Oldal: 65 / 65 ElsőElső ... 15556162636465
Eredmény: 641 - 650 (650) összesen

Téma: Align 3GX Flybarless

Senior Member Karajev logója
    Hely
    Tirol
    Hozzászólás
    3.812
    Idézet tpeterfy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Frissítettem ma a szoftverét is.
    Szerintem ezen nem állítható, de utána nézek.
    utolsó ötletem,új modell memória kiválasztás..3szervó 120 fok,azaz 2 roll 1 nick.
    minden alapbeállításon a rádion,semmi mix vagy trimm.

ujrabindel..proba ha nem indul el akkor a 3gx a kehes.

Van amikor egy apróság felett siklik el az ember,hátha...
    "GW Slick 540 - AxiGold" / "Extra 330 RR"" /"E339 EDF Jet" / "Sebart Avanti S EDF" / " Spektrum"

Junior Member
    Hely
    Nittel, Reinland-Pfalz, Deutschland
    Telefon
    +352691241194
    Hozzászólás
    23
    Idézet Karajev eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    utolsó ötletem,új modell memória kiválasztás..3szervó 120 fok,azaz 2 roll 1 nick.
    minden alapbeállításon a rádion,semmi mix vagy trimm.

ujrabindel..proba ha nem indul el akkor a 3gx a kehes.

Van amikor egy apróság felett siklik el az ember,hátha...
    Ezt is megcsináltam már párszor. Akkor marad az, hogy felveszem a kapcsolatot a forgalmazóval, és visszaküldöm neki. Sajnos nincs itthon másik vevő és adó, hogy azzal is kipróbáljam.
    Nagyon szépen köszönöm a tippeket és a segítséget.
    Mindenféleképpen jelentezem majd, hogy mi lett a vége?

Üdv: Tibi
    Align T-rex 450L Dominator 3S + Graupner MX-12

Támogató headhunter86 logója
    Hely
    Székesfehérvár
    Telefon
    +36-30-570-71-77
    Hozzászólás
    1.413
    Őszintén szólva, ha tényleg baja van a 3GX-nek én nem várnám meg a cserét, ha egyáltalán cserélik, bár kétlem. Szerezz be egy normális vezérlőt, sok kellemetlenségtől megkímél, főleg így az elején.
    Mivel 3GX-el nekem is csak a bajom volt. Hidegben pl. behúzta az imbolygót, első startnál. Elég macerás a beállítása is, legalább is többi gyártóéhoz képest.
    T-Rex 500L Dominator MSH BRAIN
    Gens Ace LiPos
    FUTABA T14SG

+Dávid

Junior Member
    Hely
    Telefon
    +352691241194
    Hozzászólás
    23
    Idézet tpeterfy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Kezdő helis vagyok, legalábbis ebben a kategóriában, és lenne pár kérdésem. Beruháztam egy T-rex 450L dominátor 3S-re, egy Graupner MX12-es távval, és Graupner GR-12-es vevővel. Össze is raktam, bekötözgettem a szervókat, vevőt, FLB rendszert, ESC-et, motort. A vevőt bindeltem a távval, de innentől kezdve meg sem nyikkan semmi. A 3GX-en bekapcsoláskor (áram alá helyezés) mindkét led piros, majd a bal oldali zöldre vált. Egyedül a gázadásra reagál, pörgeti a motort, de semmi egyéb. A távon beállítottam a szervókat, és ami a német videókból ki tudtam szűrni. 5x ellenőriztem, szedtem szét, és dugtam össze a csatlakozókat, de semmi.
    Vajon mi lehet a bibi?
    Ha valakinek enne ötlete, arra kíváncsi lennék. Sajnos mint írtam, kezdő vagyok, az én tudományom itt megállt.
    Előre is köszönöm.
    Sziasztok!
    Ahogy ígértem, beszámolok a fenti történet folytatásáról:

Miután minden tippet, tanácsot kipróbáltam, felvettem a kapcsolatot a forgalmazóval, aki szintén adott egy pár ötletet (ugyanazokat amiket itt kaptam), majd mondta, hogy küldjem el neki a 3GX-et. Elküldtem neki, megnézte, és minden tökéletesen működött. Visszaküldte azzal, hogy amint a kezemben van hívjam! Így is történt, de nálam meg sem akartak mozdulni a szervók. Telefonon mondta, hogy mit csináljak, mit nézzek meg, hova lépjek a menüben, de semmi változás. Abban maradtunk, hogy küldjem el neki a komplett helit, tokkal-vonóval. Ez egy hete, pénteken volt. Sajnos aznap lemaradtam a póstáról, másnap ünnepnep volt (25 éve egyesült Németország), így csak hétfőn tudtam volna feladni. Gondoltam egyet, és hétfőn reggel bepattantam a kocsiba, és elvittem személyesen (230 km). Kiraktam a pultra, és a srác próbálgatta. Azt mondta, ő még ilyet nem látott. A 3GX-el minden szervó tökéletesen működött, csak az a két típus nem, ami az én gépemhez volt. Hozott ugyanolyan szervókat, és azokkal sem működött, viszont akármilyen másik szervóval tökéletesen funkcionált. Vakargatta a felyét rendesen. A szervók jók voltak (teljesen újak), egy tesztelővel megnézte az összeset.
    Azt mondta, hagyjam ott, majd jelentkezik,hogy mire jutott. Ma ráírtam egy e-mailt, hogy mi a helyzet? Azt mondta, hogy nem tudtak rájönni a hiba okára, így orvosolni sem tudják. Kicserélik a 3GX-et, és az újjal együtt postára is adják a helit. Fél óra múlva jött is a levél, hogy feladták.
    Holnap, de legkésőbb hétfőn itt lesz a csomag, és remélem végre kezdhetem a beállítást. Biztos lesz pár kérdésem, de remélem ez a gond már az újrendszerrel megoldódik.
    Köszönöm a tippeket és a segítséget!

Tibi

Senior Member Karajev logója
    Hely
    Tirol
    Hozzászólás
    3.812
    Remélem megoldòdik a problémád.
    De azért nyugtass meg hogy ezek nem analog szervòk? Milyen tipusú szervòk vannak a ciklikuson?

Üdv,Gabor
    "GW Slick 540 - AxiGold" / "Extra 330 RR"" /"E339 EDF Jet" / "Sebart Avanti S EDF" / " Spektrum"

Junior Member
    Hely
    Telefon
    +352691241194
    Hozzászólás
    23
    Neeeem! DS426M
    Ma megjött. Első tesztre minden működik, ahogy kell. Holnap beállítgatom, ma sajnos nem volt sok időm.

Tibi

Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

Senior Member Robert81 logója
    Hely
    Mende
    Telefon
    +36-20-383-36-79
    Hozzászólás
    203
    Sziasztok!

A 3Gx-el van olyan problémám, hogy az utóbbi időben kétszer estem miatta amikor kicsit szeles időben repültem. Az elsőnél valóban szeles idő volt, de akkor sem lett volna szabad irányíthatatlanul leesnie. A második esés tegnap volt, amikor alig volt szél. Egyszerüen fogta magát a gép és most is irányíthatatlanul leesett. Kb 1/10 másodperc alatt történt az egész.
    Kérdésem az lenne, hogy egy szoftverfrissítéssel próbálkozzak még a 3gx-el, vagy vegyek egy jobb vezérlőt? El tud így romlani egy vezérlő? Most a 4.0-ás firmware van rajta. Már több mint 1 éve használom ezt a vezérlőt, nem volt semmi gond.

Köszönöm a segítséget.
    Robi

Senior Member Poli27 logója
    Hely
    Isaszeg
    Hozzászólás
    1.718
    sajnos ezek ilyenek, híresen szarok Vegyél egy Beastx et pl az egyszerű és nagyszerű...
    Align Trex 500DFC / BeastX Plus Pro Edition; Align Trex 600L Dominator / BeastX Plus Pro Edition; Blade 180CFX; Spektrum DX7 Black Edition. Powered by SLS Lipo.

Támogató headhunter86 logója
    Hely
    Székesfehérvár
    Telefon
    +36-30-570-71-77
    Hozzászólás
    1.413
    Nekem anno 5-6 fok alatt meggajdult a 3GX-em és minden 3. boot után elkezdte berántani az imbolygót.
    Soha többé nem vennék 3GX-et és senkinek sem ajánlom.
    Rettentő sokat szívtam vele anno, ráadásul első FBL-em volt, így külön művészet volt megtanulni.
    T-Rex 500L Dominator MSH BRAIN
    Gens Ace LiPos
    FUTABA T14SG

+Dávid

Senior Member Robert81 logója
    Hely
    Mende
    Telefon
    +36-20-383-36-79
    Hozzászólás
    203
    Nekem semmi gond nem volt vele eddig. Repültem télen is 5 fok alatt is, semmi rendelleneség. Nem akarok költeni most a hobbira, mert mostanában sok kiadás volt, de már nem bízom ebben a 3gx-ben. Jön egy kicsit szeles idő, és megint leesik.... az jól esne... Frissítettem 4.0-ra, és majd ha lesz időm megint beállítom az alaptól.
    Igen lehet, hogy beruházok egy beast x-be, de még nem tudom. Gondolkodtam a v-bar-on is innen a fórumról használtan.

Oldal: 65 / 65 ElsőElső ... 15556162636465

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva