Oldal: 3 / 5 ElsőElső 12345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (50) összesen

Téma: Én is RC Helis vagyok

Senior Member opener logója
    Hely
    Csopak-Veszprém
    Hozzászólás
    4.368

Re:Én is RC Helis vagyok

Idézet justmusic eredeti hozzászólása

Nem találom a megfelelő témát, .... az Align-nak ...

Érdekes, pedig nagyon sok topik van az align gépekről. -és légyszi ne ide válaszolj vissza,
    mert ez teljesen más topik.

Valamint, várom a tippeket, hogy milyet lenne érdemes venni.

Ettől a kérdéstől borul ki mindenki. Autót hogyan veszel? -Eldöntöd mennyit szánsz rá, abban az árban keresel olyat ami neked tetszik, majd informálódsz róla.
    Helivel pont ez a helyzet.

Végülis az sem baj, ha nem kellene összerakni, csak ne kelljen külön-külön megvenni mindent hozzá. Milyet ajánlotok? Előre is köszi szépen!

Olyan nincs amit nem kell összerelni,mert amelyik össze van rakva, azt szét kell előbb szedni és magadnak összerakni ;D De ha még félsz a heli szereléstől, akkor koax kategóriában gondolkodj, mert egy komolyabb gépet nagy odafigyeléssel kell szerelni, rendszeresen ellenőrizni, szakszerűen karbantartani, no és az Align termékcsalád már nem a veszélytelen kategória
    Heli: 400-450-500-600 Repcsi: EG-Pro,Extra330,G-waco Vitorlás: Phantom, NACRA i18

Senior Member viktor58 logója
    Hozzászólás
    648

Sziasztok!

Nem tudtam hogy melyik témába illik a kérdésem ezért ide írtam. Ha nem jó helyen van akkor kérem a moderátorokat hogy helyezzék át.

Sikerült szert tennem egy ilyen helire: http://www.helipal.com/syma-s107-mic...elicopter.html

Viszont van vele egy kis probléma. A farokrotor motorja nem működik. Áramot kap de nem forog. Nem tudom hogy hol tudnék ilyen motort venni vagy esetleg alkatrészt hol találok hozzá. Ebben szeretném a segítségeteket kérni. A motorról annyit lehet tudni hogy 4mm az átmérője és 16mm a hossza, tengellyel együtt, valószínűleg 5 voltos mivel 3 voltnál több feszkót nem kap méréseim szerint.

Válaszotokat előre is köszönöm.
    Üdvözlettel.
    Kovács Viktor
    Van itten minden. Autó, hajó, helikopter. Elektromos, nitrós, benzines, GŐZ!

Senior Member szsk logója
    Hely
    Szigetszentmiklós
    Telefon
    +36307015224
    Hozzászólás
    477

Sziasztok!

Én is csatlakoztam,kiváncsian várom a fejleményt!

Hello.
    Kitöltöttem én is.
    Seaky77, szoktad még frissíteni a statisztikát?
    M.
    üdv, Márk<br />Align T-Rex 500 EFL PRO, Spektrum DX7s<br />rcheli.blog.hu

Senior Member
    Hozzászólás
    123

Én is kitöltöttem. ;D
    2.4 GHz Cessna 182/Align T-Rex 100X/Sonic 4,5ccm/BUG DLG és Extra 300 épülőben

Senior Member atneworld logója
    Hely
    Budapest
    Hozzászólás
    605

par honapja még nem volt helim, amit beklikkelhettem volna (trex 100 hianyzik - ha az helinek szamit ), most már van, igy én is kitöltöttem
    Trex 450Pro DFC, MiniQuad 250, Spektrum DX7s - YouTube

Senior Member
    Hozzászólás
    178

és mennyire vált be?

Junior Member
    Hozzászólás
    1

+ 1

Junior Member
    Hozzászólás
    24

Sziasztok!
    Csak egy kérdésem lenne, valszeg nem jó helyre írom, de nem találtam megfelelőbb fórumot.
    Az RC-Modellnél már jártam a kérdésemmel, ami elég láma, de lássuk:
    Van egy Hitec Optic Sport 6 adóm, 2,4GHz-s, jó repülőhöz, autóhoz, hajóhoz, helikopterhez. Van hozzá vevő, szervók stb, egy modellt építettem anno és ahhoz vettem ezt az egészet. Majd, elkapott a láz és vettem először egy koax helit, aztán egy Walkera CB180-ast, majd egy időre kiszálltam ebből. A helikopterezés nagyon megtetszett, nem lehet csak úgy abbahagyni...szeretnék ismét egy kisebb helit venni.
    Mivel van adóm, így első körben adódott, hogy olyan készletet vennék amihez nincs adó, gombhoz keresek kabátot eset.
    Hogyan működik ez, milyen helikopter amit ez a Hitec adó tud vezérelni? Anno az Origo modellnél azt mondták minden 2.4Ghz-s vevőhöz jó, pont ezért is vettem meg, ezt ajánlották mint jó minőségű adót, és tényleg két perc volt összelőni - a saját vevőjével, egy klikk az adón, egy a vevőn és azóta jól működnek együtt, a saját (nem repülő, inkább kötött pályás ) modell hat csatornás bár csak hármat használok belőle.
    Tehát adott az adó, ehhez lehet keresni gépet?

Köszönöm előre is a láma kérdésemre a válaszokat.

Moderátor csomy logója
    Hely
    Budapest
    Hozzászólás
    2.325

Úgy működik, hogy veszel a távodhoz egy vevőt, majd berakod egy olyan helibe, amiben semmi nincs. Ha a helihez nincs táv, akkor vevő sincs benne.

Oldal: 3 / 5 ElsőElső 12345 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva