Oldal: 674 / 674 ElsőElső ... 174574624664670671672673674
Eredmény: 6.731 - 6.740 (6740) összesen

Téma: Mátrai Modellező Baráti Kör

Szolcsák Gyula a Repülőklub Gyöngyös elnöke megkért hogy végezzek egy kis közvélemény kutatást. Ha volna rá igény létre lehetne hozni a Repülőklub Gyöngyös keretein belül egy modellező szakosztályat. Külön számottevő anyagi terhet nem róna rá senkire úgy gondolom. Cserébe viszont a kijelölt helyen és időben teljesen legálisan lehetne modellezni, használni a reptéri infrastruktúrát. Én magam semmilyen szerepet nem fogok betölteni ebben ha létrejön! Maradok a beleülős méretaránynál.
    Gondolkozzatok el rajta.

Üdv: Tamás
    Utoljára módosítva: Taratacsin által : 2016-03-16 16:32
    Gál&nbsp; Tamás<br /><br />Én szép, okos, bátor, gazdag és SZERÉNY vagyok!<br />Neked nagyon drágán hegesztek bármit

Senior Member midirobi logója
    Hely
    Gyöngyös
    Hozzászólás
    646
    Én nem tudom Tamás, hogy modellezik-e itt még valaki, mert nagyon nagy a csend... vagy csak én nem tudok róla?
    Vagy már mindenki a "beleülős" kategóriát favorizálja? ...mondjuk csajokba én is!)
    Mindenesetre lehetne róla beszélni ha más is úgy gondolja...
    Tel.:+36-70-205-4808

Gyula és Dodi rendszeresen járt, jár ki továbbra is. Fekete Zolinak is megvannak még a modelljei. Másról én nem igazán tudok. A lehetőség hogy legyen szervezett,hivatalos formája Pipis-hegyen történő bármilyen típusú modellezésnek most adott. Mindennemű személyeskedést megelőzve én semmilyen tisztséget nem kívánok ebben betölteni. Mint egykori aktív modellező, jeleztem irányotokba a klubelnök felvetését.
    Gál&nbsp; Tamás<br /><br />Én szép, okos, bátor, gazdag és SZERÉNY vagyok!<br />Neked nagyon drágán hegesztek bármit

Senior Member mkgy logója
    Hozzászólás
    3.885
    Szokásos szilveszteri modellező évzáró találkozó az adácsi tónál. 31-én 12 órától estig. Repülő (kisebb elektromos), helikopter, hajó és autómodellel is lehet jönni. A büfé nyitva lesz. Mindenkit szeretettel várunk.

Senior Member
    Hely
    Zagyvaszántó
    Hozzászólás
    433
    Üdv. Érdekelne de rendszeresen feljárni a távolság miatt nem tudnék,veterán vagyok én is.Hajókkal szoktunk néha bemutatókon részt venni feleségemmel. Szeretnénk kicsit többet tudni.erno

Senior Member mkgy logója
    Hozzászólás
    3.885
    Szilveszter napján volt a találkozó. A legközelebbi összejövetel Április 29-én lesz, de majd időben közlöm a részleteket.

Senior Member
    Hely
    Zagyvaszántó
    Hozzászólás
    433
    Reméljük hogy jó idő lesz,elkezdtem a hajóim felújítását. erno

Senior Member Zuin logója
    Hozzászólás
    309
    Sziasztok!

Ismét, immár második alkalommal is megrendezésre kerül az EMH-DMBK közös szervezésű modell börze!!!

Időpontja: 2018. 05. 06.

Ha Mátyásföldön nem tudtál mindent eladni, vagy megbántad, hogy egy vételt elmulasztottál, vagy csak egyszerűen szereted a börzék hangulatát, nézelődnél, vagy a barátaiddal akarsz találkozni, beszélgetni, vagy egyszerűen csak úgy, akkor szeretettel várunk Benneteket 2018. május 06-án, 10:00 és 14:00 óra között a Dunamenti Modellező Baráti Kör Egyesület -Dunakeszi modellező reptéren megrendezésre kerülő tavaszi modellbörzén.

KOORDINÁTÁK: É47°36'28,96" és K19°08'45,95"

TÉRKÉP:

HELYSZÍN MEGKÖZELÍTÉSE:
    Mivel a reptéri kifutópályán áthaladni szigorúan tilos, a helyszín megközelítése kizárólag Dunakeszi alsó, Pálya utca, illetve az Alagi major /M3/ felöl lehetséges. A reptéri hangárok felől már beléptető rendszerrel ellátott sorompó zárja le az utat.

PARKOLÁS: A belső - úgyszintén sorompóval elzárt - területre autóval kizárólag az eladók járművei hajthatnak be. Az autókat a szokásos módon, orral kifelé két sorban fogjuk elhelyezni, így egy folyosót képezve az adás vételhez. A vásárlók, látogatók, modellezni vágyók a sorompón kívüli, út melletti részen parkolhatnak. A helyszínen a szervezők mindenkinek segítenek majd az eligazodásban.

REPTETÉS: A DMBK Egyesület modellreptere eseti légtérengedéllyel rendelkezik!!! A maximális biztonság érdekében bármilyen légi modell reptetése kizárólag érvényes biztosítással (igazolhatóan), az arra kijelölt felszálló helyen, a helyszínen kifüggesztett reptéri rend megismerése után és az aznapra kijelölt repítés vezető engedélyével és irányítása mellett lehetséges.

"BATYU BÁR": Ha tudtok, kérjük hozzatok magatokkal némi harapnivalót, üdítőt (ropi ,sós süti, ásványvíz, üdítő, rágcsa...stb.), melyet érkezéskor a közösbe téve, mindenki választhat magának kedvére valót. Azért valami enni-innivalóról mi is gondoskodunk.

Felhívjuk figyelmeteket, hogy az eseményen fotó és videó-felvétel is készülhet, ezt a megjelenéssel mindenki automatikusan elfogadja és beleegyezik a felvételek közzé tételébe.

Várunk tehát Benneteket, sok jó adás-vételt, kellemes beszélgetéseket, szép leszállásokat és nagyon kellemes időtöltést kívánunk!

Üdvözlettel:
    EHM SE és a DMBK Egyesület Vezetősége
    Ha nincs magasságod, legyen sebességed! Forza DMBK!

Senior Member
    Hely
    Eger, Budapest
    Hozzászólás
    154
    Sziasztok,

Heves megyében - Gyöngyös - Eger térségben merre van kijelölt modellező reptér esetleg modellező klub/társaság?

Senior Member TotoFLY logója
    Hely
    Messze van a köves úttól O6-3O9-627-11O
    Hozzászólás
    4.592
    IV. AmperParty!
    Szeptember 16.
    Mindenkit várunk szeretettel!

Az AmperPartyn egy újdonsággal szeretnénk kedveskedni nektek . A rendezvényt Hársfalvi Pál szakmai narrációjával nézhetitek végig. Ehhez viszont egy kis segítségre lenne szükség. Azok a pilóták, akik szeretnének a rendezvényen repülni, azok töltsék ki az alábbi kérdőívet,ezzel is segítve a narrátor munkáját. Pár szót írj magadről és a repülődről es ez a repülésed alatt tolmácsolva lesz a közönségnek. Fontos, csak azok töltsék ki, akik repülni akarnak! Azok a piloták akik regisztrálnak, saját névvel ellátott 3d nyomtatott start táblát kapnak.

Regiszráció a
    linkre kattintva
    http://modellsport.hu/urlapok/amperparty2018

Nagyon köszönjük!
    Ferihegy3 csapata
    Galambpostával küldve az én
    Nokia 2110 készülékemről

Oldal: 674 / 674 ElsőElső ... 174574624664670671672673674

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz