Oldal: 5 / 5 ElsőElső 12345
Eredmény: 41 - 46 (46) összesen

Téma: Ha elfogy a magasság...

Member
    Hozzászólás
    40

Re:Ha elfogy a magasság...

Itt két modell is pórul jár pilótahiba miatt. A videó többi része nem érdekes. Nem tudom, volt-e már.

https://www.youtube.com/watch?featur...l1V_85Mo#t=672

Senior Member anakonda logója
    Hely
    göd
    Hozzászólás
    136

Amikor orrkönnyű a repcsi...

...és leborul oldalra, azt a leborult szivarvégit!

Egy ZH Yak kettétörésének sztorija:
    Harmadik próbálkozásra sikerült úgy belőni a súlypontot, hogy épp csak egy hangyafasznyit legyen orrkönnyű, és a modell hülye gazdija azt higgye, hogy ez még elmegy. Nos amíg a kis drágaságom a felhőket karcolta, addig nem is volt gond, de leszállásnál...öö.. Egy fölötte elszálló 1:1 teherszállító gépből kiesett egy hordónyi nitroglicerin és pont a Yakra esett, és szerteszét repítette a modellt. A valóságban viszont amikor kilassítottam leszálláshoz, leborult oldalra és fűbe harapott.
    A sikeltelen kútásási kísérletből eredő sérülések: Kettétört törzs, kitört főfutó, a kabintető másfél méterre volt a géptől.

Üdv.
    anakonda
    Az orrnehéz gép randán repül,az orrkönnyű meg csak egyszer

KékFelhő, Yak-55,Auto g-2, BH Aero Cruiser, Solero,JCP Crack Su-29 3D, Cessna 182, Saját tervezésű és építésű tréner, CX-10 quadrocopter, Das Ugly Stik, Super Kinetic, Fieseler 156 Storch, Kis világító csupa by Cseb

Control: FS-T6
    1PLANE2FLY3D4EVER

Senior Member
    Hely
    Óbecse, Szerbia
    Telefon
    +38163519074
    Hozzászólás
    639

Amikor nincs motorerő...

Vissza a kezdetekhez....
    Abszolutt tudatlanság, tapasztalatlanság, túl nagy fordulatú motor és túl pici légcsavar. A végeredmény? Hááát, ez:

Motor és legcsavar csere után is a MiG orra többször ujjá lett építve

Senior Member
    Hely
    Óbecse, Szerbia
    Telefon
    +38163519074
    Hozzászólás
    639

Ha megvan a kellő önbizalom...

Mivel párszor összetörtem a felettébb lévő MiG-et, ezért úgy határoztam, épitek egy másikat, ami már tökéletes lesz. A modell meg is épült, és eljött az első reptetés pillanata. Nos, itt van a videó is róla:

https://www.youtube.com/watch?v=q6pdctwFbo8

A tolórúd nem volt elég helyen rögzitve és meghajlott. Ezért nem volt semmi reakció

Senior Member
    Hely
    Óbecse, Szerbia
    Telefon
    +38163519074
    Hozzászólás
    639

Amikor elfogy a magasság...

Néha a leszállópálya, adott esetben az út nem volt elég széles... A kerék megakadt, a modell meg bukfencezett egyet...

Na, de ennek a modellnek a balsorsa itt még nem ért véget...

Senior Member
    Hozzászólás
    923

Cool Amikor gondolatban máshol vagy...

Szép emlékű Stuntmasteremmel történt, hogy épp a vitorlázó gépekkel kis magasságban, nagy sebességgel végrehajtott műrepülésről, konkrétan háton repülésről elmélkedtem a velem együtt repülő pilóta társammal, amikor is a gondolatot tett követte és koppig toltam a magasságit. A probléma az, hogy a Stuntmaster nem vitorlázó és nem háton repült, ellenben igen kis magasságban. Nem gondoltam volna, hogy hab gép is tud ekkorát csattanni.

A többit nem részletezem, ezentúl sosem repülök más figurát gondolatban és a valóságban egyszerre.
    Duplex EX HUN-3631

Oldal: 5 / 5 ElsőElső 12345

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve