Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123
Eredmény: 21 - 27 (27) összesen

Téma: Pénzkeresés neten

Senior Member
    Hozzászólás
    1.349

Re:Pénzkeresés neten

A királyfi magányosan de álló dákóval sétál az erdőben.Egyszer csak arra jön egy banya és azt mondja a királyfinak:

- Királyfi,ha itt és most keményen megdugsz,ígérem csodaszép szőke,vékony nagymellű,kerek fenekű cicababa leszek!

A királyfi teljesen beindult a banya által beígért szép leány reményében,és komolyan odatett a banyának!
    Miután verejtéktől és az enyhe hányingertől megszabadult a királyfi,kérdezi is nyomban a banyát:

- Banya! Na akkor most már átváltozol csodaszép leánnyá?

A banya miután megigazgatta a ruháját és letörölte magáról a királyfi "tejét",huncut mosollyal kérdezi a királyfit:

- Királyfi,hány éves vagy te valójában?

A királyfi felel:

- 32 vagyok!

Erre a banya:

- És te még hiszel a mesékben?

Ennyi!!!!

Üdv-stampo72

"A feleségem félt a sötétben. Mióta meglátott napközben ruhátlanul,azóta világosban fél." Woody A.

Senior Member
    Hozzászólás
    190

Stampo: Ez az eredetije a mesének. http://www.youtube.com/watch?v=Z2MgxnH_9XM ;D érdemes végighallgatni.
    Egyébként tényleg nem érdemes ilyenekkel foglalkozni, mert semmi értelme. Inkább menj el szórólapot kihordani, vagy valami mást csinálni, annak több értelme van, nem ülsz egész nap a gép előtt és még pénzt is kapsz érte.

Senior Member
    Hely
    Kecskemét
    Hozzászólás
    360

Sziasztok!

Én most kértem ki a Neobux-tól 5$-t, ami kb 5 percen belül meg is jelent a paypal-számlámon.
    Napi kb. 5 percet foglalkozok vele...
    Tudom, nem nagy pénz egyenlőre az 5$, de mivel gép előtt dolgozom napi 8-10 órát így számomra az az 5 perc amit az oldalon töltök, nem nagy dolog és bebizonyosodott, hogy az oldal nem kamu.

Ha valakit érdekel, szívesen küldök egy képet a paypal számlámról, vagy segítek az oldallal kapcsolatban.
    Persze minél többen lennének alattam, annál gyorsabban menne! ;-)

Üdv.
    LRP S8BXe - Absima Thrust 120A / 2300kV

Senior Member
    Hozzászólás
    1.349

Idézet xinis eredeti hozzászólása
    Sziasztok!

Én most kértem ki a Neobux-tól 5$-t, ami kb 5 percen belül meg is jelent a paypal-számlámon.
    Napi kb. 5 percet foglalkozok vele...
    Tudom, nem nagy pénz egyenlőre az 5$, de mivel gép előtt dolgozom napi 8-10 órát így számomra az az 5 perc amit az oldalon töltök, nem nagy dolog és bebizonyosodott, hogy az oldal nem kamu.

Ha valakit érdekel, szívesen küldök egy képet a paypal számlámról, vagy segítek az oldallal kapcsolatban.
    Persze minél többen lennének alattam, annál gyorsabban menne! ;-)

Üdv.
    Aha,akkor ez egy másik olyan piramisjáték,mint amivel megkerestek vmelyik nap.
    Csak annak az oldalnak SITETALK volt a neve........
    A srác is pont hasonló dolgokkal fárasztott.
    Meg hogy a SITETALK pár éven belül leradírozza a hálóról a most népszerű f@szbúúkot.....

Hajrá gyerekek...........

Üdv.
    "A feleségem félt a sötétben. Mióta meglátott napközben ruhátlanul,azóta világosban fél." Woody A.

Senior Member mybuster logója
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólás
    1.475

Üdv.!

Csupámhoz én diákmunkával keresnék pénz. :-X Sajnos még ott a "még" eddig még nem találtam jót. :P
    Tarot 680 Hexacopter, MAE Hobby Electronics , MAE aerial photography

Senior Member
    Hozzászólás
    351

Sziasztok, ismeritek a bitcoint? Igazából nem akarom elmagyarázni, mert nálam okosabbak elmagyarázták, mellékelem a linkeket, magyarul van, de a lényegesebbek már angolul lesznek (ha kell vmi fordítok)
    http://index.hu/tech/2011/06/22/igy_...715ff6eb110242

http://index.hu/gazdasag/2013/02/28/...63f494a3bc4c5f

http://index.hu/tech/2013/04/15/8_va...zert_vehetunk/

Member gybalazs logója
    Hely
    HU/AU
    Hozzászólás
    73
    Balázs vagyok,15 éves. Robotokat építek kb. 2,5 éve. Versenyen is voltam Bécsben. Az első robotom egy kis költségvetésű,körülbelül 35000 ft-os építmény volt. Ez mellé jött még egy ennyibe kerülő robot. Ezzel mentünk Bécsbe. A verseny után,több robotot is építettem. Most beneveztünk az idei robotchallenge-ra. Az idei robotok,egy humanoid robot,kb. 200000ft-os,a másik 40000-be kerül. Az lenne a kérdésem,hogy nem ismertek-e olyan cégeket/embereket,akik tudnának ilyen dolgokban,mit pl. vezérlőpanel,szervó.. szponzorálni. Az egész robotban a szervó a legdrágább. A két robotban összesen 25 darab van. Remélem tudtok segíteni,nagyon megköszönném! A mostani robotban mg995-ös szervóból 19 darab van.

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva