Oldal: 40 / 40 ElsőElső ... 303637383940
Eredmény: 391 - 398 (398) összesen

Téma: autos taviranyitok-vevok

Senior Member laszieee logója
    Hely
    Bp, 11.ker
    Telefon
    30/233-82-hatöt
    Hozzászólás
    3.686
    Kaptam választ és csak a szokásos, ill sikerült is ... ill megvan egy újabb hiba is de az már nem táv/vevő kérdés

Flysky , azaz FS-GT3C pisztolytáv és FS-6R3E vevő bind provedúra: (bind ch3 -ban, ESC a VCC jelölésű csatin)

Bindkábel beBekapcsol
    Távon bind gomb nyomvatart, bekapcsol.
    minden kikapcsol,
    binkábel eltávolít,
    minden bekapcsol és kész.
    Szar géppel a legdrágább modellezni ...

Senior Member Pale logója
    Hely
    Pécs, Komló
    Hozzászólás
    435
    Tiszteletem! A Radiolink RC3S távon van egy potméter, amivel a 3. (vagy a 4.) csatornát lehet manipulálni. Az RC4G-n ugyanott van a poti, de a videókon ezzel a vevőbe épített giroszkóp érzékenységét állítják. Meg tudná nekem mondani valaki, hogy a giroszkóp kikapcsolásával lehet-e ezt a tekerentyűt a RC3S-hez hasonlóan egyszerűen csak egy szervó mozgatásához felhasználni vagy ez kizárólag a giroszkóphoz tartozik?
    Köszönöm!

Tamiya M06 Porsche 911, Ansmann Buggy 2WD, Carson X-Crawlee pro, VRX Octane XL
    Wltoys V915 Lama
    MJX X600
    Easy Trainer 800, Focke Wulf 190, Hype Fox 1800
    Victoria SailBoat, Swamp Dawg Air Boat, NQD Jet Boat, ToysPort Joker

Senior Member
    Telefon
    06303732702
    Hozzászólás
    1.166
    Sziasztok!

Valaki esetleg nem tudja véletlenül, hogy a KO PROPO, EX-10 HELIOS adó-vevőhöz milyen kompatibilis 2.4Ghz-es modulok vannak?
    Jelenleg 40Mhz-es a cucc.
    http://www.rcmart.com/propo-80221-ex...d-p-12803.html

Előre is köszi.
    2.4Ghz

Junior Member
    Hozzászólás
    2
    Sziasztok!

Építek egy távirányítós lánctalpast, viszont az elektronikájával kissé elakadtam. 2 kefés motor fogja hajtani ha minden igaz, amihez lesz majd 2 autós ESC, viszont nem tudom, hogy ezeket hogyan hova kéne bekötni. Kéne valami ami vezérli.
    2 csatornás rendszerre gondoltam, a távirányítón az egyik kar az egyik oldalt, másik kar a másik oldalt irányítaná. Nem tudom azt se, hogy milyen adó-vevőt kellene használnom. Tudna valaki segíteni ebben?

Senior Member Lobo logója
    Hely
    Tata
    Hozzászólás
    1.306
    Kettővel feljebb elektromotoros autók- inox acél rc tank Pont ezt irták le tegnap olvasd el.

Senior Member josslein logója
    Hozzászólás
    172
    Sziasztok!

FS-GT2B távot hogyan tudom összepárosítani egy Towerhobbies-os Spectrum vevővel! Egyáltalán lehet ilyet? Köszi!

Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
    Toyota Tundra High-Lift<br />Toyota Hilux Bruiser classic edition Groom Lake<br />Bruiseruptor

Senior Member gst logója
    Hozzászólás
    842
    Szia!
    Sehogy nem egy rendszer!Mindegyik csak saját maga vevőit fogadja el! Mindig figyeld ezt a kis szócskát a Flysky-on "AHFDS" vagy "AFHDS2" ez a rendszerének a neve!
    A Flysky-hoz ez való, : http://www.sgmodell.hu/vevok/42-flys...evo-afhds.html
    Bármely egyszerű probléma megoldhatatlanná fejleszthető, ha eleget töprengünk rajta.

Senior Member josslein logója
    Hozzászólás
    172
    Köszi!

Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
    Toyota Tundra High-Lift<br />Toyota Hilux Bruiser classic edition Groom Lake<br />Bruiseruptor

Oldal: 40 / 40 ElsőElső ... 303637383940

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva