Oldal: 2 / 40 ElsőElső 12345612 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (398) összesen

Téma: autos taviranyitok-vevok

Senior Member Necro logója
    Hely
    Tatabanya
    Hozzászólás
    12.693

Re:autos taviranyitok-vevok

kerdeseket, valaszokat, okossagokat ez iranyu temaban ebbe a topikba pls!
    RCPortal - KCSD
    Winter Academy, Rampage

Senior Member
    Hozzászólás
    2.727

Sziasztok!

Tudtok olyan távirányítót mutatni, ami méretben passzol egy 6-7 éves gyerek kezébe? Egy átlagos méretűn nem tudja kitolni a ravaszt, így a fékezés és hátramenet csak elengedett kormánnyal jön össze, ami nem az igazi. Pisztoly lenne az igazi, de valószínűleg egy kisebbfajta pultos is jó lehet. Az antenna miatt 2.4GHz-es lenne a biztosabb megoldás.

Előre is köszönöm a tippeket,
    dtr

Senior Member gst logója
    Hozzászólás
    841

Helló
    Nem nagyon fogsz találni egy 6 éves gyerek kezébe valót mivel nem ennek a korosztálynak van tervezve.
    A legolcsóbb és talán a legkisebb 2.4GHz táv ami létezik a mostani piacon az ez : http://www.sylkamodell.hu/FlySky-HK-...viranyito.html
    A pultos talán szerencsésebb dolog, mert ha leteszitek mondjuk egy asztalra vagy nyakba akasztod (bár némelyik nem könnyű) akkor ugye csak a két kart kell mozgatni.
    Lásd egy 7 éves heli zseni http://www.youtube.com/watch?v=JHJs1...eature=related
    Talán úgy tudnál valami kompromisszumot kihozni ha egy játék autó távirányítójába átépítenéd egy normál távnak az elektronikáját ha belefér és ha egyáltalán lehetséges??.........................

További szép napot
    Bármely egyszerű probléma megoldhatatlanná fejleszthető, ha eleget töprengünk rajta.

Senior Member
    Hozzászólás
    2.727

Hali!
    Idézet gst eredeti hozzászólása
    Nem nagyon fogsz találni egy 6 éves gyerek kezébe valót mivel nem ennek a korosztálynak van tervezve.
    Sajnos erre számítottam, pedig egy kis gáz EPA után egész kezes jószággá tud válni egy modell, és szerintem a 6-7 év már teljesen jó életkor a felügyelet melleti játékra (és lassan a szerelésre is).
    A legolcsóbb és talán a legkisebb 2.4GHz táv ami létezik a mostani piacon az ez : http://www.sylkamodell.hu/FlySky-HK-...viranyito.html
    Ahogy nézem, ez még mindig túl nagy, úgyhogy marad a következő lehetőségek valamelyike,
    A pultos talán szerencsésebb dolog, mert ha leteszitek mondjuk egy asztalra vagy nyakba akasztod (bár némelyik nem könnyű) akkor ugye csak a két kart kell mozgatni.
    Ez egyelőre megmarad B tervnek, határozottan nehezebbnek tűnnek, mint a pisztolyosok. A nyakba akasztás valamennyire biztos segít, meglátjuk...
    Hmm, ügyes... (bár ez nem az én műfajom, de a koordinációja elismerésre méltó.)
    Talán úgy tudnál valami kompromisszumot kihozni ha egy játék autó távirányítójába átépítenéd egy normál távnak az elektronikáját ha belefér és ha egyáltalán lehetséges??.........................
    Ez az ötlet tetszik, a hétvégén ki is próbálom, az eredményeket természetesen hozom vissza.
    További szép napot
    Neked is, és köszönöm a tippeket!

Senior Member
    Hozzászólás
    125

Hali!

Én az ACOMS 2,4 GHz-es távját ajánlom!

Senior Member
    Hozzászólás
    532

Sziasztok.

Valaki írta, hogy a 4 akksis táv nem bír sokat. Én lemértem hétvégén. A 2 órás verseny (Pápa) mentem, 45 percet mentek nagyjából, meg végig be volt kapcsolva a táv, az kb 3 óra volt. 210mAh ment vissza az akksiba, 3cellás lipo, lipóőrrel, bec-el, hogy ne legyen sok a fesz.
    Nekem nem tűnik rossznak. Azért elég sokat el tud menni. Én 1450mAh-es lipoval használom.

Üdv B.
    Losi TEN-SCTE

Senior Member
    Hely
    Zala/Somogy
    Hozzászólás
    1.024

Ennyi 4 elemest tapogatok.
    A 8 elemes tovabb birja. En sima Duracell elemeket hasznalok mert az akkuk nem fernek be a 8 elemesbe, ha meg nem fer bele toltogeti a villam a 4 elemesben is Duracell elem megy.
    A hatotavja is tobb a 8 elemesnek. A 2 csatornas 8 elemes biztosan tavolabbra visz mint a 4 csatornas 4 elemes.
    A tobbit ilyen szintem meg nem hasonlitgattam.

Senior Member
    Hozzászólás
    532

Hatótávról nem tudok nyilatkozni, de végigmentem focipálya mellett, ami 95-105 m, ha jól tudom. De ott már nagyon rossz volt, még úgy is, hogy jó a szemem. Tehát miattam ellőhetnek a távok 5-600 méterig is, sokra nem megyek vele, nincs repülőm.
    Üdv B.
    Losi TEN-SCTE

Member
    Hozzászólás
    57

hobby célra kitünő!
    design:jó
    funkciók:elegendő
    minőség:rossz(gagyi műanyag,aksitartó fedelet kinyomják az aksik,új és kotyog a kormánykar)
    beállítás:nehézkes
    a kormánytrimmet akaratlanul el lehet vinni,de könnyen visszaállítható..
    a 4 elem nekem bőven elég
    összegezve nekem bevált..
    hangoló

Senior Member menki007 logója
    Hely
    Érd
    Telefon
    06209468495
    Hozzászólás
    853

Sziasztok!

Az IKEÁS zöld színű 2000mah-s akkuk simán beleférnek a 8elemes változatba! :P
    A 4elemes-be Szinte minden típusú akku belefért nekem idáig!
    Ajánlani tudom pl: http://www.expressz.hu/foto_videokam...etes-19433699/

Üdv.
    DJI Phantom 2 Vision Plus V3
    Eladó Traxxas Monster alkatrészek!
    CSAK ELŐRE UTALÁS ESETÉN POSTÁZOK!
    Tel:209468495 NO SMS!

Oldal: 2 / 40 ElsőElső 12345612 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod