Oldal: 2 / 26 ElsőElső 12345612 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (260) összesen

Téma: Új motor a láthatáron

Senior Member
    Hozzászólás
    127

Re:Új motor a láthatáron

Szia Dudkin!

http://forum.rcmodell.hu/index.php/topic,63100.0.html
    http://forum.rcmodell.hu/index.php/topic,47057.0.html

Sokszor ha találok esetleg érdekesnek tűnő hirdetést vagy leírást, nehezen találom meg újra. Nagyon sokat segítene, ha a témák elején egy színkóddal, vagy hasonló módon esetleg 2-3 fokozatú fontossági megjelölést tudnék tenni egyszerű módon. A megjelölés olvasatlanként lehetőség erre nem mindig alkalmas és elegendő, mert az érdekteleneket is olvasam, mégsem akarok oda visszamenni.

Kiemelve rögtön látható lenne, hogy ott a múltkor vmi érdekeset találtam, ha 30 helyen bejelölöm az értesítést, ezzel lesz tele a postafiókom, de a sorok között tallózva ekkor sem látom, mi az amit máskor hasznosnak találtam.

jó lenne egy kis kocka ott a sorok elején, ahová mindenki jelzést tehetne magának akár egy számmal, vagy néhány karakterrel. Így a saját szisztémája alapján bárki gyorsan rákereshetne és listázhatná az adott témában eddig fontosnak ítélt topicokat, vagy pláne hozzászólásokat. (pl. 180 oldalas topic, konfiggokkal foglalkozó konkrét 12 hozzászólását, amit egyébként napokig tartana újra olvasni és megkeresi.) Most papírokon listázom, ami nem túl informatikus megoldás. Ha technikailag nem lehet, akkor megértem, de jó lenne.

A belinkelt hozzászólások lényegét kimásoltam, hogy ne kelljen végig olvasni. A kereső funkció MELLETT nagyon hiányzik egy ilyen lehetőség, ha látsz benne fantáziát és megoldható, akkor sok időt megtakarítana.

Köszönöm, üdv: Robi

Senior Member
    Hozzászólás
    153

igazábol ami számomra picit zavaró hogy ha beírok egy topicba akkor örök életre értesít. vagy csak én vagyok béna? ki lehet ezt kapcsolni valahol?

Senior Member
    Hozzászólás
    813

Idézet anthoni eredeti hozzászólása
    igazábol ami számomra picit zavaró hogy ha beírok egy topicba akkor örök életre értesít. vagy csak én vagyok béna? ki lehet ezt kapcsolni valahol?
    Üdv!
    Ne vedd magadra, de a második verzió. Akárhányszor kapsz egy értesítést, a levélben van egy "ide kattintva leiratkozhatsz a témáról:" címkéjű link, a második mindig
    Traxxas Slash RPM 2wd<br />HK 2,4GHz<br />módosított Himoto 9,5T + EZRUN 60/360A ESC

Senior Member
    Hozzászólás
    813

Lehet, hogy félreértettelek, lehet erre gondoltál:
    "Értesítés bekapcsolása ha hozzászólok vagy válaszolok egy témában."
    Ez a profil menü-->Értesítések rész alatt kapcsolható ki
    Traxxas Slash RPM 2wd<br />HK 2,4GHz<br />módosított Himoto 9,5T + EZRUN 60/360A ESC

Senior Member
    Hozzászólás
    153

köszi most már nézni fogom!

Senior Member
    Hozzászólás
    813

Lehet kíváncsiskodni, hogy hol tart a dolog?

Administrator Dudkin logója
    Hely
    Mount Vernon, New York
    Hozzászólás
    2.200

Nyár van Amig sut a nap ez egy picit a hatterbe szorult!

Igyekszem vele foglalkozni

Senior Member
    Hely
    Budapest XIX
    Hozzászólás
    329

Idézet Dudkin eredeti hozzászólása
    Nyár van Amig sut a nap ez egy picit a hatterbe szorult!

Igyekszem vele foglalkozni

Szia Dudkin,

Szeretném megkérdezni, hogy a jelenlegi fórum motor mellett elérhetővé tennéd-e a fórumot a Tapatalk mobilos fórum olvasó alá?

http://www.tapatalk.com/faq.php

Androidról kényelmesebb és gyorsabb is lenne böngészni, illetve rövid válaszokat írni a klienssel, mint a beépített browser-rel.

üdv
    Gábor

Easy Glider Pro, Twinstar II, HK-450 pro

Senior Member
    Hozzászólás
    813

Csak nekem nem tűnt fel változás, vagy tényleg nem történt változás még?

Senior Member Pistu logója
    Hozzászólás
    4.487

Szia Dudkin,

Lehetne esetleg egy olyan extrat kerni az adok veszek topikhoz, hogy a futo sajat hirdeteseket a lista elejere lehessen hozni anelkul hogy teleszemetelnenk es igy a hasznos infot eltuntetnenk a lista elejerol? Mondjuk napi 1xi lehetoseggel. Peldanak a hardveraprot hoznam fel.

Koszi

Oldal: 2 / 26 ElsőElső 12345612 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve