Oldal: 13 / 91 ElsőElső ... 3910111213141516172363 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 121 - 130 (903) összesen

Téma: Graupner " HOTT" rendszer.

Senior Member
    Hozzászólás
    445

Re:Graupner " HOTT" rendszer.

Idézet dezsikkh eredeti hozzászólása
    Idézet Vanek eredeti hozzászólása
    Sziasztok!

Az MX 12-höz hol lehet vevőt kapni?
    Nézegetem a nagyobb hazai boltok oldalát, de sehol se láttam Graupner vevőt.
    Vagyis inkább: nem tudom, hogy mit kell nézni, hogy kiderüljön, hogy kompatibilis-e vagy sem.
    Szóval a kérdésem az lenne, hogy milyen jelölést keressek a vevőn, ami alapján el tudom dönteni, hogy kompatibilis-e, meg ha esetleg tudnátok mondani boltot, ahol lehet kapni (az se baj, ha nem drága )

(Még nincs rádióm, csak gondolkozok egy Easy Star II-n és kéne ugye rádió is, és ez a fórum alapján szimpatikus, csak azt néztem, ha mondjuk lenne majd több gépem, kb hol és mennyiért lenne plusz vevő.)

Üdv:
    Vanek
    Én is Álmodozom egy ilyen rádióról de még sokat kell kuporgatnom hozzá.
    Közben bennem is felmerült a vevő kérdés és ezt találtam.
    Itt már rendelhető. Sajna az olcsóbbik sokára fog megérkezni.

http://www.conrad.hu/conrad.php?name=Search

Ejha, ez a konrád igen drága.
    A Zenn-nél jóval olcsóbb, ha hazai boltokban utazunk.

Csak lenne kici óccó vevő is hozzá. Én is beleszerettem, no de ilyen vevőárak mellett...

Senior Member
    Hozzászólás
    350

A héten meg akartam rendelni a zenn.hu-ról de pechemre 1 órával a hívás előtt vitték el az utolsó darabot,és csak kb 1 hét múlva lesz újra. ...... Nézegettem a schweighofert és ott láttam hogy 150 euró csak,és van hozzá hangmodul is.....Na most ez majd 10 rugóval kevesebb mint itthon.A kérdésem az lenne hogy valaki el tudná mondani hogy mi kell a rendeléshez,vagy hogy működik a dolog!?....Gondolom PayPal meg regisztráció az oldalon.

A segítséget előre is köszi Gtom

Senior Member
    Hozzászólás
    698

Idézet Gtom eredeti hozzászólása
    A héten meg akartam rendelni a zenn.hu-ról de pechemre 1 órával a hívás előtt vitték el az utolsó darabot,és csak kb 1 hét múlva lesz újra. ...... Nézegettem a schweighofert és ott láttam hogy 150 euró csak,és van hozzá hangmodul is.....Na most ez majd 10 rugóval kevesebb mint itthon.A kérdésem az lenne hogy valaki el tudná mondani hogy mi kell a rendeléshez,vagy hogy működik a dolog!?....Gondolom PayPal meg regisztráció az oldalon.

A segítséget előre is köszi Gtom
    Helló
    Master Card vagy Visa is jó a fizetéshez.
    Üdv

Senior Member
    Hozzászólás
    276

Én is a sweighofernél vettem,szvsz jobban megéri,mint itthon.Hangmodulnak nem tudom mennyi értelme van (csak fülhallgatóval működik).

Én paypallal fizettem.
    Reely Sky Hawk 3ch<br />Easy star white; Graupner MX-12 HOTT 2.4ghz

Senior Member
    Hozzászólás
    350

Valaki próbálta már vele valamelyik "komolyabb" szimulátort??Vagy melyiket tanácsoljátok?........Én megszereztem a Realflight g3-at,igaz nem legújabb de jó lesz .....
    Sajna még várnom kell míg kipróbálhatom,mert csak elő rendelést vettek fel a Zenn-nél készlet hiány miatt.Németből a rendelést meg nem tudtam megoldani ;D.....Így mire megjön az még 1,5 hét :S...... Szimulátor kábelt gondolom külön meg kell venni mert a csomag leírásában nem találtam leírva :

Senior Member
    Hely
    Bp
    Hozzászólás
    959

Ha rendelek egy ilyen távolt (első távom, tök kezdő vagyok), akkor mit érdemes még hozzá venni? Látom, hogy van a csomagban 1500-as akku és gyári töltő is. Ezek megfelelőek? Kiegészítő kellhet még hozzá valami? Egy postával jobb lenne mint külön-külön fizetni mindenért. Köszönöm előre az infót.

Senior Member
    Hozzászólás
    276

Lehet,hogy csak az enyém ilyen,de új kora óta az 1500-as akksi nem túl sokáig bírja,legalábbis szerintem.Kb 1,5-2 óra alatt lemerül. Még nem mértem le pontosan,lehet ennél is kevesebb.

Senior Member
    Hely
    Bp
    Hozzászólás
    959

Nem írtatok semmit, így végül csak a távot rendeltem meg, 150euro szerintem nem sok érte, relatív egy okos táv és minőségi ahogy olvasgattam kifejezetten megbízható kapcsolattal. Nekem jó lesz
    Amit elvileg adnak vele kábelt azzal lehet szimuzni is, vagy az arra nem való?

Senior Member
    Hozzászólás
    276

Hi,

nincs hozzá szimu kábel és én nem is találtam sehol.Ami van hozzá kábel,elvileg firmware frissítésre van,de aztán még a is lehet,h szimuhoz is jó.

Szimuhoz amúgy Kekbon tanácsára vettem egy 2 joyos gamepadot,tökéletes erre,sose merül le.

Senior Member
    Hozzászólás
    327

sima jack-jack kábel és trainer csatlakozon mehet a PC mikrofon bemenetére
    Graupner Mc-16 hott
    Energija_v1, ZoneV2.hom, Supergee2.hom, Kelly by Kyosho (OS max 55AX)

Oldal: 13 / 91 ElsőElső ... 3910111213141516172363 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva