Oldal: 3 / 65 ElsőElső 12345671353 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (650) összesen

Téma: Align 3GX Flybarless

Kiemelt fórum támogató Tomcs logója
    Hely
    Bpest XIV.
    Telefon
    +3670 5025448
    Hozzászólás
    5.187

Re:Align 3GX Flybarless

értékes teszt, köszönöm

kár hogy így leszerepelt....
    reméltem hogy a 2. ik verzió már jobb lesz.
    talán majd 1-2 fw update után előnyére változnak a rep tulajdonságok.
    minden ami repül...

Senior Member
    Hozzászólás
    926

Köszi a tesztet!
    Powered by Gaui

Senior Member
    Hozzászólás
    331

Sziasztok! Akkor elmondható hogy 2 az 1 ben új dobozban azt jó napot csomag lett ez 3gx és megint eladnak belőle két trillió darabot ami az adok veszek rovatokba végzi szép számmal!

Senior Member
    Hozzászólás
    926

Gyors délutáni átfutás után, sikerült átolvasni normálisan most és ez azért nem semmi :

"A vevők bizony ki-kihagynak, a gép hacsak pillanatokra is de átmegy fail-safe-be, tic-toc-ban a a hátán maradt többször is a gép - igaz csak pillanatokra, de ilyenkor kit vígasztal - leszálláskor a vevők közül az egyikenb a fail-safe mindig villogott."

"Ezután a vevőket lecserélték, és bekerült a gépbe egy Spektrum AR8000-es 2048-as fel bontású vevő - amivel a rendszer hivatalosan teljesen kompatíbilis. Már az asztalon látszott, hogy gondok lesznek, a ciklikus szervók és a farokszervó folyamatosan rángatóztak. Több Spektrum vevő tesztelése után (AR7100R, AR7000, stb...) az AR7000-essel csinálta a 3GX a legkevésbé a jelenséget, de ott sem volt hibátlan az asztalon."

Idézve az rchelikopter.hu-ról

Lehetséges esetleg hogy csak a teszt példány volt hibás?
    Ha nem, kemény, hogy ezt így ebben a formában ki merték adni...
    Powered by Gaui

MODERÁTOR
    Hozzászólás
    607

Ma mi is beüzemeltünk egyet futaba rendszerrel párosítva egy 500 -on ( szokásos módon - tehát nem sbus -al ) . Sajnos ránk esteledett, mire készen lett, így a nagy nyúzás még várat magára.

A nagyon első benyomás, hogy a "normál" rezgéseket jobban tűri, mint az elődje. A nagy frekvenciás rezgések hatására viszont tányérzsonglőr a talpán, aki egyben le tudja tenni a helit . Az elődje ebben az esetben gerjedt rendesen, de még nagyjából irányítható maradt a heli. A 3GX viszont egyfolytában fel akar borulni.

Az elődnél a lebegés közbeni farok csóválás "alap" probléma volt, ezen látszólag tényleg sikerült javítani - legalábbis nekünk most nem szitált, nem csóvált, állt mint a szög.

Ami nagyon zavart, hogy lebegésben elevator belenyúlás majd elengedés után még jó ideig finoman billegett a heli...

Ami kifejezetten bosszantó, hogy még mindig a 120° os mixet erőltetik a H1 helyett a bemeneti oldalon. Így az összes rádió tulajdonság és átviteli tulajdonság befolyásolja a 3GX működését és annak minőségét. Az egymáshoz képest késő és a rádió által "hibásan" kikalkulált jelek alapból rossz inputot adhatnak.

Parázsló viták NEM akkor alakulnak ki, amikor a résztvevők mindannyian értenek az adott témához.

Senior Member
    Hozzászólás
    159

Sziasztok.Én most tervezem egy 3gx beszerzését egy 500-as ba, de végig böngészve a netet nem igazán találtam ennyire negativ beszámolókat.Sőtt inkább pozitiv benyomást tesz,de ez az előző cikk nagyon lehangló. A Fail-safe jelenség ugy nézem olyan 50%-os eséllyel fordul elő, de gondolom hamarosan update-elik. Én mint kezdő azért beprobálkozom vele, csak nem ad ki a "nagy" Align egy nagy kakit a kezük közül, vagy még is?
    Itt 550-en a 3Gx egész szépen muzsikál,szoval nem igazán vágom hogy akkor most jo vagy szar

http://www.youtube.com/watch?v=JeSVGJrgRiw
    Üdv

Senior Member
    Hozzászólás
    867

.

Senior Member
    Hozzászólás
    159

Idézet zoli eredeti hozzászólása
    jó szar

de természetesen rábeszélheted magadat
    Tapasztalat?

Senior Member
    Hozzászólás
    867

Nálam jobbak leírták, én hinnék nekik...

(tapasztalatom az elődjével van. lehetne jobb is)

Senior Member
    Hozzászólás
    159

Idézet zoli eredeti hozzászólása
    Nálam jobbak leírták, én hinnék nekik...

(tapasztalatom az elődjével van. lehetne jobb is)
    Nem kötöszködi akarok! Csak informálodni szeretnék.(mielőtt valaki erre gondolna) A cikket én is olvastam, viszont ha neten szétnézel zömébe pozitiv az értékelése, sőt a fail-safe jelenségen kivül nem is irnak nagyon negativumokat. helifreak stb..
    Ezért tartom érdekesnek hogy itt viszont iszonyatos modon lelett zuzva.

Oldal: 3 / 65 ElsőElső 12345671353 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva