Oldal: 1 / 177 123451151101 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (1769) összesen

Téma: Traxxas E-Revo - minden meretarany - minden meghajtas

Senior Member Necro logója
    Hely
    Tatabanya
    Hozzászólás
    12.723

Traxxas E-Revo - minden meretarany - minden meghajtas

Udv,

Mivel rettentoen szetszorodott a E-Revo-ok topikja, igy egybe teszem
    Szvsz egy fele tipusnak nem szukseges sok kulon temat nyitni, abbol ugyis csak egyre tobb uj es ujabb temak nyilnak

Hasznaljatok ezt a topikot a E-Revo autokhoz kerlek!
    Minden merethez es minden meghajtashoz
    koszi
    RCPortal - KCSD
    Winter Academy, Rampage

Senior Member
    Hozzászólás
    506

Re:Traxxas E-Revo - minden meretarany - minden meghajtas

Sziasztok!

Kissé érdekes,hogy eltűnt minden ami eddig ért is valamit....mert mini revo,meg slash topikjai törölve lettek....

Junior Member
    Hozzászólás
    7

Igen.. eléggé gáz hogy minden elveszett. legalább be lett volna ide másolva.. na mind1...

Lenne egy kérdésem. Keresgéltem a neten de nem találtam meg pontosan amit keresek.. Az érdekelne hogy a mini e revoban milyen diff olaj van? Találtam ilyet a neten :
    TRAXXAS 5136 DIFFERENTIAL OIL 30K WT 1/16 SLASH VXL
    Na most ha ilyet rendelek nemtudom ugyan olyan lesz e mint az eredeti, vagy kemenyebb, puhább.. Cserelnem kell és valamit bele kell nyomnom.Nemtudom mit jelent a 30asnál a "K"... És a lengéscsillapító olajnál ugyan ez a problémám.... Ott is vannak valami számok, de fogalmam sincs mi mit jelent, és milyen van gyárilag benne..Meg milyet kellene vennem ha kemélyebb/puhább rugokat szeretnék.... Ha valaki tud ezekre válaszolni jólenne.. Köszi előre is !. Üdv. !

Junior Member
    Hozzászólás
    7

Nem kell kapkodni a válaszokért.. ráérek, csak lazán!!

Senior Member
    Hozzászólás
    208

Hali Krobi!

Igaz nem mini revohoz tartozik,de kérdésedre válaszolnék. Én a 2wd Slash-ben 2 éve hidraulika olajat használok a telókban. Tudom hogy nem ez való bele,dehát inkább legyen benne valami,mint a nagy semmi Télen érdekes a minusz fokokban az autózás,mert szinte fix a felfüggesztés,annyira besűrűsödik az olaj. viszont + fokokban semmiféle problémám nincs vele. Egy próbát megér,ha van pár deci felesleges hidraulika olajad

Üdvávid
    Fendt 936 FrontLoader 2,4 ghz<br />borona,fűkasza,HW8011<br />Xerion<br />Traxxas Slash Ezrun 9T BL 4s A123 Lif

Junior Member
    Hozzászólás
    11

Sziasztok!
    Vettem egy új e-revo-t az ebay-en Novak 5.5T -vel.
    Segítséget kérnék a profiktól, a szükséges beállításokról.
    Várok tapasztalatokat is, hogy mire figyeljek, mire kényes a gép.
    Autós téren teljesen kezdő vagyok, fogalmam sincs a szabályzó beállításokról sem.
    Köszönettel:
    Laci

Senior Member menki007 logója
    Hely
    Érd
    Telefon
    06209468495
    Hozzászólás
    853

Sziasztok!

Itt a Régi topic linkje, hogy ne keljen keresgetni : http://forum.rcmodell.hu/index.php/topic,42532.0.html

Üdv.
    DJI Phantom 2 Vision Plus V3
    Eladó Traxxas Monster alkatrészek!
    CSAK ELŐRE UTALÁS ESETÉN POSTÁZOK!
    Tel:209468495 NO SMS!

Member
    Hozzászólás
    94

Sziasztok!
    Van valahol olyan működő topic, ami 1:16 E-Revoval foglalkozik? Vettem tegnap egy ilyen gépet és lenne pár kérdésem.
    üdv,
    Vyndree
    Traxxas Slash 2WD - Jerry Whelchel edition<br /><br />ג &#39;ורג&#39;, תפוס אותי אם תוכל! המכונית הטובה ביותר? סלאש

Member
    Hozzászólás
    94

Egy ismerősöm azt mondta, hogy ennek a videónak az alapján beteg hangja van az autómnak.

"nem akarom az ördögöt festeni a falra, de szerintem nézd át a hajtásláncot mert a hangja nem olyan mint az enyémnek.. ez úgy hangzik mintha súrlódna vagy nemtom... persze lehet hogy csak a videó ilyen... meg nem tűnik olyan dinamikusnak..."
    Dinamikus azért nem volt, mert max 30%-ot nyomtam, a havas, latyakos viacoloron csúszott nagyon, nem a végsebességre mentem és szerintem a gyorsulás se jön le annyira.

Szerintetek lehet gond a hajtással így hang alapján?

A másik, hogy (T csatrs) Y kábelre lenne szükségem (két akkus használathoz), honnan érdemes ilyet beszerezni? MH, Modelllfutár, esetleg fórumtárs?
    Első nap sikerült eltörnöm a bal első-felső kerékösszekötőt (7131) és ugyanitt az első kerékagy csapágyházat (7034). Akár privátba is, kérhetnék árajánlatot akinek vannak ilyen alkatrészei? Megragasztottam, a csapágyház nem hiszem hogy tartós lesz, de nem bírom ki hogy ne menjek vele amíg megjön az új alkatrész.

Egy 1600mAh-s akkuval kb mennyi lehet a játékideje? Két ilyen akkum van, érdemes összekötni őket egyáltalán?

Egyenlőre ennyi lenne, majd biztos lesz több is ha használni fogom.
    Traxxas Slash 2WD - Jerry Whelchel edition<br /><br />ג &#39;ורג&#39;, תפוס אותי אם תוכל! המכונית הטובה ביותר? סלאש

Senior Member
    Hely
    Zala/Somogy
    Hozzászólás
    1.024

Ha hasznaltan vetted, szedd szet! Az biztos nem art neki.
    Diffikben van-e anyag, fogkoz - pinion, spur jo-e, kulpung beallitasa, stb?
    Ha pesti vagy MH, vagy Kaposvaron a Zsotti bontott szet nem regen egy ujat keress ra a nickjere es beszelj vele!
    Tomenytelen mennyisegu info: http://traxxas.com/forums/forumdispl...-Slash-VXL-4WD

Oldal: 1 / 177 123451151101 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva