Oldal: 177 / 177 ElsőElső ... 77127167173174175176177
Eredmény: 1.761 - 1.769 (1769) összesen

Téma: Traxxas E-Revo - minden meretarany - minden meghajtas

Senior Member
    Hely
    Berlin
    Hozzászólás
    142
    A szárny beállítva.
    Még a gyárival megy, csak ha elromlik veszek másikat.
    Erre gondoltam 2x:
    http://www.d-m-t.at/onlineshop/servo...2#.VqUXKCrhCCg
    Traxxas E-revo BL

Korábbi project:
    Rc fűnyíró
    Tarot-align 450 pro
    Traxxas revo 3.3
    Traxxas mini revo

Senior Member
    Hely
    Érd
    Telefon
    +36209223249
    Hozzászólás
    312
    Sziasztok!
    Lenne egy kérdésem. 1/16-os revohoz milyen lipót érdemes rendelni? Hk.-ról rendelném. A szabályzója Vxl 3m.
    2 vagy 3 cellásat érdemes?
    Esetleg ha van link azt megköszönném.
    Tarot 680 pro,tarot 250 fpv race,phantom2,bingo race,Viktoria vitorlás

Junior Member
    Hozzászólás
    13
    sziasztok. egyik nap mikor autókáztam az e revommal azon kaptam magam hogy magától hasít a gépezet hiába tekergetve a kormányt vagy "nyomva" a féket..csak tö gázzal hasitott a drágaságom.. egy másik forumon kitettem ugyan ezt a kérdést ott azt irták, hogy ez elviekben a kormánymű egyik szervójának a meghibásodása miatt lehet, (mind a kettö müködik)kérdésem az hogy ez valóban lehetséges? Illetve TQI-s távom van igaz az ipodos része szar mert szoftver frissités után be sem kapcsolt, igy fogtam magam és ki kötöttem a körből hogy legalább tudjak játszani..mint irtam tö gázzal száguldott, ám ez a száguldás és a kötögetés között kb 4 hónap van szóval nincs összefüggésben az tuti.Probáltam beállitani a failsafe módot ám nem tudom hogy tudom ipod nélkül.Létezik esetleg sima FS beállítás közvetlen a távon és a vevőn hogy be tudjam állitani ha elvesziti a jelet akkor pl fékezzen?fontos lenne valami válasz, mert nem merek kimenni vele mert ha el csapok valakit akkor ajjaj,illetve szórakozni akarok menni nem stresszelni hogy ur isten vajon mikor kergül meg és megy a lafnak vagy valakinek..
    köszönöm

Senior Member
    Hely
    Zala/Somogy
    Hozzászólás
    1.024
    E-Revo 2.0: https://traxxas.com/products/landing/e-revo/
    Uj hajtas - Maxx-Spec™ steel CV driveshafts, 8mm steel stub axles, Heavy-duty telescoping center driveshafts, uj diffik
    ; LCG alvaz, merevitesek a teloknal, nagyobb kerekek, stb..

Senior Member
    Hozzászólás
    433
    Szia Kárpi én ismerlek DD .Nem rossz,de nekem az előddel (Brushless)az a gondom,hogy nagyon tolja az orrát, letaposott havon alig lehet szűken befordulni,ha ez is olyan nekem felejtős.Nem tudjátok,hogy a Savage Flux is tolja-e az orrát?Én csak havon használom,igaz nem mindig letaposotton.
    K1 MMA

Senior Member
    Hely
    Zala/Somogy
    Hozzászólás
    1.024
    Olajokkal (diffi is), rugokkal lehet finomitani rajta. Ha komolyabb uttartast akarsz 1/8 truggy a megoldas.

Senior Member
    Hozzászólás
    433
    Szia.Köszi.P.Ü. Ment.
    K1 MMA

Senior Member H.Paja logója
    Hely
    Kecskemét
    Telefon
    70 három 80 21 21
    Hozzászólás
    159
    Idézet Kárpi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Olajokkal (diffi is), rugokkal lehet finomitani rajta. Ha komolyabb uttartast akarsz 1/8 truggy a megoldas.
    Sziasztok!
    Ez így igaz...aki próbálta mindkettőt rájön, hogy a TRX "játék" egy "neves" 1/8-as truggy-hoz képest (árban nem sok különbséggel)
    Nem leszólni akarom a TRX-et, arra kell használni amire kitalálták. Lehet "tuningolni" de akkor is "kevesebb" lesz.
    Sajnos igaz ez a HPI-re is.
    Ez csak egy véleményem pár tucat modell után...
    Üdv.H.Pali.
    Utoljára módosítva: H.Paja által : 2018-03-20 10:45

Junior Member
    Hely
    Békéscsaba
    Hozzászólás
    12
    Sziasztok! Eléggé panganak az Rc auto forumok. Valahol még van élet? Vagy ez minek tudhato be? 8 éve voltam benne a témában azota nem foglakoztam vele de most ujra van lehetöségem hogy kényeztessem magam valami uj járgánnyal és megteszett a 2.0 e revo. Tudom nem egy verseny gép de viszont a teljesitménye és a müszaki felépitése kimondottan tetszik és erösen esélyes hogy karácsonyra meg lepem magam egy példánnyal. Valakinek van már? Van valami tapasztalat? Vagy esetleg tudok hasonlo teljesitményü 1/8 truggyt ajánlani rtr szettbe?

Oldal: 177 / 177 ElsőElső ... 77127167173174175176177

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva