Oldal: 1 / 40 1234511 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (398) összesen

Téma: autos taviranyitok-vevok

Senior Member
    Hozzászólás
    119

autos taviranyitok-vevok

Sziasztok!

Egy barátom szeretne venni egy 2.4-es távot, és a látótérbe került a fenti tipus. Hobbi célra kellene hétvégi autókázáshoz, tehát semmi komoly terv nincs vele.

Mi a tapasztalat, érdemes vele foglalkozni, azaz megvenni, avagy felejtős? (megbizhatatlan, kicsi hatótáv, bármi kritika jöhet)

Köszönöm.
    HPI Nitro RS4<br />HPI Savage X<br />XRAY T3R<br />HPI Sprint2<br />TAMIYA TT-01 DF-02<br />HPI CRAWLER KING<br />CEN 1/5

Senior Member
    Hozzászólás
    119

Re:autos taviranyitok-vevok

HPI Nitro RS4<br />HPI Savage X<br />XRAY T3R<br />HPI Sprint2<br />TAMIYA TT-01 DF-02<br />HPI CRAWLER KING<br />CEN 1/5

Senior Member
    Hozzászólás
    532

Hali.

Nekem van ilyen. Semmi gondom vele. Egy rakat dolgot lehet rajt a 2 gomb segítségével állítani. Én ki se vezettem az antennát az autóból, bőven elég a hatótáv, nem is tudom mennyi. Elég jó kis alaptáv. Előtte AM-es tq-m volt, azzal se volt bajom, csak a frekiütközések elkerülése miatt cseréltem.

U.i.: 4 akksi/elem kell bele. Ezért a súlya is jó.
    Losi TEN-SCTE

Senior Member
    Hely
    Zala/Somogy
    Hozzászólás
    1.024

Jol mukodik. Maceras a belallitasa mert nincs rajta kijelzo, villogasokkal kommunikal.
    A nyolc akkus tesoja sokkal tobbet bir, ez negyed annyit megy el a negy akkuval vagy kevesebbet.

Senior Member
    Hozzászólás
    119

Köszönjük az eddigi hozzászólásokat.
    Mivel gyárilag adják a gép mellé, azért csak nem akkora mellényúlás beszerezni egy ilyent, (megbizhatóság, hatótáv, stb.) figyelembe véve hogy csak egyszerü "parkolóban" játszásra kellene.
    Ha van még tapasztalat, kritika jöhet belőle...

Senior Member
    Hozzászólás
    654

Szia!
    Ha még aktuális nemtudom....
    Mi a 8 cellás verziót próbáltuk,egy 1:8-as baggyban.....
    A fail safe funkcióját én nem találtam meg benne amit szerintem minden 2.4-es távnak tudnia kéne.......de ahogy most utána olvasgattam nincs is benne....
    Mindenesetre nállunk lemerült a vevőakksi és az autó bumm elszállt.......
    Nem kezdők voltunk csak egy ismerősömnek próbáltam volna az autját beállítani stbstb és nem tudtam hogy ő mit "barkácsolt".
    Ennyi róla a véleményem én biztosan nem venném meg akkor már inkább Flysky,volt nekem nagyon jó kis rádió volt.
    Üdv:Pat
    -Mugen Msx 3<br />-wenty007@freemail.hu(E-mail)<br />-06705805302(Tel)<br />-pat-6666@hotmail.com(msn)

Senior Member
    Hely
    Zala/Somogy
    Hozzászólás
    1.024

Nalam is 8 akkus van es van fail safe mindegyik 2,4es Traxxas tavban.
    Itt a beallitas menete: http://www.traxxas.com/PDF-Library/2...24GHz_INST.pdf

Senior Member
    Hozzászólás
    654

Szia!
    Köszi a linket,akkor elnézést kérek....de mi nem találtuk benne majd a leírás lapján....
    Akkor változtatom a véleményem
    Jó táv,jól használható csak a digitális kijelző hiányzik!
    Üdv:Pat
    -Mugen Msx 3<br />-wenty007@freemail.hu(E-mail)<br />-06705805302(Tel)<br />-pat-6666@hotmail.com(msn)

Senior Member
    Hely
    Zala/Somogy
    Hozzászólás
    1.024

Nekem nem hianyzik, ha merulnek az akkuk pirosan villog a led, mas infot pedig nincs mit kozolnie a kijelzonek nagyon rajta.
    A Linkesrol, amit porgramozni lehet viszont tenyleg hianyzik a kijelzo.
    A formaja mindegyiknek jo, jol is mukodik. Ha azt nezzuk, hogy ez egy RTR auto tavja akkor teljesen jo es hasznalhato. Soha rosszabbat.

Senior Member
    Hozzászólás
    158

Szia nekem is van ilyen távom és ki merem jelenteni,hogy futaba távomhoz viszonyitva
    -programozás kijelző hiányában kicsit nehézkes
    -mivel nem kisdarabb vagyok ezézt az ujjamam pont szorítja
    -még eddig nem tudtam vele olyan messzire menni vele ,hogy ne tudjam irányitani
    -4 aksis verzió nekem eddig sokáig bírja. és mivel nem 8 aksis ezért jóval könnyebb
    -failsaife nekem működik
    -nagyon gyorsan összebutol a corona2,4ghz-hez képest
    -trrim gombok könnyen eltekerednek ,de gyorsan vissza is lehet állítani
    Az én saját véleményem ,hogy hobby célra kítünöen megfelel szerintem megbízható és jó az ára is van.
    Üdv.Mazso
    BorgWarner Turbo Systems<br />06-20-2290584

Oldal: 1 / 40 1234511 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve