Oldal: 2 / 162 ElsőElső 1234561252102 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (1614) összesen

Téma: Motorosok

Senior Member
    Hozzászólás
    1.390

Re:Motorosok

Én még nem motorozhatok az életkorom miatt, de majd szeretnék.
    Apukám motorozik egy BMW F650-el, nagyon jó motor, hosszú túrákon is kényelmes!

Senior Member
    Hozzászólás
    838

Idézet Nisus eredeti hozzászólása
    Hali!

Yamaha Fz6S, 4 év alatt 73000 km-t gurítottam bele. Hosszú- és rövidtávú túrák, télen-nyáron használatban van.
    Hm. Hogy lehet ez? A hírdetésekben 23.000 km-nél több km egyik motorban sincs, akárháyn évesek... Hogy fogod ezt eladni?

Senior Member
    Hozzászólás
    1.873

Idézet Professzor eredeti hozzászólása
    Idézet Nisus eredeti hozzászólása
    Hali!

Yamaha Fz6S, 4 év alatt 73000 km-t gurítottam bele. Hosszú- és rövidtávú túrák, télen-nyáron használatban van.
    Hm. Hogy lehet ez? A hírdetésekben 23.000 km-nél több km egyik motorban sincs, akárháyn évesek... Hogy fogod ezt eladni?
    Akkor majd neki is annyi lesz benne... ;D
    az okos hülyéskedhet, de a hülye ne okoskodjon...

Senior Member
    Hozzászólás
    710

Üdv mindenki!
    Hát ez lenne az én vasam....
    90'-es FZR 400-R
    Kicsit öreg,kicsit csúnyácska,kicsit kicsi,de jól megvagyunk együtt már lassan 6 éve!(zsák+a foltja! )
    Igazából nem szoktam vele messzire közlekedni,csak a lakhelyem szűk környeztét borzolom!

Sose nassolj biológus hűtőjéből!!!

Senior Member
    Hozzászólás
    2.850

Széles utakat!

Suzuki SV
    Egy korszak vége.......

Senior Member
    Hozzászólás
    395

Sziasztok!

Örülök, hogy így megindult a téma. Én is inkább túrázásban gondolkozok, FZ6-ra vagy FZ1-re gyűjtök Remélem elég pénzt sikerül összedolgoznom most agyakorlati félévemben, és akkor bele is vágok. Aztán csatlakoznék néhány túrához nagyon szívesen. Bár az én 3m-es gépem nem fér bele a dobozba, de majd építek egy minit.

Patrik
    Jif65<br />Azur 3m<br />Discus CS 2,7m<br />Tel.:70-574-6317<br />mail.atrik.gerencser@gmail.com

Senior Member
    Hozzászólás
    689

F.Józsinak ne higgyetek, az a kép nem az eredeti állapotú motort mutatja! Igaziból azon szoktak lenni mindenféle bazinagy depronjetek...

Ami a kilométereket illeti, én nem azért vettem, hogy nézzem és elmondhassam hogy van, hanem használni. És beletojok, hogy mi lesz, ha el kell adni, mert nem akarom még eladni. Ha meg úgy veszem, amennyivel kevesebbet adnának érte, annyiért nekem megérte "megvenni" azt a rengeteg élményt, amit nyújtott a sok-sok km alatt. Arról már nem is beszélek, hogy egy 4000 km-el árult motor is lehet sokkal szarabb állapotban, mint az én 73768 km-es paripám. Ez végig van szervizelve, nem pályáztam vele, sőt törve sem volt soha. Nem tötyörgök vele, de nincs széthajtva sem. Bárkinek meg merem mutatni, csak pislognak, hogy mennyi van benne. Vissza meg nem tekerem az óráját, mert aki ért hozzá, az levágja, hogy nem egy 5100 km-t futott vasról van szó. És a szervízregisztráció is adott a Yamahánál... Ja, és a km se sok, van itt a fórumon olyan sárospataki sporttárs, akinek már 100000 fölött van szerintem a Fazerje
    Ő pedig az enyém:
    http://rcpilot.hu/users/1125/3868/b_...9110700651.jpg
    A jó dolgok repülnek. Vagy nagy, feszes cicijük van...

Senior Member
    Hozzászólás
    838

Amikor én vettem az XJ900-am, akkor egyetlen vevő hírdette 78.000 km-el - a többiben 20 is alig volt. A 78.000-től vettem meg.
    Végül 113.000-el adtam el - más kérdés, hogy a hírdetésre senki nem jelentkezett, csak kereskedőn keresztül ment el. Hogy ő mennyire tekerte, meg sem mertem kérdezni...

vergabi
    Guest

Suzuki GSX 750F :P

vergabi
    Guest

Idézet F.Józsi67 eredeti hozzászólása
    Üdv mindenki!
    Hát ez lenne az én vasam....
    90'-es FZR 400-R
    Kicsit öreg,kicsit csúnyácska,kicsit kicsi,de jól megvagyunk együtt már lassan 6 éve!(zsák+a foltja! )
    Igazából nem szoktam vele messzire közlekedni,csak a lakhelyem szűk környeztét borzolom!

Nekem tökre tetszenek ezek a "régi" motorok!!!Sokkal inkább egy FZR mint egy naked...

Oldal: 2 / 162 ElsőElső 1234561252102 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva