Oldal: 26 / 26 ElsőElső ... 162223242526
Eredmény: 251 - 260 (260) összesen

Téma: Új motor a láthatáron

Senior Member
    Hely
    Szigetszentmiklós
    Hozzászólás
    818
    @Dudkin

Belépés után rossz az átirányítás a redirect-et meg kellene nézni itt: Admin CP -> Settings -> Options -> Site Name / URL / Contact Details

Administrator Dudkin logója
    Hely
    Mount Vernon, New York
    Hozzászólás
    2.200
    mmm nem latok hibat a redirectben. Hova redirectel?

Senior Member
    Hely
    Szigetszentmiklós
    Hozzászólás
    818
    Idézet Dudkin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    mmm nem latok hibat a redirectben. Hova redirectel?
    Érdekes, mert nem mindig csinálja:
    Screen Shot 2015-01-30 at 8.00.12.jpg

Senior Member
    Hozzászólás
    508
    Koszi a mobilos feluletet! Jol hasznalhato tetszik!

Senior Member
    Hely
    Budapest
    Hozzászólás
    2.042
    Ja ja villogott csak azt nem írták ki hogy mikor is fog törlődni pontosan. Én úgy jártam hogy akartam menteni párat. Halogattam halogattam. Aztán jött az új fórum. Ha mondjuk kiírták volna hogy még egy hét még két nap stb. Az jó lett volna. Kicsit azért sajnálom mert voltak olyan beszélgetések amik már nem pótolhatóak ugyanis az a modellező kolléga akivel beszélgettem itt már meghalt. (WChaun, Gasty) Nyugodjanak békében.
    Szóval ezeket azért sajnálom. De ez van.
    A boldogság mértéke egyenes arányban növekszik a földtől elhagyott méterek számával.

Mx 12, Blackbird, Plankwing, Telemaster, See Bee, qadrocopi.

Senior Member
    Hely
    Budapest
    Hozzászólás
    2.042
    Köszi azóta megtaláltam hogy kell beállítani hogy lehessen látni. Elég hülyeség hogy alapból nem így teszi be a motor hogy mindent látni lehessen.
    De lényeg hogy megvan. Nem mintha sokat számítana csak azért mégis sajnáltam volna ha elvész.
    Idézet Huszi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Amúgy nekem alapvetően tetszik az új fórum a néhány kellemetlenségtől eltekintve. Nekem is hiányzik az a funkció amúgy ami azokat a topicokat hozza föl amikhez valaha hozzászóltunk és új válasz született. Az azért egy jó dolog volt. Kár érte.
    De amúgy jópofa az egész bár kicsit még én is bolyongok mint vasorrú a mágneses viharban...

Viszont biztosan jó nagy meló lehetett mindezt létrehozni. Becsülöm ám azért.

Egy kérdés: A régóta várt és sokat emlegetett videó beágyazást nem sikerült megoldani még?? Az még sokat dobna az egész színvonalán.
    Szerintem sokan örülnénk neki.

Üdvözlettel: Viktor
    Utoljára módosítva: Viktor által : 2015-02-04 00:01 Oka: eszembe jutott még pár dolog. :)
    A boldogság mértéke egyenes arányban növekszik a földtől elhagyott méterek számával.

Mx 12, Blackbird, Plankwing, Telemaster, See Bee, qadrocopi.

Senior Member chris. logója
    Hely
    Salzburg
    Hozzászólás
    1.239
    Kapok mailt az "új motor a láthatáron" oldalról, amit meg is tudok nézni.
    De, ha "ötletek a fórum szerkesztéséhez"-nél keresem, nem találom.
    Miért?
    DEVO 10
    T-Rex - Raptor - Predator
    62,18

Senior Member sterby logója
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólás
    1.008
    Rendezést át kell állítani. Kezelőpult, Beállítások, Téma megjelenítés, azon belül Alap Téma időhatár: Összes téma.
    A fórumokban pedig a fejlécben rákattintasz az Utolsó hozzászólás-ra hogy a legfrissebb kerüljön felülre (mellette a kis nyíl lefelé mutasson).

Hely
    Salzburg
    Hozzászólás
    1.239
    Idézet sterby eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Rendezést át kell állítani. Kezelőpult, Beállítások, Téma megjelenítés, azon belül Alap Téma időhatár: Összes téma.
    A fórumokban pedig a fejlécben rákattintasz az Utolsó hozzászólás-ra hogy a legfrissebb kerüljön felülre (mellette a kis nyíl lefelé mutasson).
    Igen, ezért nem értem, mert így van beállítva és minden oldal teljesen jól működik.

Most viszont az "ötletek a fórum szerkesztéséhez" oldal fejlécénél rákattintottam az "utolsó hozzászólás"-ra, előre jöttek a régi hsz-ek, majd újra rákattintottam, visszajöttek az új hsz-ek és ott van ez a téma is. Tehát, valójában nem csináltam semmit, még is jó lett.
    DEVO 10
    62,18

Hely
    Salzburg
    Hozzászólás
    1.239
    Na, kiléptem-beléptem, újra nincs. Utolsó hsz-re 2 kattintás, újra van. Akkor ez mától így működik
    DEVO 10
    62,18

Oldal: 26 / 26 ElsőElső ... 162223242526

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve