen kifüggesztett reptéri rend megismerése után és az aznapra kijelölt repítés vezető engedélyével és irányítása mellett lehetséges.

"BATYU BÁR": Ha tudtok, kérjük hozzatok magatokkal némi harapnivalót, üdítőt (ropi ,sós süti, ásványvíz, üdítő, rágcsa...stb.), melyet érkezéskor a közösbe téve, mindenki választhat magának kedvére valót. Azért valami enni-innivalóról mi is gondoskodunk.

Felhívjuk figyelmeteket, hogy az eseményen fotó és videó-felvétel is készülhet, ezt a megjelenéssel mindenki automatikusan elfogadja és beleegyezik a felvételek közzé tételébe.

Várunk tehát Benneteket, sok jó adás-vételt, kellemes beszélgetéseket, szép leszállásokat és nagyon kellemes időtöltést kívánunk!

Üdvözlettel:
    EHM SE és a DMBK Egyesület Vezetősége
    Ha nincs magasságod, legyen sebességed! Forza DMBK!

Támogató bedrock logója
    Hely
    Eger
    Telefon
    303778712
    Hozzászólás
    5.356
    Sziasztok, nem tudom fogok e még modellezni, de építeni már nem valószínű. A műhelyemben összegyűlt az elmúlt években jó pár alkatrész: kábelek, karbon, vas réz csövek, csatlakozók, stb. Sok apró bizbasz, ami önmagában nem jelent értéket, de jól jöhet egy modellezőnek aki épít. A jövő hét folyamán ingyen elvihetőek egyben. Ha nem jelentkezik senki, megy a szemétbe.
    (Muhammad Ali)

Senior Member
    Hozzászólás
    1.956
    Betű vágással merre induljak?Ki foglalkozik ilyennel még?

Senior Member imrepeti logója
    Hely
    Budapest/Eger
    Hozzászólás
    444
    Ne dobd ki pls. Ha masnak nem kell nekem jol johet. Hetfon leszek egerben elugrom erte az ugy jo?
    Idézet bedrock eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok, nem tudom fogok e még modellezni, de építeni már nem valószínű. A műhelyemben összegyűlt az elmúlt években jó pár alkatrész: kábelek, karbon, vas réz csövek, csatlakozók, stb. Sok apró bizbasz, ami önmagában nem jelent értéket, de jól jöhet egy modellezőnek aki épít. A jövő hét folyamán ingyen elvihetőek egyben. Ha nem jelentkezik senki, megy a szemétbe.
    Tapatalkkal küldve az én Lenovo P1ma40 eszközömről

Támogató bedrock logója
    Hely
    Eger
    Telefon
    303778712
    Hozzászólás
    5.356
    Idézet imrepeti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ne dobd ki pls. Ha masnak nem kell nekem jol johet. Hetfon leszek egerben elugrom erte az ugy jo?

Tapatalkkal küldve az én Lenovo P1ma40 eszközömről
    Szia, sajnálom, de ahogy írtam, pár napot vártam a poszt után és már kidobtam.
    (Muhammad Ali)

Senior Member
    Hely
    Eger, Budapest
    Hozzászólás
    146
    Sziasztok egriek, hol repültök?

Senior Member
    Hozzászólás
    1.956
    Háát....nekem konkrétan hiányzik a modellezés.Már repülgetek is egy kis habbal titokban

Senior Member lexionos logója
    Hely
    Mezőkövesd
    Hozzászólás
    316
    Nekem is nagyon hiányzik jókat szórakoztunk. Egy éve nem repültem csak koperral, minden gépem megvan kellenek még azok
    Mini talon. Long range fpv.
    Aurora 9
    .....

Oldal: 399 / 402 ElsőElső ... 299349389395396397398399400401402 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve