Oldal: 1 / 91 123451151 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (903) összesen

Téma: Graupner " HOTT" rendszer.

Senior Member
    Hozzászólás
    918

Graupner " HOTT" rendszer.

Sziasztok

Ez egy elég új rendszer információm szerint,ezért nem is tudok semmit róla.
    De nekem tetszik az új dizájn.

Esetleg ti mit tudtok róla? Tapasztalat?

Üdv: Asis
    Backup Error &lt; HOTT &gt; 4WD(VRX) &amp; SKY(TITAN-E325+REX500)<br />//M3-Scania<br />Nyugalom,a hosszú élet rit

Senior Member
    Hozzászólás
    918
    Backup Error &lt; HOTT &gt; 4WD(VRX) &amp; SKY(TITAN-E325+REX500)<br />//M3-Scania<br />Nyugalom,a hosszú élet rit

Senior Member
    Hozzászólás
    918

Re:Graupner " HOTT" rendszer.

Klassz

Ez a hivatalos verzió. :-X

Esetleg van már valakinek itthon ? :

Senior Member
    Hozzászólás
    241

Helló!

Nekem nincsen ilyen, viszont nagyon nem értem, hogy itthon miért nem lehet már kapni sehol graupner távokat.
    ZMR250 Tamiya DT-02 Sakura Zero S

Senior Member
    Hozzászólás
    282

Szia!

Szerintem nagyon kevesen keresik ezt a márkát a boltokban. A nagy 2,4Ghz-es trendet is kicsit későn kezdte bevezetni a gyártó, illetve a HOTT előtt volt ez az IFS, de ezzel valami nem stimmelhetett, nem terjedt el, a vevők ára is borsos volt hozzá, stb.

A másik dolog meg a külföldi netes boltok ugye. Ha megkívánsz egy ilyet, belépsz, kosárba vele, 2-5 nap múlva kopogtat a futár, kifizeted. Az ár a hazaival összehasonlítható, a szolgáltatás néhány kivételtől eltekintve ugyan az. Persze ez már nem ide tartozik...

Üdv,
    Tekergő

Senior Member
    Hozzászólás
    918

Sziasztok

Nekem 1 MX-12 volt az első rádió,és szerintem jó kis adó. Illetve a graupner sem rossz márka.
    Magáról a rendszerről,hát valamit fél füllel hallottam,h a futaba fast rendszerre. De egyre jobban vonz ez az adó.
    Még mindig nincs senkinek??

Senior Member Karajev logója
    Hely
    Tirol
    Hozzászólás
    3.812

Sziasztok!

Regen Graupnerem azutän Spektrumom volt es most ismet Graupnerre vältottam.
    Sem a Graupnerrel sem a Spektrummal nem volt gondom.

Nagyon okos kis keszülek,elterö a menü a regi megszokott Graupner töl ami ügye nagyban hasonlitott a DX7 hez (bär a dx7 ki volt egeszitve nehäny hasznos dologgal).

Szerintem a menü ättekinthetö,könnyen kezelhetö..
    A helis mixeknel pl kivälaszthato a throttle hold es a idle kapcsolot melyik oldalon szeretnenk hasznälni.
    A stopper inditäst is a felhasznälora bizza a gyärto..ahol tetszik.
    Bär a megszokottaktol elteröen ugy kell elöhivni ha több repülesi modot szeretnenk beällitani (ez erdekes volt) .
    De minden megtalälhato a menüben.
    A nemet manuälba ahogy lesz idöm belebujok...
    A Bind menü is kapott monitort igy ellenörizhetö amikor tanitjuk a vevöt,hogy melyik csati hogy äll es hogy rendben van e...
    Nekem tetszik es är ertek aränyban nincs rossz helyen!

Ha igeny van rä szivesen teszek fel kepeket a menüröl.

"GW Slick 540 - AxiGold" / "Extra 330 RR"" /"E339 EDF Jet" / "Sebart Avanti S EDF" / " Spektrum"

Senior Member
    Hozzászólás
    918

Szia

Igen,szívesen megnézzük a képeket. Véletlen Pest felé nem jársz?
    Csak,h kézbe is lehessen fogni.
    Nekem is volt mindkettő, a GRAUPNER jobban tetszett. Angol menü is van hozzá?
    További teszt beszámolókat várunk tőled. Milyenek a karok,a műanyag minősége,kényelmes-e,stb?

Senior Member Karajev logója
    Hely
    Tirol
    Hozzászólás
    3.812

A karok ahogy megszoktuk &#228;llithatoak.
    A m&#252;anyagok min&#246;sege jo,diz&#228;jn rendben van.
    (PL :A Futaba T8FG m&#252;anyaga/diz&#228;jn nagyon nem tetszett nekem ..elnezest ha valakit megsertek.)

A radio gy&#228;rilag ugy erkezik,hogy minden kar k&#246;zep &#228;l&#228;sban van teh&#228;t mindegyik kar rugos minden ir&#228;nyban!Termeszetesen a ciklikuson maradt a rugo a kollektiv/gaz - rudderkaron pedig ahogy megszoktuk a rudder ir&#228;nyban termeszetesen benne hagytam a gaz/kollektivet pedig a racsni segitsegevel lehelet puh&#228;ra &#228;llitottam. A megfelel&#246; be&#228;llit&#228;s erdekeben racsni es csuszk&#228;s szorito is van benne.
    Az el&#246; kepen l&#228;thato mit kell kiszerelni...
    Mod 1-4 v&#228;laszthato..A fent emlitett bindelesnel a tanulo/oktato be&#228;llit&#228;sra gondoltam lejjebb a foto is mutatja.
    Angol - Nemet men&#252; benne van Spanyol,Olasz,Francia let&#246;lthet&#246;.
    Esetleg ha sz&#252;kseges a magyar,akkor erdemes nezni a frissiteseket h&#228;tha b&#246;vitik..nem tudom.

Neh&#228;ny foto a men&#252;b&#246;l:

&#220;dv!
    Gabor
    "GW Slick 540 - AxiGold" / "Extra 330 RR"" /"E339 EDF Jet" / "Sebart Avanti S EDF" / " Spektrum"

Oldal: 1 / 91 123451151 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva