Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (27) összesen

Téma: Pénzkeresés neten

Senior Member
    Hozzászólás
    813

Pénzkeresés neten

Üdv!
    Nemrég utánanéztem hogyan is lehetne valami kis pénzhez jutni, és a legtöbb helyen a PTC oldalakat javasolták. Rengeteg ilyen van, de csak 1-2% ami tényleg ki is fizet. A lényege az, hogy a hirdető felkeres egy ilyen PTC oldalt, ahol kiteszik a hirdetését és minden olvasás után 2-3 centet számolnak fel, ebből te kapsz 1 centet hirdetésenként. Egy nap egy linket egyszer nézhetsz meg, de oldaltól függően akár 20-30 linket is adnak naponta. Én tegnap regisztráltam a gagabuxra, ugyanis ezt írták az egyik legjobbnak, mert sok linket ad(tegnap 50-et kaptam!) és tényleg fizet is. Ez a napi fél dollár nem tűnik soknak, de ha valaki rajtad keresztül regisztrál, az ő kattintásaiért is adnak neked pénzt. Gondold át. Aktívan használod az oldalt és van 4-5 barátod is aki használja és rajtad keresztül regisztrált. Ha nemis 50, de 35-40 link mindennap bejön. az öt barátoddal együtt az napi 210-240 kattintás, ami 2,4 dollár. Ez havi 72 dollár, ami már szép summa. Tehát mindenképpen megéri csinálni ha van rá időd. Számításaim szerint 2-3 nap múlva összejön a 2 dollár amit már ki lehet utaltatni, amint megkaptam írok is.
    Kérlek támogassatok regisztrációtokkal: http://gagabux.com/register.php/robinson.html
    Köszi és sok sikert: Zoli
    Traxxas Slash RPM 2wd<br />HK 2,4GHz<br />módosított Himoto 9,5T + EZRUN 60/360A ESC

Re:Pénzkeresés neten

Ha én most rajtad keresztül regisztrálok, én kapok pénzt?
    Mindegy, milyen a gép, avval kell gyorsan menni, ami épp kéznél van, ilyen egyszerű...<br />Jean Alesi

Senior Member
    Hozzászólás
    813

ilyenről nem tudok, de utánaolvasok.
    Traxxas Slash RPM 2wd<br />HK 2,4GHz<br />módosított Himoto 9,5T + EZRUN 60/360A ESC

Senior Member
    Hozzászólás
    813

nemhiszem, akkor kapsz pénzt ha valaki rajtad keresztül regisztrál, számodra ez semmi negatívumot se pozitívumot nem jelent, annyit teszel azzal h rajam keresztül regelsz nem az oldalról, h nekem segítesz, ugyanúgy mint az aki rajtad kersztül regel. de megéri, mert ma is már 43 linknél tartok. érdemes minél többször felnézni egy nap, mert akár egyik percről a másikra vehetnek le linkeket és tehetnek fel újakat.

Senior Member
    Hozzászólás
    813

újabb fejlemény.
    összejött a 2$, akarnám kikérni, a kikérő oldalon ez az üzenet vár:
    Sorry, cashout is available for upgraded members only. Click here to upgrade.
    tehát vennikell minimum egy hónapra legalább egy silver tagságot /ami 7$/ ahhoz, hogy ki tudjam venni a pénzem. ha lesz 150 dollárom ami amúgy a kikérési maximum a silver tagságnál, meggondolom >
    de addigis kattintgatás van továbbra is...

Senior Member
    Hozzászólás
    2.196

Az emberek soha nem tanulnak.... :-X
    "Nem számít, majd kitrimmeljük..."

Senior Member
    Hozzászólás
    813

??

Senior Member
    Hozzászólás
    896

Ebből az életbe nem veszel ki pénzt. Erre utalt a kolléga.Sztem.Néhány ismerősöm is belekezdett,aztán......end. Ha kiszámolod,akkor kiderülhet,hogy a kattingatás alatt a géped több áramot evett meg,mint amit "kerestél".
    tel:+3620/3974521<br />A sün egy makacs madár. Csak akkor hajlandó repülni ha belerúgok.

Senior Member
    Hozzászólás
    813

több fórumon is felvetődött ez a téma. Erről az oldalról nem találtam negatív véleményt, bár sok másikról igen.
    Csak az elején lassú, 3 dollár ha összejött azért már lehet referrereket bérelni, ami lényegesen megdobja a tempót.

Senior Member
    Hozzászólás
    643

Szólj ha összejön egy modell ára, remélem van annyi időm még hátra!!!! ;D :P
    30 633 8115

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve