Oldal: 291 / 292 ElsőElső ... 191241281287288289290291292 UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.901 - 2.910 (2913) összesen

Téma: SCT - SCB autok - nem Traxx imadoknak!

Senior Member
    Hely
    BP XXII
    Hozzászólás
    5.850
    Köszi de itthoni lehetőséget gondoltam, hátha valaki forgalmaz.
    Vaterra Twin Hammers
    Axial SCX-10 Jeep Krawler
    Turnigy Mini Rally Extreme
    HPI Mini Trophy
    High Performance HobbyKing Drift car

Senior Member
    Hely
    Zala/Somogy
    Hozzászólás
    1.023
    Idézet Buell eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért a számok nem hazudnak!! Nem véletlen a Losi súlya!!
    Az amain-os visszajelzéseket inkább hagyjuk.. meg kell nézni egy két "saját" videót azok nem beszélnek mellé!
    Egyenlore csak barkochbazom mivel egyiket sem tapogattam. A kerdes csak az, hogy van-e erteleme a plusz sulynak (fem alvaz tetszik nekem is)? Egyertelmu, hogy nagyobb is a Losi. Vasarloi vissza jelzeseket nezegettem, a Losit torogetik. A vevo szabadon van a Losiban, ez hogyan vizallo? A sajat video a "feature"-ok bemutatasara jo, visszajelzesenek nekem keves, egyik gyari ember sem fog rosszat mondani a sajat termekerol. Valoszinuleg utolagos extrakkal a TRX jobban ellatott lesz. A foghezag allitas kulonosen tetszik, en jelenleg a TRX fele huznek. Az a gumis hatso hid hatarolo viszont nagyon nem tetszik.

Senior Member
    Hely
    Sződliget
    Hozzászólás
    491
    Idézet Kárpi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyenlore csak barkochbazom mivel egyiket sem tapogattam. A kerdes csak az, hogy van-e erteleme a plusz sulynak (fem alvaz tetszik nekem is)? Egyertelmu, hogy nagyobb is a Losi. Vasarloi vissza jelzeseket nezegettem, a Losit torogetik. A vevo szabadon van a Losiban, ez hogyan vizallo? A sajat video a "feature"-ok bemutatasara jo, visszajelzesenek nekem keves, egyik gyari ember sem fog rosszat mondani a sajat termekerol. Valoszinuleg utolagos extrakkal a TRX jobban ellatott lesz. A foghezag allitas kulonosen tetszik, en jelenleg a TRX fele huznek. Az a gumis hatso hid hatarolo viszont nagyon nem tetszik.
    A plusz súlynak akkor van értelme, ha a realisztikus mozgást szereted, mert ahhoz, hogy szépen mozogjon ne pattogjon mint a kecske ... a deszkán ahhoz súly kell! Én mint írtam az 1/10 Losi-ból indultam ki mert abban van "kézzelfogható tapasztalat". A vevő magában vízálló Nézd! A videókat a mozgásra értettem, nem tartósságra, igen a "gyári" videók meg hazabeszélnek...
    LOSI Baja Rey
    Traxxas Slash Pro-2 2WD
    ProLine Pro-2 2WD SCT

Senior Member
    Hely
    Zala/Somogy
    Hozzászólás
    1.023
    https://www.youtube.com/watch?v=RxCM0eihQ0Y igazad van, hogy a realisztikus mozgashoz kell a suly, viszont szerintem ez 1/10 folott (marmint a suly) mindenhol kelloen meg van mar. (Lattad, hogy a PL befejezte nincs mar a Pro-2 kit?)

Ez pedig kulon erdekes: https://www.youtube.com/watch?v=iwqqko5cjBk
    Utoljára módosítva: Kárpi által : 2018-03-23 10:08

Junior Member
    Hozzászólás
    29
    Idézet Buell eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hali! Mi újság a Losi-val? Épül szépül? Egy két fotót dobhatnál róla, hogy mire jutottál vele!!
    hello
    kicsit megcsúsztam a válasszal... sorry
    Nos, végül úgy alakult, hogy nem túl sok szabadidőt tudtam ráfordítani és azt is inkább repüléssel töltöm amikor meglátogatom jóapámat, így végül nem is ment sokat a szekér.. :/
    De az a kevés alkalom is tetszett, élvezetes volt! Viszont drága hobbinak már ott a fotózás, s ahogy ismerem magam, mindenféle "szirszart" megvennék hozzá, még egy autó, még egy de nagyobb, blablabla.. és sosem lenne vége, sosem lenne "kész" pl. ott az 1:6 -os Super Baja Rey.. zöldben mennyire Q jó már
    Így inkább a szezon elején fel is raktam apróba..
    Csatolt k Csatolt k

Junior Member
    Hozzászólás
    2
    Idézet Kárpi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem vagyok autószerelő, de amit itt állítanak a "vizsgálat" alapján, az nekem elég nagy butaságnak tűnik. Gondolom, a kommentekben is rendesen szétszedik...
    Egyébként hátul is van benne egy olyan felező.

Senior Member
    Hely
    Zala/Somogy
    Hozzászólás
    1.023
    Mint modtam erdekes muszakilag. En mar elvetettem ezt a projektet, inkabb a bevalt 1/8 truggy.

Senior Member
    Hozzászólás
    1.279
    Üdv urak,
    Remélem jó helyen járok, a Turnigy-féle 4WD SCT upgradelt változatát ismeri itt valaki?
    (Visszalapoztam, a régebbiekről volt csak szó, évekkel ezelőtt).

Erre gondolok:
    https://hobbyking.com/en_us/trooper-...s-sct-arr.html

(Autózásban) kezdőnek ajánlanátok?

Senior Member
    Hely
    BP XXII
    Hozzászólás
    5.850
    Idézet cnv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv urak,
    Remélem jó helyen járok, a Turnigy-féle 4WD SCT upgradelt változatát ismeri itt valaki?
    (Visszalapoztam, a régebbiekről volt csak szó, évekkel ezelőtt).

Erre gondolok:
    https://hobbyking.com/en_us/trooper-...s-sct-arr.html

(Autózásban) kezdőnek ajánlanátok?
    Hát figyu, csak annyit erről, hogy a linken megadott képeken úgy van lefotózva, hogy a lökháritót beszoritották a karosszéria alá, és igy tépi felfelé a bódét... ennyit a kinaiakrol.
    Volt ilyenem, csak sárga bodéval. szerintem semmi javulás azóta nem történt. A féltengelyek lágyvasból vannak, egy sima bukfenc után elhajlik, kiesik a kihajtásból, fűben porban el is vész mire érte mennél. A motorja nem egy nagy szám, a felfüggesztése ócska, a gömbfejes csapágyházak gyárilag egy millimétert lötyögnek. A bódé reped, szakad. Ennyiért inkább vegyél egy használt Blitzet, vagy Slash hátsókerekest, még azokkal is sokkal jobban jársz! Azokat ugyanis el lehet adni ha meguntad! Ezt tőled már 30ért se veszi meg senki.
    Az akkori képeim:
    https://rcpilot.hu/gall/auto/2153/20...y_trooper.html
    Vaterra Twin Hammers
    Axial SCX-10 Jeep Krawler
    Turnigy Mini Rally Extreme
    HPI Mini Trophy
    High Performance HobbyKing Drift car

Senior Member
    Hozzászólás
    1.279
    Idézet csab1hd1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát figyu, csak annyit erről
    ...
    Köszönöm a véleményed!
    Úgy láttam még kapni a sárgát is, jóval olcsóbban, és ehhez képest hirdetik továbbfejlesztettként a pirosat.
    A képeken látszik is némi változás.
    Ettől függetlenül már én is nagyjából lebeszéltem magam a típusról, inkább a sokak által(?) favorizált VRX-hez húzok.

Oldal: 291 / 292 ElsőElső ... 191241281287288289290291292 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva