Oldal: 29 / 29 ElsőElső ... 192526272829
Eredmény: 281 - 287 (287) összesen

Téma: FMS hab scale warbird gépek 1m feletti fesztávval.

Kiemelt fórum támogató Tomcs logója
    Hely
    Bpest XIV.
    Telefon
    +3670 5025448
    Hozzászólás
    5.253
    Szia Vili

Örülök hogy te nem tűntél el
    Sajnos úgy alakult hogy nem tudtam tavaly repülni. De akku kat már vettem hozzá. Lassan kiveszem a dobozából és összerakom.
    Most a Trojan akciós minden felé és kacérkodom a gondolattal Valahogy megtetszett és ha nem is repülök legalább gyűjtöm őket
    minden ami repül...

Senior Member Vili logója
    Hely
    Szentes, Csongrád megye
    Telefon
    70/374-1773
    Hozzászólás
    2.302
    Hát sajnos már nem sokan vagyunk aktívak itt a fórumon. Nem akarok túl hamar akkut rendelni, mert az Európai raktárból pár nap alatt ide érnek és hatha sikerülne valami tavaszi akciót is kifogni.

Szoktam nézni a Banggood és az Aliexpress kínálatát és valóban nyomott áron adják a Trojant. Tervezek még új gépet én is begyűjteni. Most az F4F Wildcat van soron, de a Parkzone gépe nekem sajnos kicsi, az LX pedig megfizethetetlen. Alternatív megoldásként most akarok egyet ki vágatni lábazati habból 1200 fesztávval. De lassan kellene a hangárba pár Japán és Német gép is mint például az A6M Zéró, D3A Val, Fw-190 és a Hs-129. Egyelőre én is inkább gyűjtő vagyok.
    Az örök habozó! Nameg Funcopter forever!

Kiemelt fórum támogató Tomcs logója
    Hely
    Bpest XIV.
    Telefon
    +3670 5025448
    Hozzászólás
    5.253
    Én a HK -s Durafly T28 at nézegettem de nem hiszem hogy belevágok 4 cellába Elég profinak tűnik Eleven Hobby és elvan 3 cellával és kb ugyan az a ár...
    Sajnos egyre kevesebb helyen kapni ilyesmit és mindenhol kb ugyan azt árulják ugyan annyiért.
    Dynam gépet kipróbátad/megvásároltad végül? Kicsit nagyobbak a Dynam gépek /1270mm/ vajon a minőségük milyen lehet?

T28 azt írták ez a leglassabb és legkönnyebben repülhető főleg ezért tetszett meg
    https://www.banggood.com/collection-...tml?utmid=1383
    minden ami repül...

Hely
    Szentes, Csongrád megye
    Telefon
    70/374-1773
    Hozzászólás
    2.302
    Sajnos tényleg eltűnőben vannak, foleg az olcsóbb kategória. Nem gondolom hogy feltétlenül kell az ajánlott 4 cella, most ez a trend, a durva hajtás lánc. Bőven elég a 3 cella is ahhoz hogy papásan repkedjen.

Szemezgettem valóban a Dynam gépekkel, de jelentősen meg drágultak, ráadásul alapból 4 cellára vannak konfigurálva az 500 kv-s motorral, legalábbis ami típusok bejönnek. Ami persze motor cserévelorvosolhato, de az újabb plusz kiadás. Ezért kerestem meg Q-sky Gabit az F4F kivágása miatt de ezt majd egy másik topicban.

Senior Member
    Hozzászólás
    404
    Idézet Vili eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sajnos tényleg eltűnőben vannak, foleg az olcsóbb kategória. Nem gondolom hogy feltétlenül kell az ajánlott 4 cella, most ez a trend, a durva hajtás lánc. Bőven elég a 3 cella is ahhoz hogy papásan repkedjen.

Szemezgettem valóban a Dynam gépekkel, de jelentősen meg drágultak, ráadásul alapból 4 cellára vannak konfigurálva az 500 kv-s motorral, legalábbis ami típusok bejönnek. Ami persze motor cserévelorvosolhato, de az újabb plusz kiadás. Ezért kerestem meg Q-sky Gabit az F4F kivágása miatt de ezt majd egy másik topicban.
    Ha összejön a Wildcat, legalább terv szintig, okvetlen tedd fel.

Ezzel itt:
    https://rcpilot.hu/gall/repulo/4159/...d_project.html

tulajdonképpen elégedett vagyok, főleg hogy Styro által módosított Yoda-ból kézzel faragtam ki, az égen a kerekeket leszámítva elég scale-es, de egy pontosabb modell tetszene.
    &quot; 2 dolog végtelen: az univerzum és az emberi hülyeség. Bár az elsőben nem vagyok biztos.&quot; /A.E./<br />

Hely
    Szentes, Csongrád megye
    Telefon
    70/374-1773
    Hozzászólás
    2.302
    Szia, mindenképpen jelentkezni fogok vele. Gábor mar "rajzolja" a gépet vágáshoz. Gondolom rövidesen jelentkezik majd. Az elképzelés az, hogy a talált rajzból ki szerkeszti a törzs keresztmetszeteket es azokat felhasználva vágja ki a törzset lábazati extrudált habból. Ezeket összeragasztva készül a törzs, amit utana csiszolással lehet finomítani és üvegezés után lehet festeni.

Senior Member
    Hozzászólás
    404
    Kíváncsian várom:-)
    &quot; 2 dolog végtelen: az univerzum és az emberi hülyeség. Bár az elsőben nem vagyok biztos.&quot; /A.E./<br />

Oldal: 29 / 29 ElsőElső ... 192526272829

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva