Oldal: 47 / 147 ElsőElső ... 374344454647484950515797 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 461 - 470 (1466) összesen

Téma: FPV OFF topic, szájkaratésok ide, ha már nem bírod magadban tartani, ne szemetel

Senior Member pulsarxp logója
    Hely
    Budapest XXI, Monor
    Hozzászólás
    5.162

Re:FPV OFF topic, szájkaratésok ide, ha már nem bírod magadban tartani, ne szemetel

Idézet Smith eredeti hozzászólása
    Idézet pulsarxp eredeti hozzászólása
    Szóval azon gondolkodtam, hogy nem próbált még valaki építeni indító állványt, vagy kilövő szerkezetet ezeknek a repcsiknek?
    Én régebben próbálkoztam vele,néha elkanyarodott,de müködött!! (nem röhögni) ;D ???
    nekem tetszik
    Mi startolt vele?

Moderátor csomy logója
    Hely
    Budapest
    Hozzászólás
    2.326

Re:FPV OFF topic, szájkaratésok ide, ha már nem bírod magadban tartani, ne szemetel

én kérdeztem, és egy EasyFPV-t "lőnék" ki vele
    Bocsi. Csak a következő nick-ig tekertem le

Senior Member Smith logója
    Hely
    Dél-Pesti bokor pilóta
    Hozzászólás
    1.675

nekem tetszik
    Mi startolt vele?
    Többnyire hab gépet indítottam róla,Easy Glider,Csupa,még az UAV-t is! ;D

Hely
    Budapest XXI, Monor
    Hozzászólás
    5.162

Na, ma sikerült is bebizonyítanom, hogy miért is kéne nekem katapult, vagy futó. 4 startból négyszer semmi Pedig Smith olyan jól eldobta nekem, most viszont 2 méternél tovább nem jutottam, azt is orral előre

Senior Member
    Hozzászólás
    470

én star-ra raktam futót, kb 3 centi hosszú rtg lemez a futószár, különben kitörne a habból (így is kitört párszor) a farka csak csúszik, de aszfaltról felszáll.
    Mayday, mayday, mayday!

Moderátor csomy logója
    Hely
    Budapest
    Hozzászólás
    2.326

... 4 startból négyszer semmi...
    Ezt így hogy? Ez a Styro Easy? Nekem a TS Bálinttól úgy megy fel manualban, hogy öröm nézni. Csak el kell engedni...

Hely
    Budapest XXI, Monor
    Hozzászólás
    5.162

Idézet csomy eredeti hozzászólása
    ... 4 startból négyszer semmi...
    Ezt így hogy? Ez a Styro Easy? Nekem a TS Bálinttól úgy megy fel manualban, hogy öröm nézni. Csak el kell engedni...
    Igen, az. Hát két nagyon egyszerű oka van. Az első, és szerintem a leglényegesebb, hogy béna vagyok. Nem volt még "eldobós" gépem. Smith olyan szépen eldobta nekem, hogy csak na
    A másik, hogy nem is a megfelelő csavar van rajta. Egy puha 8x4-es van rajta a 7x6 helyett. Van itthon 8x6-osom, felrakom majd rá, és ha lesz még a héten (jövő héten) rá jó idő, akkor megpróbálkozom újra.
    (Csak előbb egy picit ragasztok )

Moderátor csomy logója
    Hely
    Budapest
    Hozzászólás
    2.326

(Csak előbb egy picit ragasztok )
    Robottal használod?
    Videód nincs? Adhatnánk tanácsokat.

Senior Member sterby logója
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólás
    1.008

pulsarxp, csak gyakorolnod kell az eldobást. Vegyél Bálinttól egy dobálós Fik-et, lesz vagy 1500.-HUF. Ezt dobálva majd meglátod milyen szögben milyen erővel lehet a legtovább kisiklatni, ezután már gyerekjáték lesz bármilyen habgép kézi indítása.
    (A titok a pontos súlypontbeállítás)

Hely
    Budapest XXI, Monor
    Hozzászólás
    5.162

csomy:
    nincs robotom még. Így felidézve az eseményeket az volt a baj, hogy mindig meredek szögben próbáltam eldobni, hogy magasra mennyen, ám így hamar sebességet vesztett, átbillent, és nem gyorsult annyit, hogy a magasságival korrigáljak.
    Videó lehet hogy van, még nem néztem, mert az eséstől szétcsúszott az aksi csati, és nem tudom mennyire nézhető ilyenkor a videó, de meglesem.

sterby:
    Köszönöm a tippet, valami hasonlóra gondoltam én is.

Oldal: 47 / 147 ElsőElső ... 374344454647484950515797 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva