Oldal: 2 / 867 ElsőElső 1234561252102502 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (8670) összesen

Téma: Traxxas Slash - 1/10-1/16 - 2/4WD

Senior Member
    Hely
    Zala/Somogy
    Hozzászólás
    1.024

Re:Traxxas Slash - 1/10-1/16 - 2/4WD

Ha ennyire durvan offroadozol probalj ra Rustler vagy mas stadium truck kereket, sokat javitana a stabilitasan.
    Rustler szett hatso, E-Firestorm szett, vagy Pro-Line 30 seriesek jok, bevaltak.

Telre ezt dicserik, hogy milyen jo a hoban. Szerintem egy sima homokfuto elso kerekkel is jo lehet sik helyett.

De olyan is volt aki monsterre epitette a Slasht, ami igy kicsit nagyobb lett minhta Stampedet vett volna.

Senior Member
    Hozzászólás
    981

Senior Member
    Hely
    Zala/Somogy
    Hozzászólás
    1.024

AKA Racing Slash 1/8 Wheel Adapters [AKA33001 - 2wdre] erre mondtak, hogy jo en nem hasznaltam.
    A Pro-Linerol nem hallottam konkretat, gondolom az is jo. Gyartanak kereket egy ideje csak ossze tudnak hozzi egy adaptert.

Senior Member
    Hozzászólás
    532

Sziasztok.

Nekem van 2 garnitúra is az AKA adapteréből, egy slash 2wd-ben szolgál, a másik meg scrt-10-ben. Egy baja van, az a kis csavar, amit az imbusz kulcs-csal kell meghúzni, az botrányosan rossz minőségű. Nekem eltört úgy az egyik, hogy nem kis meló volt leszedni, mert nem repedt végig, és szétnyílt, ezért elforgott benn a kulcs... Végül lejött nagy nehezen, és csináltattam normális csavart helyette. Azóta több is eltört, de már nem érdekel, van helyette normális.

Üdv.
    Losi TEN-SCTE

Senior Member
    Hozzászólás
    2.727

Idézet Kárpi eredeti hozzászólása
    Erosen gondolkodom rajta, csak 2wdnel a gyari hutes felhelyezese eselytelen a motorra faragas nelkul.
    Amint latok egy 2wdt amiben benne van es dicserik az jelentosen billentene a merleg nyelvet az SCT fele. Az ara mindenesetre pozitiv. Azt sem sikerult meg kidritenem, hogy ragasztott vagy preselt-e a fogoresze, es az A ertekeket sem talaltam meg a szabalyzonal. Adhatnanak tobb informaciot is rola.
    A hűtésre azt mondják, hogy 2wd esetén nincs akkora súly, hogy érdekes legyen, amúgy is iszonyű hőségre tervezték a motort. A max áramról annyi infó van, hogy kb 50%-kal több mint az eredeti sidewinder, egy kicsivel kevesebb, mint a mamba max, úgyhogy 90 amper körül lehet a folytonos terhelése. A rövid tartamúról nem láttam infót.

Senior Member
    Hozzászólás
    1.464

Idézet Kárpi eredeti hozzászólása
    AKA Racing Slash 1/8 Wheel Adapters [AKA33001 - 2wdre] erre mondtak, hogy jo en nem hasznaltam.
    A Pro-Linerol nem hallottam konkretat, gondolom az is jo. Gyartanak kereket egy ideje csak ossze tudnak hozzi egy adaptert.
    Üdvözletem!

Eme Adapterre Vevő lennék, 1/8 Grp Buggy szett szerintem nagyon nagony megfelelő lenne az Autó alá.
    Nekem jelen pillanatban Himoto szett van rajt, Lágyabb talajon nagyon nagyot fog, de Grp-t tesztelnék, hamár a Polcon pihen 1-2szett.

Mennyire 1szerű ezt kintröl beszerezni?

Üdv: Szekipapa
    ---R-c-T-u-n-i-n-g-.E-u---

Senior Member
    Hely
    Zala/Somogy
    Hozzászólás
    1.024

A tapasztalat nem azt mutatja, kell a 2wdre a hutes. 18/86al is tojast lehet rajta sutni nyaron (VXL motor, szabalyzon szinten). Raadasul faragni kell a valtohazat, hogy ferjen ra hutoborda. A 4x4 motorjat jobban jarja a levego kevesbe melegszik, es sulyra is minimalis az elteres a 2 auto kozott nyaron a hutes arra sem art.
    Ezekrol az amper adatoktrol tehetnel be linket Castle oldala nem ir rola semmit, vagy csak en nem latom. Ha raengedem a 30C vagy 40C-s akkut tudjon vele mit kezdeni. VXL 200A folyamatos terhelest tud: http://traxxas.com/products/electric...hVXL_specs.htm

Szekipapa, a Daneszka csinalt hazilag adaptert, ha van kedved faragni beszelj vele!

Senior Member
    Hozzászólás
    1.464

Aloha!

Daneszka Faraghatna Nekem egy Szettet, Természetesen Okosba megfizetném 8)

Üdv: Szekipapa
    ---R-c-T-u-n-i-n-g-.E-u---

Senior Member
    Hely
    Zala/Somogy
    Hozzászólás
    1.024

Aki rakott ossze 4x4 servo savert ossza meg velem a titkot, hogyan csinalta?!
    Ahogy ossze pattintom egybol ujra szetpattan.
    Kertem kolcson egy 3. kezet es megoldodott. Egyedul nem kell neki allni, legalabbis az enyemnek nem.
    Ossze pattintas kozben bele lett nyomva a csapagy is, igy mar nem tudott ujra szetugrani.
    4x4 kormanyosszekotojenek, a kormanymu feloli hollow balls reszet keresem S.O.S. akinek van szoljon!

Senior Member
    Hely
    Kozármisleny
    Hozzászólás
    1.122

Sziasztok!

Rendeltem 3 cellás akksit, de nem fér bele a tartóba. Tippeket várnék, hogyan rögzítsem.

Amikre gondoltam:
    - rátépőzárazom az akksilefogatóra ( a baj, hogy magas lesz a súlypont és eléggé balra húzna)
    - eszkábálok valami tartót és felteszem a kasztnitartó csavarjai alá ( így is magas a súlypont)

más tippem nincs egyelőre

üdv, GErgő
    Eredményeim
    2012 - Magyar Bajnok (SCT)
    2013 - Magyar Bajnok (E-buggy)
    2013 - Magyar Bajnokság (terem) III. hely (SCT)

Jelenlegi géppark:
    Xray T4 '14 + alu alváz

Youtube csatornám: https://www.youtube.com/user/toto1981

Oldal: 2 / 867 ElsőElső 1234561252102502 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve