Oldal: 3 / 162 ElsőElső 12345671353103 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (1614) összesen

Téma: Motorosok

Senior Member
    Hozzászólás
    395

Re:Motorosok

A hangjuk sem elhanyagolható De azért a mai darabok jobban ugranak
    Jif65<br />Azur 3m<br />Discus CS 2,7m<br />Tel.:70-574-6317<br />mail.atrik.gerencser@gmail.com

Senior Member
    Hozzászólás
    710

Üdv patti0428 !
    A hangjuk sem elhanyagolható
    Igen....főleg 8-16000 fordulat közt! (18-ból 16-nál leszabályoz)
    De azért a mai darabok jobban ugranak
    Gondolom,hiszen a gépek világában is működik az "evolúció"!

Nisus!
    F.Józsinak ne higgyetek, az a kép nem az eredeti állapotú motort mutatja! Igaziból azon szoktak lenni mindenféle bazinagy depronjetek...
    Igazad van!
    Sose nassolj biológus hűtőjéből!!!

Senior Member
    Hozzászólás
    395

Nekem tavalyelőtt nyáron volt szerencsém egy 600-as Fazerhez, és egy Z1000res kawasakihoz. A kawán mondjuk elég viccesen néztem ki, mert én 2m felett vagyok magasságban. De csodálatosan ment mindkettő. Az Fz6 is simán 200 fölé megy, nem kell nagyon noszogatni, de a Z1000-res az egy vadállat. Csak sajnos naked volt, és levitte a fejem a szél
    Mindenesetre én inkább a kényelmesebb üléspozíciót és a hosszabb túrákat részesítem előnyben szemben a sebességgel. Inkább Fazerpárti vagyok, abból is 2004-es évjárattól nagyjából.

Patrik
    Jif65<br />Azur 3m<br />Discus CS 2,7m<br />Tel.:70-574-6317<br />mail.atrik.gerencser@gmail.com

Senior Member
    Hozzászólás
    689

Ez egy tök jó dolog, hogy pár idióta- akik repcsiznek, meg autóznak mintha 6 évesek lennének + még azzal is tetézve, hogy motorozgatnak-,itt összefut az ország minden tájáról. Ám ha megengeditek, óvva intek mindenkit, hogy belemenjünk a másik motorjának, kategóriájának stb fikázásába, mert 1. ebben soha nem lesz egyetértés, 2. amúgyis azt hallgatjuk mindig, hogy milyen fos motorunk van -hiszen a másik mindig a sajátját tekinti CSAK motornak, 3. őszintén, melyikünknek nincs elege már az önjelölt szakértőkből, megmondóemberekből, mindenhezértőkből?
    Inkább örüljünk, hogy egymásra bukkantunk még egy síkon a modellezésen kívűl és szervezzük le baromi gyorsan azt a márciusi túrát valami jó kis hereáztatós helyre!
    A jó dolgok repülnek. Vagy nagy, feszes cicijük van...

Senior Member
    Hozzászólás
    838

Én pl. annyira kőkemény vagyok, hogy az XJ900-am (97LE) lecseéltem egy 650-es Burgmanra (55LE)...
    Ketten is túrűzunk a feleségemmel, ez sokkal kényelmesebb, ennek a vége viszont 217 helyett csak 180...
    Viszont van beépített csomagtartó, automata váltó - tiszta öreguras, pedig csak 35 vagyok

Senior Member
    Hozzászólás
    1.881

hali

én is egy régi motoros vagyok (voltam)

már sajnos saját motorom nincs :'( ( de 90'-től---2000-ig volt 18 db ;D)

szép időszak volt
    ez a topic kicsit felkavarta az emlékeim....

volt többek közt :
    Pannóni TL 250T 1956 (gyárira restaurálva)
    Simson 250 1956 (egyedi építés Born To Be Wild egy régi számában fellelhető)
    Suzuki GS 750 1976 (gyári állapot)
    ETZ 150
    Simson S51
    Yamaha TDR 125 (2 különböző tipus)
    Java 250
    Honda Giorno
    Yamaha SRX 250
    stb....

Pannónia TL 250T

egyenlőre ennyi.....

széles utat
    inkább kátyúmenteset kívánok mindenkinek............

Üdv: Viktor
    YAK 55M ,&nbsp;Kiscápa , Traxxas-Grave Digger, Royal Evo 7 &amp; Cockpit SX 7

vergabi
    Guest

Idézet Nisus eredeti hozzászólása
    Ez egy tök jó dolog, hogy pár idióta- akik repcsiznek, meg autóznak mintha 6 évesek lennének + még azzal is tetézve, hogy motorozgatnak-,itt összefut az ország minden tájáról. Ám ha megengeditek, óvva intek mindenkit, hogy belemenjünk a másik motorjának, kategóriájának stb fikázásába, mert 1. ebben soha nem lesz egyetértés, 2. amúgyis azt hallgatjuk mindig, hogy milyen fos motorunk van -hiszen a másik mindig a sajátját tekinti CSAK motornak, 3. őszintén, melyikünknek nincs elege már az önjelölt szakértőkből, megmondóemberekből, mindenhezértőkből?
    Inkább örüljünk, hogy egymásra bukkantunk még egy síkon a modellezésen kívűl és szervezzük le baromi gyorsan azt a márciusi túrát valami jó kis hereáztatós helyre!

Nahh! Szerintem senki nem fikázza a másik vasát!!!!
    Úgyis az én motorom a legyszebb, mert az én garázsomban áll! Nektek meg a tietek, mert a ti garázsotokban áll! ;D Ez így van teljesen rendben!!!
    Nisus! Szervezzük!
    Széles utat!

Senior Member
    Hozzászólás
    395

Sziasztok!

Nagyon jó ötletnek tartom a túrázást, de valószínűleg én csak kocsival tudlak követni titeket maximum, mert egyenlőre picur vagyok a motorozáshoz. Dolgozok ezerrel az egyetem mellett is, hogy megvehessem a vasat, de maximum nyár végére lesz rá keret ahogy számolom. Vagy beruházok egy régebbi cbr-re Ez a két lehetőség van.

És tényleg inkább kátyúmentes utat, mert ezek az utak...
    Patrik

Senior Member
    Hozzászólás
    239

Sziasztok! Én is motorozok pár éve, jelenleg egy Yamaha SR 500 boldog tulaja vagyok. Jó ötlet szerintem is a közös túra, ajánlom figyelmetekbe az általunk korábban szervezett túrákat: www.mathemotor.hu , amiket idén szeretnénk folytatni, és szívesen látunk rajta Titeket is! Üdv : Yakari
    HUN-1300

98 ezernél járok, és újonnan vettem.
    http://www.youtube.com/watch?v=D8OdXisFSZI kis videó nagyobb útjaimról

Idézet Nisus eredeti hozzászólása
    Hali!

Yamaha Fz6S, 4 év alatt 73000 km-t gurítottam bele. Hosszú- és rövidtávú túrák, télen-nyáron használatban van.

Kéne szervezni tavaszra valami finom kis kanyargást. A dobozban meg elfér egy csupaszárny...

Oldal: 3 / 162 ElsőElső 12345671353103 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva